2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

rahmin embriyoyu kabul saati diye bir kavram var ve gün saat önemli
hatta bunu ölçmek için era testi yapan doktorlar var
doktor son kontrolünde size progestan vermeye başlıyor sizin kan değerlerinize bakıyor ve yumurta var mı ne zaman çatlayacak hesapları yapılıyor ona göre veriliyor transfer günü

rahim duvarı burdaki en basit şey , estrofem içip climara forte bant yapıştıran çoğu kişi zaten duvar kalınlığını kolaylıkla sağlıyor

doktorunuzun belirlediği tarih ve saate uymaya çalışın

umarım sonuç güzel olur , sevgiler

Fundacığım hayırlı olsun şimdi gördüm etiketini. Ya çok heyecanlandım. Ben bile gün sayarım şimdi kim bilir sen nasıl heyecanlısındır. İnşallah güzel haberlerini bekliyorum ve inanıyorum ki güzel haber vereceksin inşallah. Aklıma geldikçe dua ediyordum çok mutlu oldum

Ben hala adet olmadım bekliyorum umarım hayırlı olur ya çok heycanlı ınsallah olacak
Ben hala adet olmadım bekliyorum umarım hayırlı olur ya çok heycanlı ınsallah olacak
Çok teşekkürler inşallah, bu heyecanları paylaşmak çok güzel umarım hepimiz için hayırlısı olur

Çok teşekkür ederim bu dediklerinizi doktoruma da sorarım

.
11temmuz günü transferim olacak, bir sürü ilaç verdiler umarım hayırlı olur, siz de durumlar nasıl?
9 temmuz salı transfer ya bilmiyorum çok karışığım hiç birşey düşünemiyorum ne olumlu ne olumsuz biran önce şu süreç bitsin istiyorum ilaçlar zaten mahvetti ne zormuş şöyle evimizde doktorsuz keyifli keyifli çocuk yapmak nasip olmadı

Canım benim Allah razı olsun samimiyetini buradan hissediyorum. İnşallah güzel haberler verebilirim duanı eksik etme 14 ünde kan vereceğim

Bugün dördüncü günü

Ben de aynı duygular içerisindeyim sonrası güzel olur inşallah ya
Transfer gününü saymıyoruz kuzum sonraki günden başlıyoruz saymaya. Mesela ben 4 temmuzda transfer oldum ya bugün transfer sonrası 3. Gün olmuş oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…