2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

aynı durumda olan var mi ?
30 temmuzda Transfer oldum. Pozitif çıktı sonuçlarım
Dünden önceki gün bi anda 2 avuç dolusu kırmızı kan geldi. Bi yerim kesilmiş gibi . Doktora gittik hersey yolunda dedi. Benim gibi olan var mi aranızda ? Yerleşme kanaması değildi kesinlikle.
Baya açık kırmızı ve akışkandı

Ayni yollardan geciyoruz 😔seni cok iyi anliyorum..cabucak atlatirsin insallah.Allah yardimcin olsun 🤲🏻
Sağ ol canım gerçekten çok zormuş. Bipolar gibi oldum bir normale dönüyorum sonra bir anda ağlamaya başlıyorum. Öldürmeyen acı güçlendiriyor diyorum. İnşallah en kısa sürede toparlanırız 🙏🏻

Sağ ol canım gerçekten çok zormuş. Bipolar gibi oldum bir normale dönüyorum sonra bir anda ağlamaya başlıyorum. Öldürmeyen acı güçlendiriyor diyorum. İnşallah en kısa sürede toparlanırız 🙏🏻
aynen oyle canim ilk gunler biraz zor geciyor ama geciyor. sonrasi guzel olsun insallah rabbim bir daha bu aciyi yasatmasin 🙏🏻

Anne adaylarım merhabalar benim de bugün transfer işlemim oldu. İşlemden hemen 10 dakika sonra tuvalete gittim. Çok saçma biliyorum ama dayanamayıp erken gittiğim için düşme filan olmaz değil mi inşallah olumsuz etkilemez bu süreci

Anne adaylarım merhabalar benim de bugün transfer işlemim oldu. İşlemden hemen 10 dakika sonra tuvalete gittim. Çok saçma biliyorum ama dayanamayıp erken gittiğim için düşme filan olmaz değil mi inşallah olumsuz etkilemez bu süreci
İlk transferimde embriyo öyle tuvaletini yaparken fln düşmez merak etme demişlerdi, hatta 10-15 dakika yatıştan sonra tuvalete gitmemize izin vermişlerdi

Doktor 10 dakika yatmak yeterli demişti bende odaya geçince 12 dk beklemiştim hemen kalkmıştım ve tutundu 🥰 o yüzden korkma tutacağı varsa tutuyor dedikleri doğru ☺️

X