2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Böyle düşünmek benide çok rahatlatıyo. Allaha teslim olmak iyi hissettiryor

Canım oshh mu oldun yoksa.
Ben yumurta toplamaya sonrası baya ilaç kullandım olmamak için. Sen kullanıyor musun ?

Canım oshh mu oldun yoksa.
Ben yumurta toplamaya sonrası baya ilaç kullandım olmamak için. Sen kullanıyor musun ?
Ben de ohss den şüphelendim hemşire 20 yumurta toplamada ohss oluyor hani ohss olduysan da hafiftir dedi anlamadım. Yeterşnce dinlenmedim acaba ondan mıdır. Karnım çok şişti, geçer mi acaba

Merhaba canım ciddi rahatsızlık veriyorsa bir doktora görün derim ohss riskine karşılık sen önlemini al

Kızlar transfer sonrası kan sulandırıcı iğne ya da ilaçlar ne için kullanılıyor bilen var mı merak ettim bilmediğim için soruyorum
Eger genetik testlerden sonra pıhtılaşma sorunuyla karşılaşma riski çıktıysa kullanılıyor diye biliyorum

Merhaba canım ciddi rahatsızlık veriyorsa bir doktora görün derim ohss riskine karşılık sen önlemini al
Tamam canım. Şöyle oturup kalkıyorum sıkıntı yok. Yatarken nefesim daralıyor sadece. Ama şişlik var göbeğim sanki 4 aylık hamile gibi. Yarın yumurta dondurma işlemi için hemşireler beni arayacakmış. Şikayetlerimi ben bir kez daha belirteyim. Ay iner bu şişlik inşallah

Canım sen hemşireyi bırak direkt doktora görün şikayetin devam ederse. Çünkü ohss olayı önemli ve riskli yani telaşlandırmak istemem ama. İnşallah düzelirsin bir an önce

Ben bugün opu oldum. Dünden beri şişkinlik ve ağrı bi yandan sabah tartıda 2 kg ya yakın fazla çıktım yememe dikkat etmeme rağmen. İğneler ilaçlar şişiriyor sanırım.

Eger genetik testlerden sonra pıhtılaşma sorunuyla karşılaşma riski çıktıysa kullanılıyor diye biliyorum
Genetik test yapılmadı canım pıhtılaşma sorunum yok ben genelde tüp bebek tedavisi gören herkesin kullandığına şahit oldum. Sanrıım tedavi sürecinde fazla hormon/ ilaç aldığımız için pıhtılaşma ihtimaline karşılık diye tahmin ediyorum

Bana oldu canım hatta yeni geçti şuan opudan sonra 12. günüm. Dediğin gibi aşırı şişkinlik olmuştu göbeğim çatlayacak gibiydi o yüzden hiçbir şey yiyemiyordum su bile şişiriyordu. 7. günden sonra geçti benim senin de yakında geçer diye düşünüyorum. Ama göğüs sıkışması varsa bence bir kontrol etmeleri için ısrar et. Serum falan verirler belki iyi geliyor serum.

Ya çok sevindim ben orda da hata yaptım kendi memleketime gelince yemeği abarttım yani ağır yedim. Dediğin gibi bir öğün yiyorum davul gibi oluyorum sığamıyorum bir yere. Benim yarın 6. Günüm inşallah benim de geçer çok teşekkür ederim moral verdin bana

Ben bugün opu oldum. Dünden beri şişkinlik ve ağrı bi yandan sabah tartıda 2 kg ya yakın fazla çıktım yememe dikkat etmeme rağmen. İğneler ilaçlar şişiriyor sanırım.
Evet bende de 3 kilo artışı oldu. Geçmiş olsun canım inşallah bundan sonra süreci rahat atlatırsın. Açık söylemek gerekirse yemeğe dikkat etmedim ama arkadaşın dediği gibi su bile şişiriyor su içemiyorum aslında baktım eski forumlara bol bol su için yazmışlar

Kızlar çalıştığım için sadece transfer olduğum gün işe gitmeyeceğim haftanın 3 günü çalışıyorum eğer transferim o günlerden birine denk gelirse o gün sadece izin alıp ertesi gün işe gideceğim. Bişey olur mu bilemedim erken uyanmak çalışmak sıkıntı yaratır mı bu arada ağustosta izne çıkacağım yani eğer tutunursa 3 hafta çalışmış olacağım

Az kalmış çok yakında geçer inşallah merak etme. Benim 7. günde azaldı 8. günde tamamen geçmişti. Seni çok iyi anlıyorum çok rahatsız edici bir durum hayatımda hiç böyle bir şişkinlik yaşamamıştım ki ben çok fazla şişkinlik ve sindirim problemi yaşayan biriyim. Hiç geçmeyecek gibi geliyordu ama geçti çok şükür. Donmuş embriyo transferi olacaksın herhalde değil mi?

Doktorum ye iç çarşı pazar gez rütun hayatıns dön dedi başka doktorda bi kilo bişey bile kaldırma sürekli yat demiş kız yemeğini bile yatarak yiyomuş ben de anlamadım napmak lazım

Doktorum ye iç çarşı pazar gez rütun hayatıns dön dedi başka doktorda bi kilo bişey bile kaldırma sürekli yat demiş kız yemeğini bile yatarak yiyomuş ben de anlamadım napmak lazım
Offf işte vicdan azabı duyar mıyım böyle ikilemde kalıyorum ya ne bileyim yataktan hiç çıkmamakta saçma geliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…