2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Sol gogusumun kenarlarindan acima basladi sislik gibide olmaya basladi. Ben mi uyduruyorum acaba ilaclardan mi iyice delirdim cok sukur😊

Transfer olan arkadaslar kabiz olmamak icin ne yapiyosunuz, sigarada icmeyince ben artik tuvalete cikamiyorum. Bugun transferin 48. Saati hala hic belirti yok
Günde bir su bardağı kefir ve çiğ kabak çekirdeği en az bir avuç tüket. Mutlaka düzenli her gün.Ondan sonra farkı gör :). Belirti arama.9 gün belirtim olmadı. 9. Gece adet sancılarım başladı. Adet olacağımı düşündüm ama çok şükür olmadım 10. Gün kanda pozitif ile öğrendim. Yani adet günü gelmeden belirti yaşanmaz yaşadığın şeyler varsa da ilaçlardandır.

Sabahları aç karna meyve yiyorum ve su içiyorum kabız olmamak için
Meyveyi mümkünse kabuklu olarak tüketin
Bana ve bir arkadaşa kabızlık için doktorumuz duplack için demişti, ben içmedim. Zeytinyağı içtim sabah aç karnıma, çok faydasını gördüm. Kabızlık şurupları ishal de yapabiliyor o yüzden hiç o topa girmedim. Bir de iyi bir saf zeytinyağı içine doğranmış incir koyduk, ışık güneş görmeyen bi yerde 24 saat bekletip sabah kalkınca incirden biraz bir tatlı kaşığı fln yiyip zeytinyağından da 1-2 tatlı kaşığı yedim aynı gün çözüm, inanamadım. Hayatımda kabız olmuş insan değilim ama transfer dönemi olmuştum böyle çözüm buldum.

merhaba herkese , transferin 8. günü idrarda 9. günü kanda pozitifi gördüm,bugün 18. günü sabah kanamam oldu acile gittim beta hcg 5562 artış çok iyi ama kese görünmedi :KK43: çok ama çok kötüyüm, pazartesi günü kendi doktoruma gideceğim ama beta bu kdr yuksekken kese gorunmemesi hiç normal gelmedi. son adet 29/06 transfer 16/07 de oldu. umarım düşük ya da dış gebelik yoktur umarım sadece doktor görememiştir
dualarınıza talibim..

merhaba herkese , transferin 8. günü idrarda 9. günü kanda pozitifi gördüm,bugün 18. günü sabah kanamam oldu acile gittim beta hcg 5562 artış çok iyi ama kese görünmedi :KK43: çok ama çok kötüyüm, pazartesi günü kendi doktoruma gideceğim ama beta bu kdr yuksekken kese gorunmemesi hiç normal gelmedi. son adet 29/06 transfer 16/07 de oldu. umarım düşük ya da dış gebelik yoktur umarım sadece doktor görememiştir
dualarınıza talibim..
Merhaba, moralini tahmin edebiliyorum umarım doktor görememiştir ama dış gebelik olma olasılığı çok fazla maalesef 😔😔😔 vücutta bir gebelik olduğu için Beta-HCG yükselmeye devam ediyor ama olması gereken yerde değil...

Aynı şeyleri yaşadım çünkü... Şuanda 5-6 haftalık gebelik sayıyorlar ve 5-6 haftalık gebelikte kesenin mutlaka görünmesi lazım diyorlar.

Kontrollü ol, en ufak bir ağrıda sancıda hemen doktora, kadın doğum aciline koş... Bir de Kendi doktoruna ya d abaşka doktora gittiğinde kanamanın miktarını merak ederler fotoğrafı var mı diye sorabilirler aklında bulunsun.
Dilerim seninki çok güzel bir şekilde devam eder 🙏🙏🙏

Son düzenleme:
dualarınıza talibim..
İnşallah bebişin normal yerindedir de doktor görememiştir. Aslında artık çok güzel dengesiz artışlarda dış gebelik olabiliyor. İnşallah seninledir o tatlı minik kesecik 🙏🙏🙏

İnşallah bebişin normal yerindedir de doktor görememiştir. Aslında artık çok güzel dengesiz artışlarda dış gebelik olabiliyor. İnşallah seninledir o tatlı minik kesecik 🙏🙏🙏
umarım öyledir , son adet tarihine göre 5+0
bu hafta kesenın görunmesı gerekli gibi, hcg ztn 5562
tek umudum doktorun görmemiş olma ihtimali

umarım öyledir , son adet tarihine göre 5+0
bu hafta kesenın görunmesı gerekli gibi, hcg ztn 5562
tek umudum doktorun görmemiş olma ihtimali
Karından mı baktı belki karından görünmüyordur veya doktorun cihazı kötüdür. Aynı şey değil ama ben de kaç doktora gittim hiçbiri benim çikolata kistimi göremedi. Vajinal muayenede üstelik. Tüp bebek doktorum gördü onlar daha bilgili bence

dualarınıza talibim..
Merhaba canım, normalde kese görmek için gitmemiş miydin doktora? 1500ün üzerinde kese görünüyor diye biliyorum.. İnşallah her şey yolundadır, keseni görürsünüz umarım 🙏🏻 dualarım seninle 🤲🏻

