2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Günaydın kızlar🥰 Güne alışverişle başladım. Bir kere alırsam içimdeki alışveriş canavarı ortaya çıkar diye korkuyordum, korktuğum başıma geldi🤣🤣 Ama neyse ki kullanışsız, gereksiz şeyler almadım. Hepsi 0-3 ay kısa kollular gündüz, uzun kollular gece için🥰🥰
Günaydın canım, çok güzeller sağlıklı günlerde giysin inşallah :)

Doktorda öyle diyor ama ne bileyim sanki temiz değil gibi geliyor sadece su ile yıkayınca muhtemelen alışkanlık yüzünden 🥲
yani benim bildiğim o bölgede süt bakterileri var onlar bska bakterı vb uremesini engelliyor. bir şey sürdüğümüz zaman da oranın florası bozuluyor. enfeksıyına açık hale geliyor. temiz hisset canım aynen alışkanlık

Günaydın kızlar🥰 Güne alışverişle başladım. Bir kere alırsam içimdeki alışveriş canavarı ortaya çıkar diye korkuyordum, korktuğum başıma geldi🤣🤣 Ama neyse ki kullanışsız, gereksiz şeyler almadım. Hepsi 0-3 ay kısa kollular gündüz, uzun kollular gece için🥰🥰
ayyy çok tatlılarr güle güle giysin bebiş :KK200:

ayyy çok tatlılarr güle güle giysin bebiş :KK200:
Teşekkürler 🥰🙏

Bu arada kız anneleri söyle bir şeye denk geldim, kız olsa kesin alırdım. Beğenen, alan olur diye paylasıyorum 😍

Eklentiler

• IMG_20240226_085135.jpg
    IMG_20240226_085135.jpg
    106,6 KB · Görüntüleme: 79
Çok güzel bunlar güle güle kullandın inşallah 😍

B BirNBirE gecmis olsun canım
@Zeytoo canım başka bir perinatoloğa git ama içini ferah tut hamilelikte söylenenlerin çoğu boşa stres oluyor genelde bişey çıkmıyor.. 8 den 12 ye neden aç kalıyorsun ama onu anlayamadım.. sabaha karşı 5 gibi tuvalete kalktığımda ilacımı içiyorum ben 5-6 gibi genelde kalkıyorum ama kalkmamissam da yemekten 45 dk öncesi yeterli diye biliyorum ben de tiroid ilacı kullanıyorum
Teşekkür ederim canım 🙏🏼

Bende kısa kollu şortlu tulumlar aldım kıyafet alışverişim bitti hastane çıkışı harici 🤓
Güzel günlerde kullanalım inşallah

Günaydın kızlarrrr 🌺
5 ay sonra dün ilk defa eve detaylı temizliğe giriştim mutfak salon odalar derken banyoyu yıkayıp diz üstü kuruladım akşamına belimi doğrultamadım o nasıl bir ağrıydı anlatamam 2 büklüm kaldım 🤓
Yarın detaylı ultrasonum var 17+4te gittim en son çok merak ediyorum miniğimi 🫠

Kızlar daha hiçbir şey almadım bebeğime 18+3 haftada erken değil mi? Bir iki ay sonraya alayım diyorum.
Ben yarın 22 olucam indirim dönemini değerlendirmek istedim ve 3 haftadır parça parça alışveriş yapıyorum bana iyi geliyo bişeyleri kafamdan atmak erken diye düşünmedim canım 2 gebeliğimdede🫠

Kızlar günaydın bakıyorum kıyafetler filan alınıyor. Bende dayanamadım indirimden birkaç kıyafet daha aldım. Doğsalar da giydirsek:KK70: Size bu aralar beni mahveden bir durumdan bahsetmek istiyorum .BURUN TIKANIKLIĞI:KK43:Gece gündüz sürekli burnum tıkanık sizde de var mı? Konkalar şiş belli,kaşınıyor ,günde 181820 kere hapşırıyorum. Kendi doktorum tuzlu su dedi ama hasta değilim ki öyle bir tıkanıklık değil yani ,KBBye gitsem de sprey yazar, o da kullanılmaz galiba. Hayatımda ilk defa breathe right aldım biraz işe yaradı. Normalde de alerjik bir yapım var gibi ama sizde de var mı bu merak ettimdi

