2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Canim seni okadar iyi anliyorumki transferden once grip oldum burnum hic akmadi hep genzime doldu balgami sokmek icin oyle derin oksuruyodumki herseferinde altima kaciriyordum. Transferim iptal olacak korkusuyla icmedim ilac kalmadi balgam sokucu haplar saseler grip ilaclari. Zencefilli ballar kaynanis dut kurulari yok gecmedi. Transferi oldum kuvvetli oksurme geliyo dedim artik buda tutmayacak. Sefil gibi gecti transfer sonrasi gunleri yaklasik 1 aydir daha yeni kendime geliyorum. Ictigim ilaclardan agzimda tat kalmadi. Ama bebegim benimle. Sakin panikleme endiselenme. Bol bol dua et iyice dinlenn..

Yaaaa bu mesaj o kadar iyi geldi ki şu an çok teşekkür ederim hapşırık öksürük boğaz ağrısı sabah bir uyandım boğazım kilit resmen. Öksürüyorum da çok korktum çünkü karnım çok acıdı öksürürken

Sanki diyorum ya adet zamanı hasta olmuş gibiyim. Belim karnım öyle ağrıyor

Bunlar birer belirti olabilir kuzum, ama çok geçmiş olsun dikkat et kendine bol bol dinlen zaten beslenmen güzel şuan

Ya var ya zaten başka zaman olsa günler akıp geçer ama şimdi geçmiyor gibi geliyor ben de her gün saya saya
Gerçekten geçmiyor sayılı gün çabuk geçer lafını kim söylediyse çıksın karşıma külliyen yalan 1 gün 1 ay uzunluğunda sanki
Bunlar birer belirti olabilir kuzum, ama çok geçmiş olsun dikkat et kendine bol bol dinlen zaten beslenmen güzel şuan
Ayy dinleniyorum dinleniyorum. İnşallah belirtidir. İnşallah öksürükten değildir ağrılarım
Canım benim çok üzüldüm ya rabbim direncini artırsın bir an önce iyi olursun inşallah
İnşallah inşallah balım teşekkür ederim.ilaçta içemiyorum ya yıktı biraz

Çok haklısın zaman bence istemediğimiz zaman geçen bir kavram istediğimizde yerinde sayıyor
Gebe olduğunda bağışıklık düşüyor hasta olmak daha kolay oluyor diyorlar ya ondan dedim belirti olabilir diye. Çektiklerinin sonucunda yüzün çok güler inşallah canım benim.
Doğal şeyler ye iç artık mesela günlük bir bardak kefirini eksik etme. Kuru dut ye bol bol. İltihap varsa doğal çözüm. Soğan sarımsak yardır

Ayy oda mı belirtiymiş Yok kız sanmıyorum bu direkt benim her şeyden etkilenen halim. İki dondurma yedim diye halime bak

İnşallah cümlemizin bekleyişi son bulur umarım bu ay. Kefirle dut kurusuda aldırıyım eşime dur teşekkür ederim

İnşallah canım benim inşallah hepimiz güzel haberler alırız rica ederim şifa olsun kuzum

Hele bi 8. Gun 9. Gun gelsin omur gibi... ben kendimi sokaklara atmistim vakit gecsin diye

Kan testinden önce evde gebelik testi yapmayı düşünen var mı ?
Yemin ederim benim soracağım şeyi yazmışsın. O kadar kararsızımki bu konuda sen ne düşünüyorsun bir 7.gün yapasım var hem de bir o kadar korkuyorum
9. Gun oglen ciktim evden aksam 10da geldim avm cafe hepsini talan ettim anca gun gecti :))
Ayy yok valla geçmiyor saat sayıyorum resmen.istemesem de günleri yetiremem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…