2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Üzerine sezaryen acısı çekmek hiç iyi olmadı sende buna emin ol 5 saatte bence iyi doğurmuşsun ki bu daha kolay olur inşallah ikinciler daha kolay oluyor genelde bir avazda kurtarsın Allah
Doğumun kolayı zoru yok bence ya candan can ayrılıyor ama ben yinede doğum acısına sancısına razıyım hamilelikte tek sevdiğim şey bebek hareketi onun dışında bence gebelik süreci daha zor birde meme acısı

Sende mi böyle hissediyorsun yavrum az önce bir arkadaş magnezyum kullan dedi kafam karisti yani şuan bebiş hissetmek bu mu tekme flan değil dimi
Kuzum benim hem ikinci bebiş hemde neredeyse 3 haftadır hissettiğim için artık danslar taklalar tekmeler havada uçuşuyor ilk başlarda karın gerilmesi bi taraftan itmesi gibi başlıyor hareketler tekme şeklinde değil o bence yanlış anladı seni magnezyumluk bir durum yok bi kaç güne iyice ayırt edersin zaten

Ohh sonunda kendini belli ediyor çok şükür , huzurla uyuyabilirim teşekkür ederim oğlusunla sanada iyi danslar dilerim

Evet malesef sezeryanıda yaşamışsın ya, zor evet 5 saatte çabuk oldu ebem habire kurcalarsa öyle olur ben bunda epidüral istiyorum hayırlısıyla hepimiz kurtulalım inşallah benimde gebeliklerim çok rahat geçiyor aksine ona şükür en azından

Benim normal tansiyonum 9-5

Benim de tek bir tarih var ve eşime de dedim dün o gün dogmamali diye ve benim 40 hafta dolarsa 21 temmuz 39 olursa sıkıntı

Hanımlar vajinal gaz sorunu yaşayan var mı? Yani buna gaz denemez tabi ki. Hamileliğimde ilişki yasak. Hamile kaldığım ay yaşamıştım en son bu sorunu. Bu gece bir kac defa vajinadan gaz çıktığını hissettim. Böyle bir sorun yaşayıp doktoruna soran oldu mu?

O açılma anında gelen tuşeliyor giden tuşeliyor kamu malına dönmüştü zaten bide benim suyumu hastanede patlattılar o anı hatırlamak istemiyorum Amin canım inşallah sağlıkla doğsunlarda gerisi mühim değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…