2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Vallahi aynı şeyi düşündüm. 7. Gün yapsam mı dedim ama 7 gün bekleyen 3 gün daha bekler diyorum çok korkuyorum o yüzden direkt kan mı versem diyorum

Tutunma 7. Gunde olabilir 8. Gunde lutfen erken yapip moralinizi bozmayin sabirli olun...
Ben böyle soruyorum ama yine doktorun dediği güne kadar yapmam ben kendimi biliyorum ama merak da ediyor insan işte. Aşılama olmuştum 2 kere. 15. Gün kan demişti doktor beklemiştim yine. Şimdi yine beklerim gibime geliyor

Vallahi aynı şeyi düşündüm. 7. Gün yapsam mı dedim ama 7 gün bekleyen 3 gün daha bekler diyorum çok korkuyorum o yüzden direkt kan mı versem diyorum
Şimdi test bozuk çıkar bir şey olur çizgi çıkmaz zaten geçmeyen o gün hiç geçmez bu sefer bence yine en iyisi kan direkt ya

Ben bekleyemiyorum ya çatlatma iğnesinde 15.gün demişti 10 dan vermeye başlıyordum. Sabırsız bir insanım o yüzden benim için ekstra zor geçiyor

Bende cok dusundum ama negatif ciksa dr a soylesem 10. Gunu bekle dicek o moralle igneleri nasil yaparim diye surekli kendimi telkin ettim zor oldu ama oldu

Şimdi test bozuk çıkar bir şey olur çizgi çıkmaz zaten geçmeyen o gün hiç geçmez bu sefer bence yine en iyisi kan direkt ya
Bence de direkt kan verelim biz
Ben bekleyemiyorum ya çatlatma iğnesinde 15.gün demişti 10 dan vermeye başlıyordum. Sabırsız bir insanım o yüzden benim için ekstra zor geçiyor
İçim içini yese de beklemiştim doktorun dediği günü
Bende cok dusundum ama negatif ciksa dr a soylesem 10. Gunu bekle dicek o moralle igneleri nasil yaparim diye surekli kendimi telkin ettim zor oldu ama oldu
Aynen beklemek lazım modumuzu düşürmeden aklımızı bulandırmadan en iyisi beklemek

Kızlar ben önceki transferde evde gebelik testi yapmıştım sabah. Öğlen lan germeye gitmistim.
Sonucu iş yerinde öğrenecektim, hazırlıklı olayım, olumsuzmdurumda iş yerinde aglamayayik diye sabah öğreneyim dedim test yaolpmistim, hatta sabaha karşı. Önce negatif sandım sonra çizgiyi gördüm ama onkadar silikti ki. Bakmaktan kör olacaktım. Değerim de düşük geldi 45, bu degerle bir gün önce yapsam cikmayacakti. Zaten düşük başladı değer olumsuz sonuçlandı kimyasal oldu artmadı.

Bunda da 9. Günü evde yapacağım yine. Çünkü benim transferim sabah 9 da erken oldu, varsa 9 unda da çıkar. 10 nunda da kan vereceğim.

Bende ya çalışıyorum 14 ünde iş başı yapıcam. O yüzden 9.gün kan bakıcam ki olurda negatif çıkarsa biraz toparlanabileyim

Olumlu düşünüyorum iyi hissediyorum ama herşey Allah'tan tabi İnşallah seninde bu sefer ki son olur Temmuz uğurlu gelmiş olur ve mutlu haberleri alırız

Ay ben ne çok şey kaçırmışım hadi inşAllah pozitif haberini alırız en yakın zamanda Şimdi nasılsın kaçıncı gğn bugün

Ay ben ne çok şey kaçırmışım hadi inşAllah pozitif haberini alırız en yakın zamanda Şimdi nasılsın kaçıncı gğn bugün
Yaaaa seni görmek ne güzel ne çok özledim transfer sonrası 4. Gündeyim kuzum. 14 temmuzda kan vereceğim yani 7 gün kaldı bir farklılık yok kuzum belirti de aramıyorum ama beklemek zor. Sen nasılsın var mı gelişme

İşte test yapmayı bir yandan çok istiyorum bir yandan korkuyorum ayrıca kan vereceğim gün kan vermekten bile korkuyorum. Böyle bir şey gelişti ben de. Hem bir an önce öğrenmek istiyorum. Hem yapmaktan korkuyorum. O yüzden belirsizim. Bazı marka testler çok hassas 20 gibi değeri bile çok belirgin gösterebiliyor. Ben oğlumda laboquick yapmıştım. Net ikinci çizgi görünüyordu silik ama net görüyordum göz yormaya gerek yoktu kan sonucum 22 falandı.

Canım bende kimyasal olunca yükselecek mi diye 6 kez kan verdim. Kolum delik deşik olmuştu.

Birde transferden sonra progestan iğne vuruluyorum. Her gün hastaneye gitmem gerekiyor kalçadan iğne. Değerim düşünce onu da 2 ye çıkarmıştı. Artık kalçada vurulacak yer bulmakta zorlanıyorlardi

Diğer testi eşim almıştı eczaneden. Bunda ben alırım, bende hep labopuik kullandım ovulasyonda gebelikte testlerinde. Bunda ondan alırım. Erken gebelikler iyisini almadiktan sonra yanıltıcı oluyor.

Anlıyorum canım ne yapsak bilmiyorum her türlü bize dokunuyor şu tüp bebek sürecinde de sürekli hormon baktıklarından kollarım dediğin gibi delik deşik. Göbeğim aynı şekilde. Özellikle bu kan sulandırıcı iğneler zorluyor. Benim evde laboquick var aslında bayağı. Beni hiç yanıltmadı. Tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…