2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Evet bagirmanin zararı bile var birak faydasini. Daha var gerçi yürüyuslerimizi yapalım bebislere hazirlanalim

Aynen öyle, bir bakmışsın fırt demiş kucağına düşmüş. Aksini söyleyenlere kulağını tıka.

Bi şekilde çıkıyor nasılsa diyorsun Ay Allah yardımcımız olsun tekrardan çok zor

aslında ben arslan da düşündüm ona da yakındım ama ona soyad isim vermedi bizde de aynısı oldu

Oh maşallah gerçekten şanslısınız çok güzel bir şey. Benimde problemim var ben hariç kimse yavruma layığıyla bakamaz gibi geliyor, bir tek anneme güvenirim
Oh size de maşallah dediğim gibi benimde kişisel problemim her şeyi kontrol altında tutmak istemem, sonra kendim yapmaya mecbur kalıyorum

Bağırmak fayda olsun diye bağırılmıyor zaten kendiliğinden gelen bişey o malesef ebeleredir lafım, banada çok saçma gelirdi ben bağırmam derdimde öyle olmuyor o iş içinizden nasıl geliyorsa öyle doğurun valla akışına bırakın herşeyi rabbim bi şekilde veriyor kolaylığını hiç bişey kolay olmuyor hayatta anı yaşayın geçiyormu geçiyor sonuçta

Ay benide nasıl korkutmuşlar valla güzel vermişsin ağızlarının payını helal kız

Vllha bn hiç değişmeyen diş ağrılarmla bugün yedim
Ay bacım ben ilk bebemde üst dişlerimin tamamını kaybettim porselen şuan hepsi şimdi alt dişlerim aynı onlarıda doğumdan sonra yaptırıcam en büyük üzüntüm benim dişler velinimet kız ama şuda bir gerçek şifa şifa ye gitsin diş miş anlamam

kendi canı çok yanmış galiba tövbe tövbe

Bu arada kızlar hele ilk bebesi olacaklar valla doğum korkulacak birşey olsaydı 2. 3. Yapan olmazdı keşke normal doğursaydım o kadar sonuna geldim tansiyonum düşmeyince sezeryan oldum doğumdan falan korkmayın bebeniz doğunca birde sesini duyup görünce ağlayarak Allahım çok şükür diyorsunuz

Ya ama çok ağrıyor artık resmen benle beraber oldular bnde gebeliğe dair bir şey yok kusma zaten oğlumda alışım ama dişler etleri hepsi şiş iltihap o kadar aciyoki

Kızlar birde şunu sormak istiyorum tekrar ben 76 kiloyla hamile kaldım ilk aylar 71’e kadar düştüm şu an 75 kiloyum. Boyuma göre ideal kilom 65, ideal kilomun üstünde hamile kaldığım için mi böyle oldu, kilo alımını 71 üzerinden mi saymalıyım yoksa ilk ayımdan 76 mı düşünmeliyim. Benden 1 hafta küçük arkadaşım 10 kilo almış. Kan değerlerim çok iyiydi vitaminlerimi, demir, folik acid, omega 3 bazen magnezyum alıyorum ama 76 kilo’dan hesaplanıyorsa kilo alımı, hiç almamış olmak beni biraz üzüyor. Şu an 18+4’üm benim gibi olan var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…