Karından mı baktı belki karından görünmüyordur veya doktorun cihazı kötüdür. Aynı şey değil ama ben de kaç doktora gittim hiçbiri benim çikolata kistimi göremedi. Vajinal muayenede üstelik. Tüp bebek doktorum gördü onlar daha bilgili bence
vajinal baktı canım ama hiç bi şey açıklamadı
kendı dr um beta hcg artışı çok iyi bi de biz bakalım pazartesi gunu dedi
dua etmekten başka çare kalmadı

İnşallah canım bu yolda kim varsa inşallah hep pürüzsüz mutlu ilerler
Sende yaz olurmu merak ediyorum
Kendi halimden pek umutlu değilim 😢
sen bi bakmışın ikinci kanda 50 li 60 lı rakamlar görür artarır gidersin (amiiin
İnşallah canım bu yolda kim varsa inşallah hep pürüzsüz mutlu ilerler
Sende yaz olurmu merak ediyorum
Kendi halimden pek umutlu değilim 😢
sen bi bakmışın ikinci kanda 50 li 60 lı rakamlar görür artarır gidersin (amiiin)
Merhaba,ben bugün kan verdim tekrardan ,13 çıktı maalesef.
Yani 9. Gün 11.5
11. Gün 13
Doktorum ilaçlarımı bırakmamı söyledi 😕

Merhaba canım, normalde kese görmek için gitmemiş miydin doktora? 1500ün üzerinde kese görünüyor diye biliyorum.. İnşallah her şey yolundadır, keseni görürsünüz umarım 🙏🏻 dualarım seninle 🤲🏻
canım kese kontrolü 7 ağustosta olacaktı
bu sabah kanama olunca acile gittim ordaki doktor kese yok dedi düşük gibi dedi
tüp bebek dr um beta hcg ver dedi verdim 5560 yani 2kattan fazla fazla artmış çok iyi dedi o dr görememiştir belki dedı proluton iğne verdı yat dınlen pzt gunu biz bakalım dedi
ama acildeki dr beta 5560ken kese olmalıydı kese yok dıye ısrar edıyo
çok üzgünüm..

Arkadaşlar bir şey soracağım.
5. Gün embriyorsu 9. Gün beta 11.5 , 13. Gün beta 13 çıktı.ilaçları bırakmamı söylediler.ama doktorla direk konuşamadım.
İlaçları bırakınca adetle mi atılıyor nasıl bir şey olacak,bilgisi olan var mı?yardımcı olabilir misiniz?doktor pzt arayacak.

canım kese kontrolü 7 ağustosta olacaktı
bu sabah kanama olunca acile gittim ordaki doktor kese yok dedi düşük gibi dedi
tüp bebek dr um beta hcg ver dedi verdim 5560 yani 2kattan fazla fazla artmış çok iyi dedi o dr görememiştir belki dedı proluton iğne verdı yat dınlen pzt gunu biz bakalım dedi
ama acildeki dr beta 5560ken kese olmalıydı kese yok dıye ısrar edıyo
çok üzgünüm..
Dur bakalım bozma moralini, acildeki doktorlar pratisyen oluyor, kadın doğum uzmanının bakması daha doğru. Kendi doktorun kötü konuşmamış, bekle bakalım pazartesiyi kötü düşünme

Dur bakalım bozma moralini, acildeki doktorlar pratisyen oluyor, kadın doğum uzmanının bakması daha doğru. Kendi doktorun kötü konuşmamış, bekle bakalım pazartesiyi kötü düşünme
bekliyorum iğnem ilaçlarım hariç ayağa kalkmıyorum umudumu kaybetmek istemıyorum
ama içim acıyo resmen çok üzüldüm
allah herkese sağlıklı gebelıkler bebekler nasip etsın

bekliyorum iğnem ilaçlarım hariç ayağa kalkmıyorum umudumu kaybetmek istemıyorum
ama içim acıyo resmen çok üzüldüm
allah herkese sağlıklı gebelıkler bebekler nasip etsın
Kaybetme canım Allah çok büyük, dua et bol bol. Çok düşünerek vücuduna stres yükleme. Güzel haberlerini bekliyoruz 🙏🏻

Arkadaşlar bir şey soracağım.
5. Gün embriyorsu 9. Gün beta 11.5 , 13. Gün beta 13 çıktı.ilaçları bırakmamı söylediler.ama doktorla direk konuşamadım.
İlaçları bırakınca adetle mi atılıyor nasıl bir şey olacak,bilgisi olan var mı?yardımcı olabilir misiniz?doktor pzt arayacak.
Evet canım adetle atıyorsun, biraz fazla sancın olabilir sadece. Geçmiş olsun

X