2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Doktorumun yöntemi bu şekilde. Ovitrelle yapıyor diğer gün de test veriyoruz.
Çok üzüldüm sızi heyecanlandırdı boşuna boşuna şuan bu durum. Belki etkisi geçtiğinde gerçekten pozitif sonuç alırsınız.
Doktorunuzun yöntemi çok ilginç hiç daah önce böyle bir yöntem uygulandığını duymadım ama vardır bir bildiği herhalde. Belki de değere göre ovitrelle etkisi mi yoksa gebelik mi anlaşılıyordur.

Mesajınızı geç gördüm ve sonucunu çok merak ettim nasılsiniz
Sorun değil canım olsun iyiym çok şükür sen nasılsın vala sonucum şöyle doktorum 3 emriyo kalitesine ulaştık dondurduk dedi bu ay başlayacaktım ilaçlara fakat adetim yakın olduğu için doktorum bir sonraki aya yapalim dedi yani sanırım o da eylüle denk geliyor şu an adetimi bekliyorum bir kaç güne olurum çünkü bir sonraki adetimde baslayacagim sanırım

Kızlar selammmm baya baya kalabalık olmuşuz çoktandır yazmadım buralara ağustosta transfer olucam Ağustos 20 de adetim başligcak nezaöan transfer olur adetin kaçıncı günü başlanıyor

Kızlar selammmm baya baya kalabalık olmuşuz çoktandır yazmadım buralara ağustosta transfer olucam Ağustos 20 de adetim başligcak nezaöan transfer olur adetin kaçıncı günü başlanıyor
2024 Ağustos - Eylül transfer olacaklar topiğine beklerimmm

Adetten itibaren 17-18-19. Günlerde oluyo transfer doktorum öyle dedi. Rahmin kalınlaşmasınlar göre belli oluyormuş bu günler

Çok duygulandım Allah kucağınızda göstersin inşallah bu yolda cesaret edip mücadele eden tüm arkadaşlarıma sarılıyorum

Kızlar merhaba. Geçen yazmıştım. Kanamam vardı ili haftadır arada olan ve kese gelişimim durmuştu 10 gündür falan aynıydı. 2 gün önce kanamadan tekrar gittim ve doktor gelişme yok cuma büyük ihtimalle alırız dedi. Rabbimin mucizesi. Bugün gittik ve kesem 2 günde 7 ml büyümüş yol sac göründü. Alttan bakalım bebeğe dedi. Alttan baktık ve hem bebeği hemde kalp atışını duyduk çok şükür doktorum 6+3 olduğumu söyledi. Karından da bi kaç güne kalp atışı ve bebek görünür dedi. Diyeceğim şu ne olursa olsun umutsuz olmayın. Kanamam oldu kaç kere ağrılarım. Bayılmalarım. Tam alacakken Allah ol dedi tekrar oldu. Hep hayırlısını isteyin çok strese girmeyin. Ve isyan etmeyin. İnşallah herkes sağlıkla kucağına alır

Hayırlı olsun ❤ rabbimin mucizesi ne güzel transfer den sonra hangi ilaçları kullandınız ? Kalçaadan iğneniz var mıydı ? Vitamin falan verdi mi doktorunuz ?

Canım çok sevindim, neler yaşamışsın öyle Rabbim evladını sana bağışlamış inşallah sorunsuz bir gebelik yaşarsın

Yaa çok duygulandım Rabbim sağlıklarla kucağınıza almayı da nasip etsin hepsi ayrı mucize gerçekten

Rabbim ol derse her şey olur canımçok sevindim adına sağlıkla büyüsün inşallah meleğin mucize gibi birşey olmuş resmen

Maşallah ne güzel bır haber sizin adınıza sevındım Allah tamamına erdırsın

Harika bir haber tebrik ederim maşallah

Kizlar transferin ertesi gunundeyim gobekten yapilan igneyi hemsire uzaga vurdu yani 5 parmak uzaga nerdeyse bir sey olur mu ya ne yapiyim bidaha mi gitsem

Kizlar transferin ertesi gunundeyim gobekten yapilan igneyi hemsire uzaga vurdu yani 5 parmak uzaga nerdeyse bir sey olur mu ya ne yapiyim bidaha mi gitsem
Subkutan iğneler yanı deri içi iğneler göbek degılıgınden sağ ve sol olmak üzere 4oarmak ileriye genelde yapılır 4 5 çok farketmez . özellikle size söylenen bir durum yoksa tabıkı

Olur inşallah canım sen bol bol dua et rabbim nasip eder inşallah bu sefer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…