2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Hayır sağ meme15 dakika sol meme 15 dakika emzirme olayı. Süre tutmadan bi göğsü boşaltıp diğerine geçebiliyoruz ne kadar isterse o kadar emziriyoruz. Tabi ki yine sık sık emzirmeye devam en fazla 2 saat sonra uyandırıyoruz.
Canım benim bebis bazen 3 saat uyuyor geçende zor uyandırdım 2 saatten fazla uyuması sorun mu acaba. Bir de hem meme hem mama veriyorum yetmediğinden mama da uyku yapabilir mi bilgin var mı

Canım benim bebis bazen 3 saat uyuyor geçende zor uyandırdım 2 saatten fazla uyuması sorun mu acaba. Bir de hem meme hem mama veriyorum yetmediğinden mama da uyku yapabilir mi bilgin var mı
Mama kan şekerini birden yükselttiği için uyku hali yapıyor. Bizimki de öyle mama bitince gözleri kapanıyor yavaş yavaş

Kuzum ben iki yüz havlusu ayarladım. Altına da alt açma açıyorum. Altını sadece örtüyorum kendi suratına da çiş yapma ihtimali var çünkü 😅 Öyle takılıyor bayağı. Bez sevmiyor zaten görsen savaşa savaşa bağlıyorum bezini 😅
Havlu mantıklıymuş canım:) hshshs herçekten bi de çiş yapınca kaos hshshsh

Havlu mantıklıymuş canım:) hshshs herçekten bi de çiş yapınca kaos hshshsh
Benimki kaka yaptı bi kere poposu açıkken. Ay asıl rezillik o valla. Bacağımı isabet almış sanki kakayi ben yaptım gör bacağımdan aktı. Gazla birlikte yaptığı için ne hali kaldı ne yatak ne beşik 😅😅 güldüm bayağı hemen video çektim 😅😅 valla çabuk büyüyorlar her anı kaydetmeye çalışıyorum 😅🥰

Sakın stres yapmayın, benim oğluşum 02/07/24 tarihinde 36 haftalık dünyaya geldi, benimki de aktif emmiyordu, ben çok stres yaptım vs derken şu an çok güzel emiyor, stres yapıp sütünüzü etkilemeyin, aktif emecek inanın.
Çok teşekkür ederim🌸❤️ ama ister istemez stres oluyorum kilo alımı da az geldi bana inşallah iyi olur hersey

Canım benimki öyle. Gerçi ben biberonla besliyorum malesef de sürekli hareket halinde. Gazi olduğunda oyle oluyor genelde 😔
Ah bmimki de gazı çıkarınca şükür birsz durdu sağlk ocağına gitim kilo alımı durmuş az dedi msma ver dedi üç mama değiştirdik icmiyo icmiyo hemşire bana getir bnde denim dedi onuda yaptk yok içmiyor katıla katıla ağlyo

Ah bmimki de gazı çıkarınca şükür birsz durdu sağlk ocağına gitim kilo alımı durmuş az dedi msma ver dedi üç mama değiştirdik icmiyo icmiyo hemşire bana getir bnde denim dedi onuda yaptk yok içmiyor katıla katıla ağlyo
Gece yine aynı oldu yuvarlak hareketlerle uzun uzun karnını ovdum bezi ağzına kadar doldurdu altını degistirim de öyle uyudu canım bu arada.

X