2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Sizi üzmek istemem ama benim negatif gibi duruyor. Gebelik ihtimali olsaydı 0-5 in üstünde bi değer olması gerekiyordu. Benim de 5. Gün embriyosu transfer edildi 9. Gün kan tahlili istedi doktorum. 1 gün var arada o yüzden 0 çıkması negatif gibi düşündürdü üzgünüm

Merhaba lütfen bilgisi olan bana cevap verirse sevinirim. Ben 3.gün embriyo transferi oldum. 9.gün dayanamayıp kan verdim değerim 1 çıkmıştı. Bu gün normal test günüm değerim 73 çıktı. Tam havalara uçacakken hemşirem dün ovitrelle vurunduğumu hatırlattı tamam ovitrellenin etkisi bir günde geçmez ama bu kadar da olur mu sizce? İki gün sonra testi tekrarlamam istendi. Ovitrelle herkeste farklı miktarlarda hcg çıkarabiliyormuş

Bende negatif düşünüyorum ama dr öyle söyleyince bi umut ettim

İnşallah olumlu sonuç alırsın ya 1 gün önce mutsuz olup bir gün sonra mutlu olmşsn. Tekrar kan verdiğinde yine mutlu olmanı dilerim gönülden. Akşam yine kan ver bence devlet hastanesinde 30-40 dk da çıkıyor sonuç.

Ben de 3.gün emriyosuyla 9. gün test verdim 1 çıktı yani olumsuz olarak bu transferi kapattım siz iğneyi ne zaman yaptınız

4 ağustos test tarihim ama ben 1 ağustosta verdim illa biraz yüksek olması gerkmez miyidi 3 gün etkiler mi
Benim 4. Gün embriyosu bana 9. Gün erken dedi doktorum ilaçları kullanmaya devam et dedi yarın normal test günüm.
Siz de öyle yapın bırakmayın ilaçları normal test gününde verin kanı.

Ya inşallah yükselir bilemiyorum daha önceki transferimde de ovitrelle gene vurunmuştum. 51 mi ne çıkmıştı sonr düştü iğneden dediler inşallah bu öyle olamz

9. Gün test yapmışsınız ovitrelle bin etkisinin geçtiği ortada yoksa değeriniz yüksek olurdu. Hemşirenin bilmemesi çok garip geldi.
Neyse hayırlı olsun bebeğiniz sizinle.

Herkese merhaba. 42 yasindayim. 2 yil once evlendim ve tup bebek surecine basladik. Ilk doktorumuz Kenan Sofuoglu idi. Kendisiyle 2 denememiz oldu. Ilki 3 gunluk 2 adet taze embiryo transferiydi. Kimyasal oldu. 23 cikmisti beta. Ikinci deneme 2 gunluk taze transferdi. O hic tutmadi. Doktoru biraktik, biraz ara verdik. Sonra 40 yas ustu dogum tavsiyesi Erbil Yagmur ile gorustuk. 1 yil once surece basladik. Aylarca hem esime hem bana ayri ayri testler uyguladi. 3 kere deneme yaptik. Hoca mutlaka 5.gun embiryosu gormek istiyordu. Ilk 2 denemede 5.gune hic ulasamadik. Zaten benden 3-4 yumurta cikiyordu. 3. Denemede 5 yumurta toplandi. 1 tanesi 5.gunu gordu. Derhal genetik teste gonderdi hoca. 17.kromozom monozom mozaik cikti (%30). Hoca ile ortak kararimiz sonucu transfer yapildi. Transfer 23 temmuzda yapildi. Sonucu mayis ayinda almistik. 2 ay donduruldu. Rahmime de bir igne yapti, beni gecici menapoza soktu. Regl olmadim 2 ay. Bugun (transfer haric 10.gun) betahcg test sonucumu aldim 225 ve hamileyim
Toplamda 5 deneme, 3 transfer yasadim. Belirtim bel agrisi ve gece uykusuzlugu disinda hic bir sey yok. Gogsumde en ufak bir sizi, aci yok. Yerlesme kanamasi da olmadi. Hafif bi dolgunluk var karnimin icinde. Gaz gibi o da sanki.
Bu seferde daha rahattim. Bir daha denemeyecektik. 2 gun dinlendim biraz evde. Is yapmadim. Bol ananas yedim. Ama baya yani gunde 1 ananasa yakin. Hic kabiz olmadim ki kronik kabizligim var. Ilk denemede kimyasal oldugunda cok kabiz olmustum. Hatta o yuzden bu sefer kabiz degilim kesin tutmadi dedim icimden. Kabak cekirdegi ici hergun 1 avuc kadar ve ozellikle 1 avokado yedim. Yumurta, peynir saymiyorum bile. Her gun kahvaltida yedim. Salatalarima hep havuc da koydum. Her gun 1-2 havuc net yemisimdir. Bende surec boyle. Haftaya keseye cagirdi doktor. Su an dunyanin ilacini, ignesini, fitilini kullaniyorum. Daha ne kadar kullanacagimi bilmiyorum, belki kalp atisina kadar, sormadim.
Insallah hersey yolunda gider, saglikla kucagimiza aliriz. Darisi tum isteyenlerin basina. Her gun burayi okuyordum, insallah hayirlisiysa saglikla olsun hepimizin evladi.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…