2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Stres ve moral bozukluğu çok etkiler kuzum, moralini bozma doktorun umutsuz konuşmamış aslında, beta hcg yüksekse hala umut var demektir

kızlar kıbrısta tüp bebek yaptıran var mı ya da tanıdığı yaptıran var mı?
Türkiyede bahçeci iyi gibi . Bilgisi olan yazabilir mi lütfen..
3. Ve son kez tüp bebek denicem sizin öneriniz çok önemli bu yüzden

Bana o kadar bile kalmadı en fazla 1 haftaya trasferim olacak sanırım pazartesi günü belli olacak inşallah güzel haberler alırız
Hadi inşallah gözün aydın adetin kaçıncı günü başladın ne kullanıyorsun suan birde kaçıncı gün embiriyosu çok soru sordum kusura bakma

Canım morart araştır istersen mükemmel etrafımdaki herkes olumlu sonuç aldı

Hadi inşallah gözün aydın adetin kaçıncı günü başladın ne kullanıyorsun suan birde kaçıncı gün embiriyosu çok soru sordum kusura bakma
Sağol canım benim adetin 3 gün başladım canım iki tane vitamin birde Estrofem 2 mg kullanıyorum 5 gün embiyosu çift trasfer olacak büyük ihtimalle pazartesi kontrole gidecem kalınlaşma güzel olursa trasferim yakın inşallah

Dr Aret Kamar’ı tanıyan var mı acaba? Ben de erken yumurta yetmezliği var. Transfer oldum tutmadı. Bu doktorun tedavisi farklı diye okudum. Tedavi görev oldu muacaba?

Ayyy hadi inşallah canım rabbim nasip etsin benimde çift transfer olucak 5 gün embiriyosu folik asit ve omega 3 d vitamini kullanıyorum Benim ikinci olucak Allah’ın izniyle ama çok korkuyorum heyecanlıyım vala rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın ayın 20 sinde giderim diye düşünüyorum ilk tedavim kimyasal oldu g netim test verdim pıhtılaşma çıktı büyük ihtimalle kan sulandırıcıda kullanırım diye düşünüyorum doktorum her ihtimali değerlendirecek diyor başkada embiriyom yok zaten bu sefer çık dikkat etmem gerekiyor

Hayırlısı olsun canım inşallah seninkilerde benimkilerde sağlıkla tutunsunlar rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah sıkıntısız şekilde tedavimizi oluruz

Dr Aret Kamar’ı tanıyan var mı acaba? Ben de erken yumurta yetmezliği var. Transfer oldum tutmadı. Bu doktorun tedavisi farklı diye okudum. Tedavi görev oldu muacaba?
Bazen instagram da canlı yayın yapıyor. Herkesin sorusunu yanıtlamaya çalışıyor. Takip et istersen

Çok varmış henüz. Bence 4 Ağustos gibi yapın en erken.
M
Aynı benimde öyle oldu 8.gunden sonra adet olucakmisim gibi kasik ağrılarım oluyor ara ara korkuyorumda belirtidir diyede içim kipir kipir başka bı belirtiniz var mıydı acaba bide bu 3.denemem ilkinde kalbi durmuştu 3.aylikken ikinci tutmadı bu üçüncü korkuyorum birde

Merhaba. Kanda değeriniz kaçtı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…