2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Herkesin hakkında hayırlısı olsun, güzel yüzlerimiz güzel, hayırlı haberlerle güler inşallah 💐 5. düşükten sonra bana da tüp bebeği tavsiye ettiler, nisan sonu en sonki düşüğümü gerçekleştirmiştim, başvurduk ve iğnelere başladım transfer ne zaman olur henüz bilmiyorum yumurtalara bağlı, tüp bebekte ilk seferimiz heyecanlıyız, yalnız maddi anlamda zorlanacağımızı düşünmemiştik, zorluyormuş işte kendimizi sonunda bizi güzel bir hediye bekliyor olacak diye teselli ediyoruz💐 Bu güzel hediyeler hepimize nasip olsun, Rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun🐣

Merhaba kızlar. İnşallah hepimiz güzel haberler alırız. Ben de ilk kez tüp bebek sürecine başlıyorum. Dün ve bugün pergoveris iğnemi oldum. Yumurta geliştirici. Yarın ve pazar günü de olacağım. Pazartesi kontrole gideceğim. Sonraki süreç ne olur tam bilmiyorum.doktorum 10 Temmuza kadar transfer dahil her işlem bitmiş olur bir aksilik olmazsa dedi. Çok heyecanlıyım. İnşallah olur

Merhaba kızlar. İnşallah hepimiz güzel haberler alırız. Ben de ilk kez tüp bebek sürecine başlıyorum. Dün ve bugün pergoveris iğnemi oldum. Yumurta geliştirici. Yarın ve pazar günü de olacağım. Pazartesi kontrole gideceğim. Sonraki süreç ne olur tam bilmiyorum.doktorum 10 Temmuza kadar transfer dahil her işlem bitmiş olur bir aksilik olmazsa dedi. Çok heyecanlıyım. İnşallah olur
Canım bu konuda kaç topik gezdik, inşallah artık gebelik topiklerine bulunmak kısmet olur.

Kızlar benim de tarihler benzer ☺️ dün kontrole gittim rahimde bir sorun yokmuş ikinci reglimde tekrar kontrole gideceğim heralde temmuz sonuna doğru transfer olur diye bekliyorum. 🤍🙏✨ konuyu canlandıralım şimdi transferi gününü bekleme sürecindeyiz kendimize iyi bakıp güzel bir transfer süreci yaşayalım 🌸haziran transferleri güzel ilerliyor temmuz da güzel geçsin ☺️🙏🤍

Kızlar benim de tarihler benzer ☺️ dün kontrole gittim rahimde bir sorun yokmuş ikinci reglimde tekrar kontrole gideceğim heralde temmuz sonuna doğru transfer olur diye bekliyorum. 🤍🙏✨ konuyu canlandıralım şimdi transferi gününü bekleme sürecindeyiz kendimize iyi bakıp güzel bir transfer süreci yaşayalım 🌸haziran transferleri güzel ilerliyor temmuz da güzel geçsin ☺️🙏🤍
Bende reglim ile birlikte her gün yürüyüşe başladım canım.
D vitamini de alıyorum.
Pazar günü estrofem, kan sulandırıcı igne ve coraspirine başlayıp 11. Gün doktora gideceğim.
Transferim 8-9 temmuz gibi olur diye tahmin ediyorum.

Bende reglim ile birlikte her gün yürüyüşe başladım canım.
D vitamini de alıyorum.
Pazar günü estrofem, kan sulandırıcı igne ve coraspirine başlayıp 11. Gün doktora gideceğim.
Transferim 8-9 temmuz gibi olur diye tahmin ediyorum.
Senin de az kalmış canım benim😊 sadece bebek işleri için değil bizim için de gerekli d vitamini iyi yapmissin ☺doktor bana ne vericek merak ediyorum. Gunler gecmiyor ☺️

X