2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
İyiyim çok şukur, 🙏bni hatırlayıp mesaj atmassan soru birikir tabii🤭 35.hafta yarın btiyor, p. Tesi doktor gün verir artık, 38 gbi sezeryana alır sanırım, ismi çoktan belli mercan🌸
Ağarlaştım bayaa bi zorluyor🤦
Yaaa cok guzel🥰 adıyla yasasin minik kus. Bisey kalmamis canim. Saglikla al kucagina insallah. Soyle boyle derken ne gunlere geldik inanilir gibi degil😌😌

Birde kızlar ürem aşırı düşük ya korkuttu beni kerretininde aşırı düşük üre 8 referansı 17 34 arası kerretininde 0.4 referansı 0.51 0.95

Vucudun denge merkezi degisiyor. Agrilar bu yuzden. Son aylarda daha hissedilir sekilde oluyor. Doktorunu dinle canim. Bel agrilari denge merkezi degistigi icin; kasik agrilarida Rahim buyudugu icin
Bebek kalsiyum ihtiyacini benden karşılamaya başlamış sanırım ama benimde değerlerim düşmez mi ilaç vermesi gerekiyormuydu acaba canim dikkat etmeye başladım yediklerime inşallah geçer agrilarim

Kızlar 2 gündür göbek deliğimin yan tarafında sanki bebek toplanıyor orası sertleşiyor ilk gebeligim yoksa bebeğim ittiriyormu hissetmem bu mu 🥲🥲 pıt pıt şeklinde değil orda toplanıyor sanki poposunu itiyor gibi bir his neredeyse dışardan belli oluyor birazcık 19+2 haftalığız
Magnezyum içince geçiyor bendede var o varsa iç canım

Yaaa cok guzel🥰 adıyla yasasin minik kus. Bisey kalmamis canim. Saglikla al kucagina insallah. Soyle boyle derken ne gunlere geldik inanilir gibi degil😌😌
Ay wallahı yaa bıgun bizide bulacak sağlıklı bi yumurta dıye dıye buldu çok şukur🙏 ne uğrastık ama kımyasallarla🤦 çok şukur Allaha🙏hepimiz hayırlısıyla saglıcakla alalım inş. 🙏

Kızlar 2 gündür göbek deliğimin yan tarafında sanki bebek toplanıyor orası sertleşiyor ilk gebeligim yoksa bebeğim ittiriyormu hissetmem bu mu 🥲🥲 pıt pıt şeklinde değil orda toplanıyor sanki poposunu itiyor gibi bir his neredeyse dışardan belli oluyor birazcık 19+2 haftalığız
Evet bebişin bu 🫠

2 gündür var canım bende bebeğimi hissetmeye başladım dedim 😏 şuan üzüldüm sen kaç haftalıksin ? Magnezyum ne kullanıyorsun herhangi bir zararı yok dimi
Magnorm içiyorum ben doktor yazdı parol içme diyor direk böyle ağrılarda magnezyum veriliyor bugünde söyledim kullanıyorum diye olmasaydı yazardı zaten

Kızlar az önce oturuyordum geriye doğru uzanırken karnımın her yerinde bi kasılma oldu aşırı ağrı ve sancılı. Normalde ayağa kalkınca anlık olup geçerdi o da rahimde olurdu. Bu sefer çok acıyla oldu resmen sonra da bele vurdu hiç hareket bile edemedim. Niye olmuş olabilir size oldu mu hiç gözümden yaş geldi resmen ağladım sonra da zor rahatladım 😢

Magnorm içiyorum ben doktor yazdı parol içme diyor direk böyle ağrılarda magnezyum veriliyor bugünde söyledim kullanıyorum diye olmasaydı yazardı zaten
Ağrı değil bebeğin itme hareketini hissetmiş 2 gündürde hissediyormuş ilk başlarda tekme değil itme olarak başlıyor ya kız neden magnezyum içsin ay çok güldüm 😂
B bebekbeklemece yok kuzum magnezyumluk değil senin yaşadığın ağrı değil bariz bebiş hareketi

X