2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Dönüşünü bende hissediyorum ama sizin dediğiniz gibi elimi iteklemiyo tam his yok

Dönüşünü bende hissediyorum ama sizin dediğiniz gibi elimi iteklemiyo tam his yok
Canım belki benim gibi iç karnın büyüktür ben ilk bebekte bunu yaşamadım ikincide yaşıyorum ilk bebekte gram çatlak yoktu bunda aynaya bakamıyorum sinirim bozuluyor ilk bebek farklı oluyor herşeyi

Tövbe Ya Rabbim böyle doktora Allahım medet diye gidilir bu ne yani az güzel şeyler söyleyse ölecek miğğ
Bu adam çok net koskoca devlet hastanesi bir tane tek detaylı ultrason var herkes buna geliyor inşallah iyi bakar aceleyle bakmaz korkum birazda oldum olası işini sert yapan insanlardan hoşlanmam sevmiyorsan git başkası gelsin

Canım belki benim gibi iç karnın büyüktür ben ilk bebekte bunu yaşamadım ikincide yaşıyorum ilk bebekte gram çatlak yoktu bunda aynaya bakamıyorum sinirim bozuluyor ilk bebek farklı oluyor herşeyi
Yaaa ne kadar çok üzülüp istediysem resmen ilk tekmelerini attı ağlicam şimdi aynı yere 3-4 kere hemde sol tarafımda bi rahatladım sanki ya 19+3 bugün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…