2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Arkadaşlar yumurtalarım büyüyormuş ama direnç gösteriyormuş yani büyümeye inatçılarmış vay arkadaş😅🤷🏻‍♀️daha kolay büyümesine ne yardımcı olabilir 🤔 yaşayan var mı? Bugün kontrolde öğrendim, büyüyene kadar devam edeceğiz iğneye denildi 🤷🏻‍♀️
Canım iğneler kadar etkili birşey yok malesef. İğneler yüzde 70 ise avakado num oranı yüzde 0.5 tır.

Canım iğneler kadar etkili birşey yok malesef. İğneler yüzde 70 ise avakado num oranı yüzde 0.5 tır.
Belki ek takviye ile katkısı olur diye sormuştum da, iğne kadar etkili olmadığını da öğrenmiş oldum🫣 o zaman inşallah olması gereken oranda büyümeleri dileğiyle🥹hakkımızda hayırlısı 💐

Kızlar ben bugün kan tahlili vermiştim TSH değerim yüksek çıktı 7.40 tiroid az çalışıyormuş yarın tüp Bebek merkezine gidecem hormonlara falan bakılacak 2.5 altında ise TSH değerim transfer olabir diyorlar yarın belli olacak dahiliye doktoru ile kadın doğumun yaptığı testler arasında ne gibi fark var bilgisi olan var mı

Merhaba kızlar. İnşallah hepimiz güzel haberler alırız. Ben de ilk kez tüp bebek sürecine başlıyorum. Dün ve bugün pergoveris iğnemi oldum. Yumurta geliştirici. Yarın ve pazar günü de olacağım. Pazartesi kontrole gideceğim. Sonraki süreç ne olur tam bilmiyorum.doktorum 10 Temmuza kadar transfer dahil her işlem bitmiş olur bir aksilik olmazsa dedi. Çok heyecanlıyım. İnşallah olur
Taze transfer olacaksınız o zaman yaşınız kaç

Merhaba kızlar benimde yumurtalarım 20 haziranda donduruldu iki regl sonrası transfer olcam
Neden dondurulup 2 regl sonrası transfer yapılıyor anlayamadım kusura bakmayın o yüzden soruyorum bende temmuzda gideceğim ama bana transfer vs. 3 hafta sürüyor dendi o yüzden kafam karıştı

Merhaba kızlar ben de gonal f kullaniyorum 19 hazirandan bu yana bugün randevum vardı sağda bir adet solda da üç dört adet gördü ilk iki gün 175 sonra 225 bugünde 300 e çıkarttı doktor birde yumurta çatlamasın diye ayriyeten başka iğne verdi iki günde onu vurunacagim carsamba yine gideceğim bir daha bakacak büyük ihtimal cuma toplama işlemini yaparız dedi ama bana az geldi yumurta niye böyle oldu anlamadim klomende bile 4 yumurta buyurdu birsuru iğne vurundum yine 4 çok üzüldüm tabiki en önemlisi kalitesi ama ben 10 15 çıkar diye beklemiştim birde polikistik overim yani ama kilom yok sadece ultrasonda öyle gözüküyor size sorum iki gün 300 mg vurunacagim adeti artarmi sizce yumurtaların?

