2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Bende dün park yataklara baktım aklıma kamp çadırları geldi hiç estetik görünmedi ya gözüme. O kadar kararsız kaldım ki eve geri döndüm

Alt açma örtüsü ne kadar aldın canım, ben 40'lı ince olandan 40'lı da pofuduk olandan aldım baby me'nin. Bunlar beni ne kadar götürür hiçbir fikrim yok

Bizde öyle randevu değil dr bir kağıt verdi onu gitim ultrason odasnda ki sekretere verdim gün verdiler 2 ay sürdü dün girdim cnnm randevu sistemi yok diye biliyorum oranın

En zorunu bu kadar kolay halletmen harika valla benim ev değiştirme durumum var çok kararsızım Beylikdüzü riskli bölge kalıcı olarak düşünmüyorum burda çocuk doğmadan taşınma işi bitsin istiyorum daha zor olur sonra bence. Bizim laboratuvar da Nişantaşı’nda uzak düşüyor o yüzden Beşiktaş tarafına falan geçsek diye düşünüyoruz odası konusunda bişeye karar veremiyorum maalesef

Bende dün park yataklara baktım aklıma kamp çadırları geldi hiç estetik görünmedi ya gözüme. O kadar kararsız kaldım ki eve geri döndüm
O kadar kullanışlı ki, nereye gitsem yanımda götürüyordum. Her evde kızımın yatağı hazır oluyordu , görüntüyü boşver işlevine bak.
Kaldı ki ben görselliğe çok önem veririm, ona rağmen almıştım.

Yolma ihtimalleri olmasa duvar kağıtları da çok güzel duruyor aslında cocuk odalarında.

Bebek odası değil yanlış anlaşılma olmasın bildiğin oturma grubu yemek odası falan
Kumaş mı değiştirsek yeni mi alsak derken hoop aldık gitti.

Odası konusunda acele etme canım o zaman zaten 6 ay istesende yanından ayırmasın en kötü kıyafetleri için düz beyaz krem kullanabileceğin bir şifonyer al sonra ev işi hallolunca odasına göre rahat rahat alırsın

Çok hafif ya istediğin yere çekebiliyosun kuzenimde gördüm ama ahşaplar öyle değil ya özelikle çocuk olunca çok pratik olmak zorunda kalıyor insan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…