2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Gündaşım ✋ her şeyimiz birebir aynı aramızdaki tek fark benim dondurulmuş senin taze 😚 hayırlı olsun bu arada güzel haberler vermek nasip olsun birbirimize 🌸
Çok sevindim canım hadi bakalım test günümüzde ikimiz de güzel haberler verelim isteyen herkese nasip etsin izmir'deyim ben sen hangi il nelere dikkat ediyorsun

Ya bu arada transferimin ikinci günü bende hiç ağrı sızı vs yok hissizim niye böyle oldu bu sefer 😕bu üçüncü transferim diğerlerinde biraz ağrı sızı vardı gibi hatırlıyorum
Trasfer gününü sayıyor muyuz ben de de ağrı sızı yok ama çok sinriliyim ve gerginim eskilere gidiyorum sinirleniyorum herşey batıyor bana.bughb

Merhaba bende Perşembe opu oldum ..beş yumurta toplandı ucu dollenme yolunda denildi..ağrım oldu sadece parol verildi...bir buçuk ay sonra transfer dedi dr .rahim dinlensin denildi..benim gibinolan varmı normal surecmi...

Arkadaşlar bir sorum olacaktı tüp bebekte embriyo transfer olacağı zaman her zaman iki embriyo mu koyuyolar yoksa kendi isteğinize göre mi koyuyolar cevap verirseniz sevinirim:)
Bildigin kadarı ile 35 yaş üstü iki tane konuluyor
Eğer 35yas altı iki başarısız olursa sonra ki denemede iki embiriyor konuluyor

Kızlar dün gonalf a başladım doktorum artı bi vitamin omega balık yağı falan vermedi d vit ilacı kullandığımı söyledim sadece b12 başladı iğne olanlardan. Bi de yumurtlar daha kaliteli olsun diye 2 öğün bol yeşillik yiyeceğimi akşam yanına da ızgara et yada somon yemem gerektiğini söyledi. Sabah da 1 tane kaynatılmış yumurta yiyebilirsin dedi. Ara öğünde çiğ badem ve ceviz. Günlük 2,5 litre su ve suyun içine karanfil tarçın taze zencefil koyup içmemi söyledi bu kadar. Bugün semizotu dereotu marul bi sürü yeşillik aldım ☺️ doktorunuz size böyle şeyler söyledi mi? Geçen ay eşimde bende vitamin kullanmıştık faydası olduğunu düşünüyoruz ama bu süreçte tüp bebeğe başladığım doktorum herhangi bi vitamin başlamadı anlattığım şeyleri söyledi. Gluten yok dedi, zeytinyağlı olacakmış salatamda. Süt ürünleri de yok. Yumurtaların mitokondrileri için faydalıymış hepsi daha kaliteli olması için. Aklınızda bulunsun. Gonalf sürecinde olan arkadaşlarım 🌸

Kızlar meraktan çatladım lütfen bu merakımı giderin şimdi o olduktan ne kadar süre sonra embriyoologlar sizi aradı
Canım benim yumurtam cumartesi toplanmıştı pazartesi sabah aramışlardı bence seni yarın ararlar söylemediler mi arayacakları günü

X