2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

İyi bari canım onu da denersiniz, iyi düşün merak etme hiç bir şey olmaz Allahın izniyle kendini hazır hissettiğinde transfer olur yeniden denersin 🙏🏻 aslında dondurulmuş transfer bence daha iyi, ben bu sefer taze oldum ve vücudum hiç dinlenemedi gibi hissediyorum. Herşeyin hayırlısı Allah isteyen ve hak eden herkese nasip etsin diyorum ben 🤲🏻 ben de daha iyiyim sadece bel ağrılarım devam ediyor, kasıklarımda batma tarzı ağrılarım var. Psikolojik olarak gidip geliyorum metanetli kalmaya çalışıyorum
amin canım amin🤲🏻 Rabbim yardımcımız olsun

Kızlar ya benim normalde de belirtim olmaz da arada kaşık ağrım olur bugün 8+2 oldum dünden beri hiç bir belirti yok insan kafayı yiyor 😂 allahtan cuma kontrolüm var. Eve ultrason cihazı alasım geldi 😂 sizde de belirti gelip gidiyor mu

Merhaba kızlar. 7 ağustosta tek embriyo transferi oldum. Ve transferin 7. Günü hafif pembe bi şekelenme yaşadım tabi regl oluyorum sandım ama devamı gelmedi bugün transferimin 9. Günü yarın test günüm. Bugüne kadar dayandım ama bu gece bir hisle evde bulunan testlerden yaptım sonuç ne sizce yorumlar mısınız ?

Eklentiler

• IMG_1992.jpeg
    IMG_1992.jpeg
    100,8 KB · Görüntüleme: 51
Merhaba kızlar. 7 ağustosta tek embriyo transferi oldum. Ve transferin 7. Günü hafif pembe bi şekelenme yaşadım tabi regl oluyorum sandım ama devamı gelmedi bugün transferimin 9. Günü yarın test günüm. Bugüne kadar dayandım ama bu gece bir hisle evde bulunan testlerden yaptım sonuç ne sizce yorumlar mısınız ?
Pozitiff tebrikler 🎉

Hadi gözün aydın canım inşallah 🙏 keseyi kalp atışınızda görürsün dondurulmuş embiriyomuydu

Umays ne yaptın canım nasıl oldun
En işte idare eder toparlanmaya çalışıyorum canım. Çok şükür kürtaj iyi geçti kanama dahi bir saat pembe hariç yaşamadım ama narkoz yapılacakken bebek için ağladım narkoz etki etmedi uyuyup uyandım ağrıyı hep çektim. Psikolojikte toparlanıcam inşallah 🙏

En işte idare eder toparlanmaya çalışıyorum canım. Çok şükür kürtaj iyi geçti kanama dahi bir saat pembe hariç yaşamadım ama narkoz yapılacakken bebek için ağladım narkoz etki etmedi uyuyup uyandım ağrıyı hep çektim. Psikolojikte toparlanıcam inşallah 🙏
İyi geçtiğine sevindim canım 🙏🏻 çok zor olduğunu tahmin ediyorum, sen güçlü bir kadınsın inşallah tekrar hamile kalacaksın Allahın izniyle 🙏🏻

Canım çok çok geçmiş olsun ❤️‍🩹 emeklerimizi rabbim inşallah karşılıksız bırakmaz bize tevekkül edip beklemekten başka çare yok en azından gebe kalabildin çok şükür bi problem olmadı inşallah en kısa zamanda tedavi olmadan bebiş süprizi haberi verirsin bize canım Allah büyüktür Rabbğmnyerini doldursun 🤲🤲🤲🤍❤️🫶

X