2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

O kişiden kişiye değişiyor ben de PCOS olduğu için gonalf 3 kutu yetmişti ama bazıları baya fazla kullanıyormuş en fazla pahalı olanda o zaten.

Ama toplamda 30 bin kadar ödemişimdir
kurabiyeme-yolculuk

yarın gidicem hastaneye rapor ıcın ama cok mesakatlı bı ıslemse raporla uğraşmasam mı dıye düşünüyorum da o yuzden sordum, teşekkürler

İlk adetinde mi olacak transfer? Benim eşimde azosperm tesa oldu iğneyle aspire edildi 5.gün 5 embriyo donduruldu Allah hayırlı güzel sonuçlar almayi nasıl etsin
evet opudan sonra adetle bekliyoruz, bizim de 4 embriyo 4AA 3AA 2BB EB kalite şeklinde donduruldu nasıl olur bilmiyorum allah yolumuzu açık etsin inş güzelce tutunurlar

Sonu hayirla sonuçlansın canım

Ayy ne güzel yaa Rahim kalinligi kaç çıktı senin canım?
Rahim kalınlığına ne zaman bakıyorlar canım? Benim perşembe olacak transferim mesela. Her gittiğimde ölçüm yapıyor rahimde bir şey demedi ama normaldir herhalde değil mi. Bir de opudan sonra sabah öğle akşam vajinal fitil Progestan kullanıyorum

Taze transferde yumurta kontrolune her gittiğinde ölçüm oluyor aslında sana bilgi verilmedi mi canım? Uygun olmasaydı ertelenirdi ama. Evet opudan sonra onu veriyolar başka ne kullaniyorsun

Ayy ne güzel yaa Rahim kalinligi kaç çıktı senin canım?
Eveeet çok heycanlıyım benimki baya geç kalınlaştı o yüzden ben çok kontrole gittim en sonkinde milim söylemedi ama gayet güzel kalınlaşmış transfere uygunuz dedi. 10 dedi diye hatırlıyorum ama transfer tarihini duyunca heycandan adımı bile unuttuğum için

Saat kaçta canım
Yarın saat için arayacaklar gerginlikten ölmek üzereyim.

Çıkınca nasıldı yazarım hemen size

Sıkıntı olursa söylüyolar içini ferah tut benimki çok geç kalınlaştığı için doğal siklustan ilaçlıya geçmiştik mesela o yüzden

Taze transferde yumurta kontrolune her gittiğinde ölçüm oluyor aslında sana bilgi verilmedi mi canım? Uygun olmasaydı ertelenirdi ama. Evet opudan sonra onu veriyolar başka ne kullaniyorsun
Ölçüyordu rahim endotermium diyordu bir sayı söylüyordu hep not alıyordu. Sıkıntı olsa söylerdi diye düşünüyorum canım doktorum çok severim folintra folik asit, d vitaminim var, bir de multivitamin yazmıştı doktorum onu alacağım alamadım henüz. Sen ne kullanıyorsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…