2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

İki tane göbekten progestan dex 25 ml bir tane olsalar yoksa enoxta olabilir. 4 tane estofem. Bir tane omega 3 5 damla da devit vitamin ve 3 progestan fitil canım
Cok ilgınc benım doktorda folık asıt dısında bısey kullanma dedı. Normalde omega d vıt alırdım. Bıraktım.

Cok ilgınc benım doktorda folık asıt dısında bısey kullanma dedı. Normalde omega d vıt alırdım. Bıraktım.
Aksine benimki de folik asit fazlalığı zarar zaten omega 3 içinde mutlivitamijn magnezyum ve yeterince folik asit var dedi. Demek ki her doktor farklı

bu ikinci tedavim kadar yoruldumki biri bişey dediği zaman resmen batıyo bana zoruma gidiyor resmen artık olsun Allahım amin rabbim hepimize nasip etsin okadar dua ediyorum ki bizlere sizlere kızlar ahhh ahhh
İnşallah bu son tedavin olur canım inan bende dua ederken sadece kendime değil sizleride unutmuyorum
Âmin inşallah gerçekten bu Topik de şunu fark ettim ilk başlarda olumsuz
Daha sonra tek tek olumlu yükselişler olmuş inşallah darısı bize Rabbim yar ve yardımcımız olsun hepimizin inşallah
Evet değilmi sanki herkes pozitif düşünmeye başladı birden işte pozitif enerji yayıldı herkese rabbim bu yolda kimsenin emeğini boşa çıkarmasın

Ayyy amin aminnnn çok heyecanlıyım korku hepsı bi arada yaşıyorum bakalım vala dua edelim birbirimize canım inşallah inşallah olumlu olur hepımızınki 18 gün kaldı bana işte resmen günleri sayıyorum yaa

Bana o kadar bile kalmadı en fazla 1 haftaya trasferim olacak sanırım pazartesi günü belli olacak inşallah güzel haberler alırız

İki tane göbekten progestan dex 25 ml bir tane olsalar yoksa enoxta olabilir. 4 tane estofem. Bir tane omega 3 5 damla da devit vitamin ve 3 progestan fitil canım
Göbekten yapılan ilaçlar bende yok. Kalçadan gün aşırı progesterone 50 ml/ 1 ml olanı yapıyorum. Folik asit ve d vit aynı

Transfer e kadar ayrı gün say. Transferi ol ayrı gün say Allah bizlere sabretmeyi nasıl da öğretiyor ama normal de çok tezcanlıyımdır.
İşleri hemen yapıp bitirmek isterim. Şimdi çamaşır bitince eşime sürekli kalk kalk diyorum adam da yoruldu benim çenemden

Göbekten yapılan ilaçlar bende yok. Kalçadan gün aşırı progesterone 50 ml/ 1 ml olanı yapıyorum. Folik asit ve d vit aynı
Benim kanama varken 5 gün boyunca günde 2 defa 50 ml yaptım kalçadan ve kalçamda hassasiyet oluştu zaten ağrıdan yürüyemedim uyuyamadım oda yetmezmiş gibi hassasiyet rahatsız ediyor hala

Benim kanama varken 5 gün boyunca günde 2 defa 50 ml yaptım kalçadan ve kalçamda hassasiyet oluştu zaten ağrıdan yürüyemedim uyuyamadım oda yetmezmiş gibi hassasiyet rahatsız ediyor hala
Evet çok zor. İnşallah hemen iyileşir iğne yerleri. İlaç yağlı olduğu için emilimi çok zor oluyor beze beze kalıyor kalçada. Ben bi kaç turdan sonra bacaktan yapcam

Evet çok zor. İnşallah hemen iyileşir iğne yerleri. İlaç yağlı olduğu için emilimi çok zor oluyor beze beze kalıyor kalçada. Ben bi kaç turdan sonra bacaktan yapcam
Bacaktab oluyor mu benimde kalcam mosmor oldu artik bide hemsireler yapamayinca mahvoldu.

Bacaktab oluyor mu benimde kalcam mosmor oldu artik bide hemsireler yapamayinca mahvoldu.
Ya bu hemşirelerin elinde olan bişey değil ki
İlaçlar zor emiliyor ve hep üst üste yapıldığı için diğeri emilmeden diğerini yaptırıyoruz maalesef . Bacaktan da olur önemli olan kasın içine yapılması. Daha önceki transferimde de yapmıştım. Baştan uyarayım daha çok yakıyor ama

Bacak kasından da olur ama bacak bi tık daha acıyo

Meraba kızlar. Ben aranızda yenı katıldım. Ben 5 yıllık evlıyım cocugum hıc olmadı. Adet duzensuzlıgım var. Suanda adetım bı hafta gecıktı. Ikı uc gundur asırı mıdem bulanıyo. Tahlıl yaptırdım betahcg 1.65 cıktı. Boyle bı degerı olup sonradan yukselıp gebe kalan varmı yazabılır mı ????

Psikolojik olarak olabilir canım ilk evlendiğim zamanlar bi sürü semptom yaşıyordum ama hiç hamile değildim. Bu senin değerin öyle sonradan yükselecek bi değer değil 5 ve üzeri gebelik için kabul edilebilir. Senin değerin normal sıfır gibi bi şey benimde 1-2 çıkıyordu hep.. 5 ve üzeri çıksaydı gebelik umudun var derdim

Adet düzensizliğin varsa pko olabilirsin bi baktır. Düzensizlikten dolayı adet olamamakta böyle baş ağrıları mide bulantıları halsizlik şişkinlik yapabiliyor

Transfer olan arkadaslar kabiz olmamak icin ne yapiyosunuz, sigarada icmeyince ben artik tuvalete cikamiyorum. Bugun transferin 48. Saati hala hic belirti yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…