2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

İnşallah çok emek veriyoruz hepimiz. Güzel haberlere ihtiyacımız var sizin ne zaman ?
TSH değerim yüksek çıktı canım bu ay iptal oldu benim transfer düzelirse inşallah Ağustos gibi olur sanırım hayırlısı artık rabbim kimsenin emeğini boşa çıkarmasın zorlu süreçlerden geçiyoruz

Biz tatil parasını transfere gömdük
Hatta borca yaptiriyoruz.
1 ay bile ertelemek istemedim. Zaten yaş 38 oldu olacak derken yıllar gitti
İnan hepimiz aynıyız canım helal parayla yapıyoruz rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın
Bende bu ay ertelemek zorunda kaldım TSH değerim yüksek çıkınca umarım biran önce düşer bende hemen devam etmeyi istiyorum tedavime mercimeklerimiz bizleri bekliyor hayırlısı ile tutunacaklarda inşallah burda güzel haberler peş peşe gelecek neye inanırsak onu çekeriz hep pozitif olmaya çalışalım ki güzel haberler alalım

İnşallah canım.
Rabbim bu yolda emeklerimizi boşa çıkarmasın.
Senin de değerlerin hemen düşer insallah
Önceden ilaç kullanıyor muydun ? TSH için ?

Kızlar temmuz ağustosta herkes tatile gidiyor sanırım, transfer yaptıracaklar çok az
Ben de düşünüyorum canım. 29 mayısta kürtaj olmuştum. Adeti bekliyorum ama olmadım. Belki önce tekrar yumurta toplama yaptırırım. Çok zor süreçleri. Allah yardımcımız olsun. Bir şey sormak istiyorum. Kürtaj dan ne kadar süre sonra tüp bebek yapılmalı. Başına gelen var mı?

Canım benim kimyasal olmuştu.
Ondan sonra reglim geç geldi adet söktürücü ile olabildim.
Senin dongum bozuldu mu bilmiyorum. Rahmin durumuna göre doktor karar verir buna.

Dönmüş embriyon var mıydı ?

İnşallah canım.
Rabbim bu yolda emeklerimizi boşa çıkarmasın.
Senin de değerlerin hemen düşer insallah
Önceden ilaç kullanıyor muydun ? TSH için ?
Evet canım ilacımı kullanıyorum daha önceleri güzeldi sonuçlarım dahiliye doktorum bu ay ilacın dozunu düşürmüştü sanırım ondan TSH bu kadar yükseldi şimdi eski doz kullanıyorum bakalım inşallah düşer en kısa zamanda

Canım senin genetikten haber geldi mi ? En son kürtajın genetige mi gonderilmisti ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…