2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Allah razı olsun canım benim allah isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu tatmayı 3 yıldır bitmeyen gözyaşı dualar denemediğim şey kalmamıştı demekki zamanı şimdiymiş amh 0.03 olduğunu öğrendiğimde ben kesinlikle anne olamıcam diye kendimi perişan etmiştim ama öyle olmuyormuş tevekkül etmek gerekiyormuş allah taktir ederse ol derse oluyor herzaman duamdasınız kader arkadaşlarım allah en kısa zamanda isteyen herkese nasip etsin 🩷
Amh düşüklüğğ sebepli tüp bebek yapan biri olarak sonucunuza çok çok sevindim sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah 🙏🏻💐

Amh düşüklüğğ sebepli tüp bebek yapan biri olarak sonucunuza çok çok sevindim sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah 🙏🏻💐
Teşekkür ederim canım benim sana umut olsun sürecimi anlatım ilk tedavimde 1 yumurta toplanabilmişti oda döllenememişti tedavi iptal bide ben ilkinde tecrübesizdim hiç hazırlık yapmamıştım 2.tedavimde bahçeciyi tercih ettim en az 2ay maxijuno 1 ayda felixon balık yağı d vitamini kullandım dahiliyeden bütün değerlerime baktırdım paketli gıdalar yemedim öyle başladım 5 yumurta topandı 3 tanesi 5. Güne geldi çok şükür 1tanesi transfer ettiler oda tuttu elhamdülillah ne doktorlara gittik pat diye yüzüme senin işin çok zor zor olur çocuğun diyen mi yumurtan çıkmassa yurt dışından yumurta talep ederiz nolcak diyen doktor mu dersin neler neler gördüm çok zor gerçekten 3 yıl uğraştık inşallah sağlıkla kucağımıza alabiliriz hepiniz dualarımdasınız umudunuzu kaybetmeyin vakti saati var. Pozitif çıktı evet ama hala imtihan devam ediyor değer 2 katına çıkacak mı kalp atışını duyabilcek miyim sağlıkla kucağımıza alabilecek miyim vs vs stresi başladı şimdi allah hepimizin yardımcısı olsun

Teşekkür ederim canım benim sana umut olsun sürecimi anlatım ilk tedavimde 1 yumurta toplanabilmişti oda döllenememişti tedavi iptal bide ben ilkinde tecrübesizdim hiç hazırlık yapmamıştım 2.tedavimde bahçeciyi tercih ettim en az 2ay maxijuno 1 ayda felixon balık yağı d vitamini kullandım dahiliyeden bütün değerlerime baktırdım paketli gıdalar yemedim öyle başladım 5 yumurta topandı 3 tanesi 5. Güne geldi çok şükür 1tanesi transfer ettiler oda tuttu elhamdülillah ne doktorlara gittik pat diye yüzüme senin işin çok zor zor olur çocuğun diyen mi yumurtan çıkmassa yurt dışından yumurta talep ederiz nolcak diyen doktor mu dersin neler neler gördüm çok zor gerçekten 3 yıl uğraştık inşallah sağlıkla kucağımıza alabiliriz hepiniz dualarımdasınız umudunuzu kaybetmeyin vakti saati var. Pozitif çıktı evet ama hala imtihan devam ediyor değer 2 katına çıkacak mı kalp atışını duyabilcek miyim sağlıkla kucağımıza alabilecek miyim vs vs stresi başladı şimdi allah hepimizin yardımcısı olsun
Teşekkür ederim tavsiyeler için buraya kadar olmuş bundan sonrası da olur Allahın izniyle 🪬 gönlünüz ferah olsun. Takviyeleri reçetesiz alabiliriz heralde değil mi? Açıkçası ben sağlıklı beslenme ve spor harici takviye kullanmadım şimdi de kullanmadığıma pişman oldum. Bugün transfer oldum Argifertil diye bir takviye kullandınız mı peki?

4 temmuzda transfer oldum hiç belirtim yok sadece geceleri çok terliyorum benim gibi olup da sonucu pozitif olan var mı
Hoş geldin kader ortağım 4 temmuzda transfer oldum ve hiç belirtim yok yarın kan vereceğim sen de vereceksin sanırım 😅

Arkadaslar ben Agustos başi adetin ikinci gunu doktora giducem. 2. Deneme icin.dondurulmuş embriyom var.bu durumda nasil surec izleniyor igne ilac kullaniliyormu .kac hafta sonra transfer oluyor

Doktorum 16 sında kan ver dedi onu beklicem inşallah pozitif olur hepimizin ki yarın mı vereceksin evde test yaptın mı
Evde test yapmadım yarın kan vereceğim. 10. Gün oluyor yarın o yüzden öyle dedi doktorum. İnşallah pozitifleri görürüz 🤲🏻

Arkadaşlar bir sorum olacaktı tüp bebekte embriyo transfer olacağı zaman her zaman iki embriyo mu koyuyolar yoksa kendi isteğinize göre mi koyuyolar cevap verirseniz sevinirim:)

Teşekkür ederim tavsiyeler için buraya kadar olmuş bundan sonrası da olur Allahın izniyle 🪬 gönlünüz ferah olsun. Takviyeleri reçetesiz alabiliriz heralde değil mi? Açıkçası ben sağlıklı beslenme ve spor harici takviye kullanmadım şimdi de kullanmadığıma pişman oldum. Bugün transfer oldum Argifertil diye bir takviye kullandınız mı peki?
İnşallah canım dualarım sizinle.Evet canım onuda 1 ay kullandım bak onuda demeyi unutmuşum takviye şart bence bazı doktorlar vermiyor ama gerçekten işe yarıyor adet bile daha yoğun geliyor kullanınca kaliteyide demekki arttırıyor argifertil içerken dikkat et ben 2 kere boğuluyordum çok büyük vitamin yutarken zorluyor

X