2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlar benim cildim kasinmaktan yara olmaya başladı cildiyeye gittim tekrar. Antisteminik ve kortizonlu krem başladı birde Bioderma atoderm nemlendirici başladı. Ayrıca karaciğer ve safra kesesinden şüphelendi :/ inşallah öyle birşey yoktur ya kadın dogumcum bu haftalarda olmaz kolestaz 30. Haftadan sonra başlar rahat ol dese de ne çektiğimi ben bilirim

Kızlar biraz özel olacak sorum ama çıkamadım işin içinden. Gebelikte tüy dökücü krem kullanan var mı aranızda? Kimi sorun olmuyor diyor kimi olabilir diyor. Veetin baktım sayfasına. güvenlikle kullanabilirsiniz diyor. normalde jilet kullanıyorum ama artık karnımdan dolayı çok zorlanıyorum krem ya da köpük daha kolay geldi. kullanan varsa hangi markayı kullanıyorsunuz yardımcı olur musunuz :')

Kızlar biraz özel olacak sorum ama çıkamadım işin içinden. Gebelikte tüy dökücü krem kullanan var mı aranızda? Kimi sorun olmuyor diyor kimi olabilir diyor. Veetin baktım sayfasına. güvenlikle kullanabilirsiniz diyor. normalde jilet kullanıyorum ama artık karnımdan dolayı çok zorlanıyorum krem ya da köpük daha kolay geldi. kullanan varsa hangi markayı kullanıyorsunuz yardımcı olur musunuz :')
Bnde bu soruyu sorcam diyordum vllha 😂cvp gelince bnide etiketle 🙈😂

Kızlar türk kahvesi iciyormusunz ya
Hic icmiyorum canim😊 ilk gebeligimde normalde kahve sever bir insan olmamama ragmen feli gibi turk kahvesi icesim geliyordu. Hatta fincan sayisini asmamak icin icemedigim zamanlarda tezgahın uzerine paketi koymustum. Gidip gidip kokluyordum🤣🤣 sonra kızım dogdu uyku muyku hakgetire. O gun dedim ki kendi kendime bir daha hamile kalirsam papatya cayi rezene uyku yapıcı ne varsa sadece onlari icecegim🤣🤣 saka bir yana kahve istemedigi icin canim mutluyum valla

Hic icmiyorum canim😊 ilk gebeligimde normalde kahve sever bir insan olmamama ragmen feli gibi turk kahvesi icesim geliyordu. Hatta fincan sayisini asmamak icin icemedigim zamanlarda tezgahın uzerine paketi koymustum. Gidip gidip kokluyordum🤣🤣 sonra kızım dogdu uyku muyku hakgetire. O gun dedim ki kendi kendime bir daha hamile kalirsam papatya cayi rezene uyku yapıcı ne varsa sadece onlari icecegim🤣🤣 saka bir yana kahve istemedigi icin canim mutluyum valla
Oh vlha ne güzel bn şöyle hafta da bir mutlaka bir istyorum aslında her gün istyorum ama bazı günler öle makinanın önünde kedi gibi duruyorm 😂

Kızlar bu öksürük beni mahvetti saçma bir öksürük var gıcık gibi. Randevu de yoktu kaldım öyle. Bol sıvı alıyorum falan da bana mısın demiyor. Öksürük dışında hicbir şeyim yok hasta değilim ne halsizlik ne boğaz ağrısı,burun akıntısı hiçbir şeyim yok. Öksürük için aranızda dogal bir şey kullanan oldu mu? Dün gece ayaklarıma limon sürüp uyudum çorapla iyi geliyor dediler o da kesmiyor kafayı yiyeceğim gerçekten 😔🤦🏻‍♀️

Kızlar bu öksürük beni mahvetti saçma bir öksürük var gıcık gibi. Randevu de yoktu kaldım öyle. Bol sıvı alıyorum falan da bana mısın demiyor. Öksürük dışında hicbir şeyim yok hasta değilim ne halsizlik ne boğaz ağrısı,burun akıntısı hiçbir şeyim yok. Öksürük için aranızda dogal bir şey kullanan oldu mu? Dün gece ayaklarıma limon sürüp uyudum çorapla iyi geliyor dediler o da kesmiyor kafayı yiyeceğim gerçekten 😔🤦🏻‍♀️
Benimde öksürük ve bağaz ağrısı var halsizlik azaldı öksürük bir geçse uyuyacağım ama nafile uyutmuyor bende merakla bekliyorum cevabı

Kısçeler benim cinsiyet değişti detaylıya gittim bugün kızın olacak dendi suyum fazlaymış şeker yüklemesi önerdi lekelenmem geçmedi diye 1 hafta arayla kan vericem onun dışında maşAllahımınız var sizler naptınız @BirNBirE benim cinsiyet değişti kuzum kızım olacakmış isim konusu artık onuda kesinleşince söylerim 🌹
kesin erkek mi demişlerdi size? yoksa tam göstermiyor muydu

örmek istediklerim bitince ben de örmek istiyorum aslında. Bir sarkaç oyuncak görmüştüm, onu yapmak istiyorum. Ahşap kısmını eşime yaptırıp oyuncakları kendim örmeye niyetliyim ama yapabilirsem tabi.
youtube'da ya da pinterestte baby mobile diye arat, bir sürü örnek çıkıyor. ben onlardan fikir edinmeye çalışıyorum. benim de aklımda öyle bişey örmek :)

bebeğin hareketlerini 2-3 gündür hissetmeye başladım galiba. sürekli seğirme gibi şeyler oluyor karnımda, sonra diyorum ki acaba gaz mı var, ondan mı kaynaklanıyor, hala emin olamadım ama bebeğin hareketidir diye yoruyorum. ama çok hareketli, sanki hiç uyumuyor ve sürekli hareket ediyor gibi. çok heyecanlı, hamile olduğumu şimdi anlamaya başladım desem yeridir :)

Limon ateş düşürmede daha etkili. Ayva öksürüğe iyi geliyor. Teyzem koronadan sonra yemişti iyi geliyor demişti bir dene istersen canım

bebeğin hareketlerini 2-3 gündür hissetmeye başladım galiba. sürekli seğirme gibi şeyler oluyor karnımda, sonra diyorum ki acaba gaz mı var, ondan mı kaynaklanıyor, hala emin olamadım ama bebeğin hareketidir diye yoruyorum. ama çok hareketli, sanki hiç uyumuyor ve sürekli hareket ediyor gibi. çok heyecanlı, hamile olduğumu şimdi anlamaya başladım desem yeridir :)
bende öyle hissetmiştim , dünyanın en güzel şeyi gibi:)

X