2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Evet kan için erken olur o yüzden bekle, boşu boşuna stres yapma, stres en büyük düşman hele bir de Protestan fln kullanıyorsan ekstra yanıltır canım yarısı gitmiş yarısı kalmış sabret 😉
Evet evet kullanıyorum ama iste pozitifi görüp takip edelim.derken böyle birseyle karşı karşıya kalınca bende aşırı şaşırdım

Bend
Kızlar ben bebeğimi kaybettim kalbi durdu 8. Haftada. Allah böyle uygun dörmüş yapcak birşey yok malesef bana dua edin olur mu psikolojik olarak atlatabileyim
Bende şubat ayinda bebeğimi kaybettim 7 haftalikti kalp atışını duymaya gittik gelişimi durmuş... Çok iyi anlıyorum seni rabbine sığın tek çare bu baska çare yok. İnşallah kısa zamanda toparlanirsin

Bu test sahte olanından değil bence gebelik var
Yok bu sahte olan test değil zaten markasi albi di. Ama yaninda artimed yaptim negatif cikardi. Bugünde tekrwr albi den yaptim aşırı aşırı silik cikardi catlatma ignesi etkisi daha geçmemiş yani benim vucudumda daha

Yok bu sahte olan test değil zaten markasi albi di. Ama yaninda artimed yaptim negatif cikardi. Bugünde tekrwr albi den yaptim aşırı aşırı silik cikardi catlatma ignesi etkisi daha geçmemiş yani benim vucudumda daha
Ha çatlatma iğnesi olduysan o başka onun etkisi de olabilir

Kızlar ben bebeğimi kaybettim kalbi durdu 8. Haftada. Allah böyle uygun dörmüş yapcak birşey yok malesef bana dua edin olur mu psikolojik olarak atlatabileyim
Allah sabır versin bende ilk bebeğimi böyle kaybetmiştim.
Genetik incelemeye gönderdiniz mi ?
Bize doktor ilk gebeliklerin zaten bi çoğunda olabilir ikinci olursa o zaman genetiğe göndeririz demişti. (İnşallah Allah yazdıysa bozsun 🙏🏻
Sağlıklı ömürler versin 🙏🏻)
Ahirette şefaatçi olacaklar bize inşallah 🌸

Allah sabır versin arkadaşım. Zor oluyor ama bizim de sınavımız buymuş. Allah a tevekkül edip vardır bir bildiği diyoruz 🤲🏻 dualarım ve kalbim seninle 🤍

Bize doktor ilk gebeliklerin zaten bi çoğunda olabilir ikinci olursa o zaman genetiğe göndeririz demişti. (İnşallah Allah yazdıysa bozsun 🙏🏻
Daha kürtaj olmadım canım salı olcam çam sakurada

Doktor genetiğe gönderme konusunu bize bırakmıştı. Küçük olduğu için sonuç alınamayabilir boşa para vermiş olursunuz dedi. Kürtaj ücreti bile zorladığı için biz de göndermedik genetiğe. Benim bir kere de kimyasal gebelik olmuştu. Acaba yumurta sayım az olduğu için yumurtalarım kalitesiz mi diye düşünmeye başladım. Amin inşallah canım 🤲🏻

Doktor genetiğe gönderme konusunu bize bırakmıştı. Küçük olduğu için sonuç alınamayabilir boşa para vermiş olursunuz dedi. Kürtaj ücreti bile zorladığı için biz de göndermedik genetiğe. Benim bir kere de kimyasal gebelik olmuştu. Acaba yumurta sayım az olduğu için yumurtalarım kalitesiz mi diye düşünmeye başladım. Amin inşallah canım 🤲🏻
canim ben bunu biraz arastirdim sperm kalitesi dusuk ya da spermlerde DNA hasari oldugunda bu sekilde kayiplar gozleniyormus. spermiyogram normal ciksa da DNA hasari olabiliyormus.onun testi ayriymis🙁 bazi takviyeler yazilmis tavsiye edilmis onlari arastiriyorum.

Doktoruna danış tabiki de ama çoklu kayıplarda eşli kromozom analizi yapıyorlar bazen, ben şehir hastanesinde yaptırmıştım, 2,5 ay sonra sonucu çıktı ama hiç ücret ödemedim, bulunduğun şehirde şehir hastanesi varsa ve sendeki şeyini cevabını da eşli kromozom analizi genetik testi verebiliyorsa düşünebilirsin belki doktoruna sorup

X