2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Maşallah mahallemdeki bütün bayanlar akrabalar hamile kaldı çok sevindim belki babada uğurlu gelirler inşallah
Burda o kadar çok dua aldık birbirimize dualar ettik ki ve ben inanıyorum bu dualar karşılıksız kalmayacak inşallah bizde o mutlu haberleri alacaz boynumuz dik yürüyecez rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın

Kizlar transferin ertesi gunundeyim gobekten yapilan igneyi hemsire uzaga vurdu yani 5 parmak uzaga nerdeyse bir sey olur mu ya ne yapiyim bidaha mi gitsem
Hayır hiçbir şey olmaz yağlı dokuya yapılıyo zaten o iğneler. Göbeğin altına da yapılıyo

Hayır hiçbir şey olmaz yağlı dokuya yapılıyo zaten o iğneler. Göbeğin altına da yapılıyo
Gobek deliginin sag tarafina uzaga yapti sag ol canim ama bi sey olmasin valla stres yaptim hemsirelerede sinir oluyorum cok kotu igne yapiyolar kalcam da mosmor oldu cok yoruldum hergun taksiyle git gel

O zaman ebeyim de bizim mesleğimiz çok güzel hemşire denince ben bi tuhaf oluyorum ben ebeyim diyorum hemşireler yanlış anlamasın sadece mesleğimiz farklı ondan su an

O zaman ebeyim de bizim mesleğimiz çok güzel hemşire denince ben bi tuhaf oluyorum ben ebeyim diyorum hemşireler yanlış anlamasın sadece mesleğimiz farklı ondan bahsettim
Şimdi enjeksıyon üzerine konuştuğumuziçin hemşire dedim çünkü herkes ebeyi aktıf doğum yaptıran olarak algılayabiliyor. Yoksa ebe olmaktan çok memnunum iyi ki hemşire değil de ebeyım çünkü bu bana çok şey kazandırdı

Tabiki çok güzel bir mesleğimiz var ve hemşirelerin yaptığı her şeyi de yapıyoruz enjeksiyon bizim işimiz

Olur inşallah canım sen bol bol dua et rabbim nasip eder inşallah bu sefer
bu ikinci tedavim kadar yoruldumki biri bişey dediği zaman resmen batıyo bana zoruma gidiyor resmen artık olsun Allahım amin rabbim hepimize nasip etsin okadar dua ediyorum ki bizlere sizlere kızlar ahhh ahhh

Burda o kadar çok dua aldık birbirimize dualar ettik ki ve ben inanıyorum bu dualar karşılıksız kalmayacak inşallah bizde o mutlu haberleri alacaz boynumuz dik yürüyecez rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın
Âmin inşallah gerçekten bu Topik de şunu fark ettim ilk başlarda olumsuz
Daha sonra tek tek olumlu yükselişler olmuş inşallah darısı bize Rabbim yar ve yardımcımız olsun hepimizin inşallah

Hayırlı olsun ❤ rabbimin mucizesi ne güzel transfer den sonra hangi ilaçları kullandınız ? Kalçaadan iğneniz var mıydı ? Vitamin falan verdi mi doktorunuz ?
İki tane göbekten progestan dex 25 ml bir tane olsalar yoksa enoxta olabilir. 4 tane estofem. Bir tane omega 3 5 damla da devit vitamin ve 3 progestan fitil canım

Kizlar transferin ertesi gunundeyim gobekten yapilan igneyi hemsire uzaga vurdu yani 5 parmak uzaga nerdeyse bir sey olur mu ya ne yapiyim bidaha mi gitsem
Merhabalar transferin 15. Gününden bildiriyorum göbeğimde morarmalar olunca hemşreme sordum artık canım yanıyor başka yere yapabilir miyim dedim, biraz kayabilirsin dedi birkaç gün beş altı parmak uzağa yaptıktan sonra morluklar geçmeye başladı şükür ya bir şey olmaz yanş

Göbeğin altına da yapılıyo boş yere morartmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…