2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Hepimizin tedavisi hayırlı olsun hanımlar beklenen adet tarihime 1 hafta var dondurulmuş embriyo hazırlığım olacak tek embriyo mu çift mi transfer edilecek henüz belli değil 🥰
Hakkında hayırlısı olsun canım inşallah güzel haberler alman dileği ile yani doktor mu karar veriyor çift embiyoya yoksa isteğe göre mi yapıyor senin isteğin önemli tabi tek mi istiyorsun yoksa çift mi hakkında hayırlısı olsun 🤲🤗

Hakkında hayırlısı olsun canım inşallah güzel haberler alman dileği ile yani doktor mu karar veriyor çift embiyoya yoksa isteğe göre mi yapıyor senin isteğin önemli tabi tek mi istiyorsun yoksa çift mi hakkında hayırlısı olsun 🤲🤗
İnşallah amin hepimiz pozitif alıp hayırlıca sonuca ulaşırız 🙂↕️ benim isteğim çift olması ama bu konu hakkında henüz konuşmadık doktorumla

Evet canım.
İlk kontrol burada yaptım ilackara başladim. Bunda oraya gidip transfere kadar kalacağım inşallah.
Bunda çift embriyo konacak.
Seninki belli değil sanırım, doktorun görüşünü mu öğreneceksin ?
Git gel zor oluyor kalman çok iyi olmuş.
Benim daha belli değil adet olunca ultrason ve kan istediler bulunduğum yerde yaptirip merkeze ileteceğim onlar gel dediklerinde gideceğim canım naturel siklus transfer yapılacakmış ilaçlarımı yazdılar adetin 2.gunu kullanmaya başlayacağım. Bide ovitrelle var onu kendileri söyleyeceklermis ne zaman ve saat kaçta olacağını

İnşallah amin hepimiz pozitif alıp hayırlıca sonuca ulaşırız 🙂↕️ benim isteğim çift olması ama bu konu hakkında henüz konuşmadık doktorumla
Genellikle ciftli donduruluyor yumurtalar. Kanunen cift yuklenmede engel yoksa. Cift koyuluyor hem tutma faktoru artmis olabiliyor hemde bazen yumurtalar cozunurken canlilik devam etmiyor. 2. Yi direk transfer ediyolar

Genellikle ciftli donduruluyor yumurtalar. Kanunen cift yuklenmede engel yoksa. Cift koyuluyor hem tutma faktoru artmis olabiliyor hemde bazen yumurtalar cozunurken canlilik devam etmiyor. 2. Yi direk transfer ediyolar
Şuan hepsi tek tek donduruldu pgt ye gittiği için. O yüzden tek transfer mi çift mi olacağı belli değil. Normalde 2 embriyo hakkım var ama bakalım nasıl uygun görülürse

Pgt ye gidenler tek yukleniyormus. Oyle duymustum
Benim pgt den 2 sağlıklı embriyom geldi,doktorum son kontrolümüzde tek mi çift mi diye sordu biz tek tercih ettik ikiz gebelik olma ihtimali tabii ki çok yüksek ikiz gebelikte de erken doğum gibi riskler var bir sorun olur diye göze alamadım çok uğraştım çünkü☺️ bir tane sağlıkla dünyaya gelsin diye tek istedik

X