2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Merhabalar herkese
3 başarısız denemeden sonra Bülent Urman hocayla Amerikan Hastanesi’nde sürece tekrar başlama kararı aldım. Hocayla ilk görüşmemiz olumluydu önceki sonuçlarıma bakıp muayene ettiğinde denemeye değer dedi. Hocayı bilen bilir gereksiz umut vermez kimseye. Hem laboratuvarını hem embriyologlarını araştırdığımda çok başarılı olduklarını öğrenmek bana ekstra güven verdi. 7 Temmuzda uzun protokol başlayacak ve adet olana kadar gonapeptyl kullanacağım. Sonrasında adetin 2. günü gonal-f 300 eklenecek. Bu tedavide embriyolara genetik bakılacak yaşımdan dolayı. 40 yaşında anne olmaya karar verip olamamanın hayal kırıklığını yaşıyorum.

Canım doktoruna güvenerek başlamak çok guzel. İnşallah hayırlı sonuçlar al.

Canım doktoruna güvenerek başlamak çok guzel. İnşallah hayırlı sonuçlar al.
İnşallah hepimiz için güzel sonuçlar olsun arkadaşım. Tedaviye sıfırdan başlamak çok yıpratıcı. Eylül’den önce transfer olmaz diye düşünüyorum genetik inceleme en az 3 hafta sürüyormuş. Bir de siklusu denk getirmek gerekiyor. Bakalım neler olacak. Genetikten sağlıklı embriyo çıkmazsa tedavi yine sıfırdan başlayacak. Offf offff.
Sen ne durumdasın? Ne zaman başlayacaksın? Elinde embriyo kaldı mı?

Kızlar merhabaaa Temmuz un ilk haftalarında regl bekliyorum ve ilk tüp bebek sürecime başlayacağım yaşım 25 sebepsiz olmuyo bizim bi sıkıntı yok.. umarım hayırlı sonuçlanır içimde çok güzel bi heyecan ve umut var olacağına inanıyorum bi de ben doğru forumda mıyım ben gibi yeni başlayacak olan var mı temmuz da, yoksa hepiniz transfer günü mü bekliyorsunuz bilemedim

Canım bende başladım transfer hazırlığına
8-9 temmuz gibi transder olur sanırım. Benim hiç heyecan yok içim. O kadar negatif lige alıştım ki sanki hiç olmayacak gibi geliyor. Yapmak için yapıyorum ileride keşke denemek için.

Eylülü ekimi bulmasını hiç sorun etme. Geç olsun güç olmasın. İçine sine sine ilerlesin süreç.

Amin inşallah canım. Günler yaklaştıkça heyecanın artsın inşallah

SLM kizlar tekrar bir kac gündür sorun buralarda. Cok sükür benimde adetimin bugün ücuncü günü ve ilaclara basladim dün. Hersey yolunda giderse 15 temmuz Gibi benimde transferim var. Hepimiz icin hayirlisi olsun. Donmus embiriyolarim var 2 tane olucak. Bakalim. Sabirsizlikla Bende zamanin gecmesini bekliyorum
Almanyadan sevgiler

Merhaba kızlar ben de dün opu oldum. 14 olgun yumurtadan sadece 8i döllenmiş ben daha fazla olur diye bekliyordum bir tık moralim bozuldu tabi ama her şey nasip. Eğer embriyolarım gelişirse benim transfer de Temmuz'da olur büyük ihtimal heyecanla bekliyorum şu anda. İnşallah güzel haberler alırız burada.

Sayıya takılıp moralini bozma 1 tane olsun kaliteli olsun tutacak olan olsun

Canım toplanan yumurtaların yüzde 50 Şi döllenmesi normal kabul ediliyor.

Umarım güzel sonuçlar alırsın inanarak devam et canım gerisi kısmetse gelir peşinden

Morelini bozma hemen canım önünde güzel bi süreç seni bekliyor hayırlısı ile güzel haberlerle gelirsin inşallah buraya

Sayıya takılıp moralini bozma 1 tane olsun kaliteli olsun tutacak olan olsun
Benim 6 yumurta vardir 5 dollendi, 4 tanesi 5 güne gitti, 2022 de oglum oldu. Simdi dondurdugim iki tane kalanlar icin gidicem tekrar Istanbula. Transfer olucak. Yani cok olmasi degil o altin yumurta olmasi onemli icinde. Bence 8 cok güzel bir rakam dollenme icin. Ama beklemek de Zor biliyorum. Güzel düsun. Eminim güzel okucaktir

Sürecin hayırlı olsun canım güzel sonuçlar alırsın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…