2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Çok normal hapşırınca ölüyorum zannediyorum acıdan dün alt tarafı yanımdan sırtüstü döndüm karnımın içi koptu sandım gözümden yaş geldi, bağlar aşırı geriliyor rahim büyüyor bu tip ağrılar çok olacak canım

Ayy çok korktum ya ilk defa bu kadar uzun ve acılı olunca çok sağol rahatladım şimdi daha dikkatli yavaş hareket edeyim en iyisi

Bu bikaç hafta mı sürecek yoksa hep devam edecek mi sevmedim bu sancıyı ben bizi doğuma hazırlıyor sanki yavaş yavaş acı empozesi gibi
Biraz daha büyüyünce daha rahat zamanlarımız gelecek her dönemi farklı ağrılar olabiliyor kramp ödem bel bacak kas ağrısı gibi gibi
Şunu garanti edebilirim doğurunca geçiyor

Geçmiş olsun ya

Doktor ağrı için yazar magnezyum içmek sıkıntı değil normal ama bebekbeklemece ağrı değil bebek hareketini hissetmiş Turna ağrı olarak algılayıp magnezyum önermiş
Ben de öyle biliyorum konuya tam hakim olamadım bi an korktum. Bu aralar ilaç falan baya kullandım acaba fazla mı bu diye düşündüm. Yoksa ilk gebelikte dul kullanmıştım

5 saat 1.5 dakika aralıklarla doğum sancısı çekmiş 5 cm açıklıkla üzerine sezaryen olmuş biri olarak ben doğumu gebelikten daha çok sevdim en azından 2 güne toparlıyor insan hamilelik 9 ay
Emin ol 5 cmden sonrası daha kabus gibi ama tabiki yinede çektiğin sancıya sezeryana dönmesi hiç iyi olmamış Suni sancıyla 5 saatte doğuran biri olarak doğumu hiç sevmedim bende çocuğu bile gözüm görmedi Kimseyi korkutmak istemem tabikii herkesin hikayesi farklı sonuçta çok rahat doğum yapanlarda var

Son düzenleme:
Ben de öyle biliyorum konuya tam hakim olamadım bi an korktum. Bu aralar ilaç falan baya kullandım acaba fazla mı bu diye düşündüm. Yoksa ilk gebelikte dul kullanmıştım
Konu magnezyum değildi doktorumuzu dinliyoruz magnezyum zararlı bişey zaten değil

Ay çok mutlu oldum yarın magnezyum alacaktım ay bebişim itiyor hep akşam eve gelip yemek yiyip dinlenince oldu çok içim rahatladi teşekkür ederim canimmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…