2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Böyle olursa tutuyormuymus ilaçlarla olur buna ragmen tutmazsa genetik bozuktur dıyebılır mıyız
Evet ilaçlar kalınlaşma sağlıyor .tutmama için bir sürü neden sayılabilir. Başta embrıyo kalıtesı ,kadın yaşı vs. Genetık tarama yapılınca tutma olasılığı daha çok dıyor benim
Ben onuda yaptırdım çok şükür sağlıklı geldi. Ama yaş tabi

Tamda benim olayı anlattın inşallah benimde bu sefer tutar

Kan sulandırıcı bağışıklık bastırıcı ilaç ben de kullanıyım yada doktor mu tavsiye edıyor acaba. Ne deneyecegımı yıyeceğimi şaşırdım. Maydonoz yemeyın dıye bısey okudum hatta. Kafam karısık

Doktor tavsiye ediyor maydanozu ilk defa duydum aslında yeşillik gerçekten işe yarıyor yani kızlar kısacası ben şu an yumurta kalitesi için ne yapıyorum onu söyleyim size 1.04 gündür kullanıyorum bugün gittim doktor gayet güzel dedi yumurtalar falan dedi gelişmiş dedi ama Salı gününe kadar yine devam edeceğim yani şöyle havuç avakadomuz çok çok iyiymiş yumurta kalitesi için kabak çekirdeği iki günde 1.01 tane yumurta fazla yumurta tüketmeyin kolesterol açısından iyi değil balık yağı omega 3D vitamini

Bende de hiç bir değişiklik belirti yok umarım normaldir her şey. Çok erken henüz gerçi ama bakalım
Aslında normalde de çok belirti yaşayan bir insan değilim o yüzden belirti aramak istemiyorum ama insan bir an önce günler geçsin istiyor

Kızlar transfer sonrası kan sulandırıcı iğne ya da ilaçlar ne için kullanılıyor bilen var mı merak ettim bilmediğim için soruyorum

Odem sokecek hersey yasak

Maydanoz yemeyin düşük yapıyo. Hiçbir doktor önermez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…