2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Maydanoz yemeyin düşük yapıyo. Hiçbir doktor önermez
Yani ben şimdi baktım sabah kahvaltısında yeşillikli beslenenler çok var ama ilk defa duydum maydonozu soyledigin iyi oldu canım ben de yemem vallahi yemeyi düşünüyordum yani dün gittim aldım biliyor musun limonla falan yerim ne bileyim iyi ya bilmiyorum ki işte biz var ya gerçekten bazen çok acıyorum bize biz kadınlara ne kadar günahz değil mi Nereden neyi duysak hemen o psikolojiyle onu yapıyoruz onu alıyoruz

Ay yok ben 12 sinde vericem dayanamam 1 gün daha Gerçekten ya saat sayma kıvamına geldim çok şükür
Ya ben hem o günün gelmesini çok istiyorum hem de bir o kadar çok korkuyorum kan verip sonuç öğrenmek için bakalım ay inşallah beklediğimize değer

Bugün dördüncü günü

Ben de aynı duygular içerisindeyim sonrası güzel olur inşallah ya
Taze mi dondurulmuşumu kaçtan koydun kaçıncı gün çok soru sordum merak işte inanıyorumki mucizen seninle meraketme avokado ye kesinlikle ihmal etme ye inşirah dinle anlamına bak anligcaksın ne dediğimi rabbim yüzüne yüzümüze baksın

Maydonozu hiç kimse önermez. Nerden duyduysan çok yanlış. Düşük yapma sebebi. Yeşillikten kasıt ıspanak marul brokoli gibi sebzeler.. yeşillik çok genel bi kavram içeriğini iyi araştırın

Kızlar transfer gününü doktorla rahatlıkla belirleyebiliyor musunuz illa şu saatte olmalı diye bi şey var mı? Çalışıyorum ya onun için merak ediyorum gününü birlikte ayarlıyorsak benim için çok iyi olur boş günüme denk getiririm. Cevap verir misiniz

3.gün embrıyosu 2tane koydurmak mı mantıklı peki ?sizde neden 2tane koyulmuştu benim şu an yaşım 31
Ben o zaman 28 yaşındaydım canım. Ben 2 transfer istiyordum ama doktorum başta 2 transfer etmiyoruz demişti sonra öğrendim ki 2 transfer etmiş. Bence embriyo kalitesi ile alakalı olabilir. Benim yumurtalarım çok kaliteli değil galiba sağlıklı döllenen az kalıyor.

Evet var kan sonucu ve Rahim kalınlığına göre karar veriliyor. Ama yumurta toplama kadar da rijit değil illa şu saat olsun diye. Ama gün önemli diye biliyorum.
Belirtin var mı farklı bi şey.. bi de neler yiyorsun neler yapıyorsun
Hiç bir belirtim yok dün biraz belim ağrıyordu şimdi o da kalmadı

Avakado kuruyemiş sebze ve protein yemeye dikkat ediyorum. Doktorum pastörize olmamış hiç bir şey yeme demişti. Çok sıcak olduğu için suyu bol içiyorum bu kadar. Çiğ kabak çekirdeği ve avakado tutunmayı kolaylaştırıyormuş dediler o yüzden onları tüketiyorum

Transfer günü o zaman rahat ayarlanır. Bence bi gün önce bi gün sonra farketmez herhalde. Rahim kalınlığım normal olursa

Ay bende hep bunları duydum ye devam et. Bırakma olacak inşallah

Transfer günü o zaman rahat ayarlanır. Bence bi gün önce bi gün sonra farketmez herhalde. Rahim kalınlığım normal olursa
Bilemiyorum bir danış istersen genelde iğnenin kaçta yaptın hangi gün yaptın en son ne zaman yaptın falan diye çok sorguluyorlar.

Transferde de toplama kadar değildir diye düşünüyorum ama mutlaka bir doktoruna önceden konuş bence
Ay bende hep bunları duydum ye devam et. Bırakma olacak inşallah
İnşallah inşallah hepimizinkiyle beraber

Son düzenleme:
Opu da saat önemli transferde bu kadar olacağını düşünmüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…