Çok güzel bunlar güle güle kullandın inşallah 😍
Çok teşekkürler 🥰🙏

Bende kısa kollu şortlu tulumlar aldım kıyafet alışverişim bitti hastane çıkışı harici 🤓
Güzel günlerde kullanalım inşallah
😍 Seninki de güle güle giysin. Hastane çıkışı bende de muamma. Doğum fotoğrafçısı gelecek, istiyorum ki benim geceliğimle takım olsun renkleri, fotoğrafa güzel yansısın. Bir tane gri beğendim ama "işte budur" diyeceğim bir şey değil.

Çok teşekkürler 🥰🙏

😍 Seninki de güle güle giysin. Hastane çıkışı bende de muamma. Doğum fotoğrafçısı gelecek, istiyorum ki benim geceliğimle takım olsun renkleri, fotoğrafa güzel yansısın. Bir tane gri beğendim ama "işte budur" diyeceğim bir şey değil.
Ben 2-3 model beğendim isimli yaptırıcam yastıklı falan tam ben diyebileceğim ürünler diğerinide dümdüz birşey istiyorum Nisan gibi siparişini veririm 😌

Kızlar günaydın bakıyorum kıyafetler filan alınıyor. Bende dayanamadım indirimden birkaç kıyafet daha aldım. Doğsalar da giydirsek:KK70: Size bu aralar beni mahveden bir durumdan bahsetmek istiyorum .BURUN TIKANIKLIĞI:KK43:Gece gündüz sürekli burnum tıkanık sizde de var mı? Konkalar şiş belli,kaşınıyor ,günde 181820 kere hapşırıyorum. Kendi doktorum tuzlu su dedi ama hasta değilim ki öyle bir tıkanıklık değil yani ,KBBye gitsem de sprey yazar, o da kullanılmaz galiba. Hayatımda ilk defa breathe right aldım biraz işe yaradı. Normalde de alerjik bir yapım var gibi ama sizde de var mı bu merak ettimdi
Kış olması kaloriferlerin kurutması birde gebelik rinitiyle birleşiyor. Hava nemlendirici şart yoksa peteklerin üstüne ıslak havlu atabilirsin canım bende işte evde tıkanıyorum dışarı çıkınca nefes aldığımı hissediyorum 🥹

Kış olması kaloriferlerin kurutması birde gebelik rinitiyle birleşiyor. Hava nemlendirici şart yoksa peteklerin üstüne ıslak havlu atabilirsin canım bende işte evde tıkanıyorum dışarı çıkınca nefes aldığımı hissediyorum 🥹
Evet canım haklısın nemlendirici bebek için de gerekli,şimdiden alsam kendim de kullanmaya başlarım. Teşekkürler

Kızlar daha hiçbir şey almadım bebeğime 18+3 haftada erken değil mi? Bir iki ay sonraya alayım diyorum.
7 aylık olana kadar her şeyi tamamlansa iyi olur. 7 aydan sonra insan ağırlaşıyor, doğum riski de başlıyor. Hem yıka ütüle zaman alıyor, hem de zevkine ve indirimlere göre yavaş yavaş almak daha güzel. Diğer türlü zaman daralınca zevke göre değil de önüne geleni alıyorsun, olmuyor.

Canim ada bebekten aldigin tulumu kac aylik aldin?

Kızlar Babybjörn anakucağının muadili Pierre Cardin Plume Ana Kucağını inceledim geçen yakından hiç fena gelmedi, fiyatı da çok uygun. Yakınlarınızda kullanan var mı bu ürünü? Yorumlara baktım güzel şeyler yazmışlar. Babybjörn de alırım sorun değil ama sevmezse o parayı çöp de yapmak istemiyorum. Kafam karıstı🤔

X