2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Bakayım hemen bi de şeyi soracaktım bu termoslu cep bölmeleri olmak zorunda mı o şekilde mi kullanışlı oluyor. Bir büyük bir de daha pratik küçük mü almak lazım
Sütü sicak kalsin diyedir orasi ama yaninda olacagim icin emziririm diye dusunuyorum.
Tek büyük alirim ben sanırım

Canım bende aynı durumdayım geçen hafta pata küte hissederken birkaç gündür çok çok az hissediyorum aynı senin gibi endişeliyim. Akşam acile mı gitsem acaba diye düşünüyorum valla

Canım bende aynı durumdayım geçen hafta pata küte hissederken birkaç gündür çok çok az hissediyorum aynı senin gibi endişeliyim. Akşam acile mı gitsem acaba diye düşünüyorum valla
benimki ara ara başladı yoklamaya ama geçen günlere göre çokta sert değil hissetmelerim. strese de sokmayalım kendimizi her zaman aynı hissedilmiyormuş :')))

cok sevındım canım tabı kı rahat ettın huzur buldun bebeısını gördun daha guzelı mı var
Doktor acildeki kadın doğumcuydu 20. Hafta ilk gebelikte çok zor hisedilir bebek dedi kendimi paronoyak hissettirdi bende sadece ben değil eşim de hissetti dedim. Rahim duvarına yaklaştıkca bebek daha rahat hissedilir dedi anlamadım hiç.

Ay boşver boşver veren olsa böyle paketli temiz temiz bende kullansam fiyatlar uçuyo uçuyo kullan tabi onlar yerine bebeğine başka eksik alırsın dert etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…