2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Sat tamm 8 30 da opu işlemi gerçekleşti kendime geldiğimde saat 10:35 falandı güzel geçtiğini söyledi doktorum dört tane cetrotin den daha verdi Oskapar verdi Tartusal verdi dostineks diye bir ilaç daha verdi bir 2 saate arayıp bilgilendireceklermiş progrstan biraz yüksek çıkmış doktorun biraz yüksek olduğunu söyledi taze transfer yapamayacakmış adetten sonra kontrole çağırıp ondan sonra transferi konuşacağız normal mi sizce

ya kendime diyorum ki farkında mısın yarın kan vereceksin sonucu öğreneceksin kalbim çıkacak tövbeler olsun ay inanamıyorum saya saya bitti bugünü de geçirmem lazım. Eşim dedi ki bugün pikniğe gidelim mi dedim olur hem kafam dağılır ay kalbim
Hakkında hayırlısı olsun inşallah canım benimmmm 🤲 belirtin varmı hiç

ya kendime diyorum ki farkında mısın yarın kan vereceksin sonucu öğreneceksin kalbim çıkacak tövbeler olsun ay inanamıyorum saya saya bitti bugünü de geçirmem lazım. Eşim dedi ki bugün pikniğe gidelim mi dedim olur hem kafam dağılır ay kalbim
Ne güzel olmuş kafanı dağıt vakitte daha hızlı gecer 🩷

Yerinde olmak çok isterdim 😕 beklemek çok sıkıcı inan 🤒

Sureciniz nasil ilerledi? Ben adetin 3. Gununden beri estrofem kullaniyorum, sali gunu yani 14. Gun kontrole gidecegim, transfer ne zaman olur onu merak ediyorum da🙃
3. Gün estrofem corasprin kan sulandırıcı igne d vitamini kullanmaya başladım. 13. Gün doktora gittim. Bunun yanına progestan fitil, antibiyotik ve bir ilaç daha dahil etti. 5 gün sonra transfer yapıldı 18. Gün

3. Gün estrofem corasprin kan sulandırıcı igne d vitamini kullanmaya başladım. 13. Gün doktora gittim. Bunun yanına progestan fitil, antibiyotik ve bir ilaç daha dahil etti. 5 gün sonra transfer yapıldı 18. Gün
Transferden sonra da progestan iğne eklendi bunlara ve vitamin.

Burdaki arkadaşlara bakınca ben çok ilaç kullanıyorum. Herkes böyle degil

X