2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

29 temmuzda 5. Gün embriyosu transfer olmuştum 2 embriyo da tutmuştu fakat dün biri kanamayla düşmüş. Çok korktum şarıl şarıl kan gelmişti.Diğeri ise duruyor hala 6+0 dı dün doktor attan baktı kalp atışı göremedi umutsuz konuştu büyük ihtimal bu da düşecek dedi. Gelişmemiş 3.3 mm boyutu dedi. Kalp atışı için erken değil mi bir de boyu çok mu kötü 6 haftalık için ?

Evet anestezisiz yapmazlar bence
Ben ilk yaptırırken sormuşlardı anestezili mi anestezisiz mi istersin diye, dayanabilir miyim ki diye sormuştum, zaten yumurtan az ultrason muayenesi gibi olur ondan bi tık daha uzun sürer sen dayanırsın demişlerdi, karar verememiştim, sonra diğer kızlarla anestezist gelmişken beni de anestezili yapmışlardı birinden baya yumurta toplanmıştı, benden 3 tane toplanmış çok kısa içeride kalmışım zaten, ama ikinci için bilemedim, yumurtalarım yine az dayanabilir miyim acaba, anestezisiz yaptıranlara o yüzden sormak istedim 🙏

Evet
Elinden geldiğince artımed testinden uzak dur. Sahte olma ihtimali çok yüksek
Biliyorum qma eşim almis genelde hep pozitif çıkarmış negatife hic denk gelmedim albi yaptim o silikte olsa pozitif verdi ama 3 tane artimed yaptim gölge bile yok kafam cok karıştı. Bugun transferin 5.günü

Evet

Biliyorum qma eşim almis genelde hep pozitif çıkarmış negatife hic denk gelmedim albi yaptim o silikte olsa pozitif verdi ama 3 tane artimed yaptim gölge bile yok kafam cok karıştı. Bugun transferin 5.günü
Bence silik mi değil mi diye uğraşana kadar imkan varsa gidip direkt lan ver, en garantisi o ya

Evet

Artımedin şöyle doğaüstü bir özelliği var hamile olanı hamile değil çıkarıyor hamile olmayanı hamile çıkartıyor dikkate alma bir de bence kan testi gününü beklemeni tavsiye ederim ❤️

Evet

Ama transferin 5. günü test için çok erken güzelim ya

Artımedin şöyle doğaüstü bir özelliği var hamile olanı hamile değil çıkarıyor hamile olmayanı hamile çıkartıyor dikkate alma bir de bence kan testi gününü beklemeni tavsiye ederim ❤️
Aa hamile olani hamile cikarmama olayıda oluyor mu bu testin... hep hamile çıkardığını biliyoruda bunu bilmiyordum umut oldun baana

Bak testim bu şekilde çıkmıştı dün albi test

Eklentiler

• 20240823_151001.jpg
    20240823_151001.jpg
    36,6 KB · Görüntüleme: 34
Daha

Ama.daha transferin 5.gün bugün kan için erken olur diye gitmiyorum testlerle idare ediyorum
Evet kan için erken olur o yüzden bekle, boşu boşuna stres yapma, stres en büyük düşman hele bir de Protestan fln kullanıyorsan ekstra yanıltır canım yarısı gitmiş yarısı kalmış sabret 😉

X