Kızlar ben bugün kan tahlili vermiştim TSH değerim yüksek çıktı 7.40 tiroid az çalışıyormuş yarın tüp Bebek merkezine gidecem hormonlara falan bakılacak 2.5 altında ise TSH değerim transfer olabir diyorlar yarın belli olacak dahiliye doktoru ile kadın doğumun yaptığı testler arasında ne gibi fark var bilgisi olan var mı
Canım pek bir bilgim yok ama benim kadın doğum doktorum testleri yaptırtmıştı, çıkan sonuçları da tüp bebek merkezine götürmüştüm dosya içinde ve de kabul ettiler. Bence dahiliyede de yaptırsan yine kabul ederler tabii tedavi yöntemine göre bölümde değişir🤷🏻‍♀️inşallah değerin dediğin oranın altındadır, böylelikle transfer olmanda bir sıkıntı çıkmaz, hayırlı haberler alman dileğiyle💐
Merhaba kızlar ben de gonal f kullaniyorum 19 hazirandan bu yana bugün randevum vardı sağda bir adet solda da üç dört adet gördü ilk iki gün 175 sonra 225 bugünde 300 e çıkarttı doktor birde yumurta çatlamasın diye ayriyeten başka iğne verdi iki günde onu vurunacagim carsamba yine gideceğim bir daha bakacak büyük ihtimal cuma toplama işlemini yaparız dedi ama bana az geldi yumurta niye böyle oldu anlamadim klomende bile 4 yumurta buyurdu birsuru iğne vurundum yine 4 çok üzüldüm tabiki en önemlisi kalitesi ama ben 10 15 çıkar diye beklemiştim birde polikistik overim yani ama kilom yok sadece ultrasonda öyle gözüküyor size sorum iki gün 300 mg vurunacagim adeti artarmi sizce yumurtaların?
Canım benim ben de de buna benzer bir durum var, 300 mg gonalf ve menopur 150 mg vuruluyorum, yumurtaların her biri farklı büyüklükte büyüyorlar lakin direnç gösteriyorlarmış, toplamda 10 iğne oldum 2 günlük iğnem kaldı, 3 gün de ne kadar büyüyecek bilmiyorum, benim de ilk tüp bebek deneyimim ve ben doktora sormuştum bu iğneler yumurta sayısını arttırabiliyormuşta lakin yumurtaların oluşsa bile ideal büyüklüğe diğer yumurtaların kadar gelemeyebilir, böyle bir ihtimalde var ama sadece ihtimal 🤔 güzel düşüneceğiz, bir de tabii yumurta sayısı da önemli ama daha önemli olan kaliteli olması değil mi 🥹 Çok şükür yumurtaların var ve oluşmuş ve de büyümüşlerde güzel düşüneceğiz, güzel haberler alacağız💪🏻 bu arada canım iğnelerin dozajlarını yükselteceksen doktoruna veya hemşirene bir danış istersen

Canım pek bir bilgim yok ama benim kadın doğum doktorum testleri yaptırtmıştı, çıkan sonuçları da tüp bebek merkezine götürmüştüm dosya içinde ve de kabul ettiler. Bence dahiliyede de yaptırsan yine kabul ederler tabii tedavi yöntemine göre bölümde değişir🤷🏻‍♀️inşallah değerin dediğin oranın altındadır, böylelikle transfer olmanda bir sıkıntı çıkmaz, hayırlı haberler alman dileğiyle💐
Amin canım inşallah dediğin gibidir hayırlısı bakalım artık hakkımızda 🤲🥰

Kızlar ben bugün tüp Bebek doktoruma gittim TSH değerin yüksek dedi bu şekil trasfer olursa düşük yaparsın dedi 2.5 altına düşmesi lazımmış değerimin inşallah çabucak düşer değerim tedavime devam ederim🤲🤔🌸🌸

Taze transfer olacaksınız o zaman yaşınız kaç
34 yaşındayım aslında bir oğlum var 6 yaşında Şuan.ama onda da 15 ay sebepsiz olmamıştı tam tedaviye başlayacaktık 16. Ay kendiliğinden oldu. Bunda da 2 senedir uğraşıyoruz yine sebepsiz olmuyor. 2 olumsuz aşılama oldu

34 yaşındayım aslında bir oğlum var 6 yaşında Şuan.ama onda da 15 ay sebepsiz olmamıştı tam tedaviye başlayacaktık 16. Ay kendiliğinden oldu. Bunda da 2 senedir uğraşıyoruz yine sebepsiz olmuyor. 2 olumsuz aşılama oldu
Bizim normal yoldan hiç oluşmadı 2 yıldır deniyoruz bir aşılama yaptırdık o da negatif inşallah bu kez pozitifi görürüz sizinde hayırlısı olur inşallah 🙏🏻

Bizim normal yoldan hiç oluşmadı 2 yıldır deniyoruz bir aşılama yaptırdık o da negatif inşallah bu kez pozitifi görürüz sizinde hayırlısı olur inşallah 🙏🏻
İşte aynen olmayınca olmuyor sebepsiz diyoruz ama bilmediğimiz nice sebepler vardır kim bilir. İnşallah pozitifleri görürüz🤲🏻

X