2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Dusunme oyle insallah zamanla dahada yukselir banada 3 gun once kese var ama icinde bebek gorunmuyor dedi universite haftaya gel dedi bugun korkudan gittim baska yere kalp atisini duydum insallah seninde dilegin gercek olacak

Doktorunuz umutlu konuşmuş aslındabenim daha hiç belli değil şuanda,ben de dış gebelikten çok korkuyorum ,o yüzden sağlıklı olsun diye çok dua ediyorum,bazen başında üzülmek daha iyi.ama inşaallah değerlerimiz güzel artar,ve sağlıklı gebelik yaşarız siz yine yazın olur mu?birbirimize umut oluruz belki

Dusunme oyle insallah zamanla dahada yukselir banada 3 gun once kese var ama icinde bebek gorunmuyor dedi universite haftaya gel dedi bugun korkudan gittim baska yere kalp atisini duydum insallah seninde dilegin gercek olacak
oy maşallah Allah sağ salim miniğinizi size bağışlasın.Ama böyle yüzde 50 artış normal mi 3.kanı verdik hala 44 te
Bu nasıl artıp çoğalacak kese oluşacak dış gebelik böylemi oluyor onuda bilmiyorum

İnşallah canım bu yolda kim varsa inşallah hep pürüzsüz mutlu ilerler
Sende yaz olurmu merak ediyorum
Kendi halimden pek umutlu değilim
sen bi bakmışın ikinci kanda 50 li 60 lı rakamlar görür artarır gidersin (amiiin)

Canınızı hiç sıkmayın. Dış gebelik beta değerine bakılarak öğrenilmiyor ki. Kese rahim dışında yumurtalarda yada tüplerde olursa dış gebelik oluyor. bebişiniz rahim içinde sizinle

İnşaallah haber veririm size de tabiUmutsuzluk yok,dualarım sizinle

Sağlıklı ilerler inşallah değerin canım hemen umutsuzluğa kapılma

çok geçmiş olsun başta doktorunuz bakmadı mı diyecektim ama yazmışsınız zaten tedaviyi yaptığınız doktorla mutlaka görüşün bence böyle sonuçları çok oluyor muymuş çok ilginç
görüştüm canım ilaçlardan dolayı olabiliyormuş herkeste aynı etkiyi yapmıyor heralde glifor kullanıcam bir ay sonra tekrar gidicem sonrasında bakıcaklar tekrardan

evet canım tabiki benim her ay bakıldı abimde doktor o da aynı şekilde bakıyordu insülin direncim 1.18 di yani çok normaldi her şey herhangi bir sıkıntı yoktu ondan çok şaşırdık zaten bu sene 5 kere bakılmıştır ıncık cıncık her şeye ama işte her bünye aynı tepkiyi vermiyor bende olan çok zor olucak bir durum ama çok önemli bir şey yokmuş bir ay sonra tekrar gidicem hem her şeye tekrar bakılcak hemde ultrasona giricem ama bir iki ayda normale dönermiş her şey

canım çok geçmiş olsun benim diğer karaciğer değerlerim çok iyi çok detaylı bakıldı idrarda ayrıca baktılar bir sıkıntı var mı diye sadece ALT değeri yükselmiş

inanıyorum eylülde mucizene kavuşacaksın canım her şey istediğinden bile daha güzel olsun inşallah

Cok iyi bilmiyorum olabilirmi ama umut etmekten baska caremiz yok ve mucizeler oluyor neden olmasin

Kizlar clinoleic yada olivia kullanan varmi icinizde benim kullanmam gerekiyordu ama bulamadim sizler nasil temin ediyorsunuz istanbuldan mi getirtiyorsunuz

Kızlar ozon tedavisini duyan oldu mu? Doktorum bana onu önerdi vücuttaki enfeksiyonları atmak için kullanılıyormuş bağışıklık güçlensin diye kullanılıyormuş. Koldan damardan yapılıyormuş bi de rahme de uygulanıyormuş direk rahmin içini temizlemek bağışıklığı desteklemek amaçlıymış sanırım

Mesajınızı geç gördüm ve sonucunu çok merak ettim nasılsiniz

Bence kan tahlillini bekle idrar testi genelde yanıltıcı oluyor. Yok beni etkilemez dersen erken gebelik testiyle yap - sabah ki ilk idrarın olsun.
Peki 7,8 dk bekleyince azda olsa silik çizgi çıktı mı?
Maalesef bugün sabah ilk idrarla erken gebelik testi de yaptım ama hiç çizgi yoktu. 2 gün sonra tekrar yapacağım bugün 7.gündü.

Kızlar temmuz ayında gebe kalan arkadaşlarımızı çok tebrik ederim Allahım kucağınıza almayı nasip etsin inşallah ağustos ve eylülde transfer olacak arkadaşlarım topiğe gelin 2024 Ağustos - Eylül Transfer olacaklar diye topik açtım ordan devam edelim konuşmak iyi geliyo ben Eylül ün ortasında transfer olacağım inşallah biraz kafa dağıtalım gelin

Kızlar bişe sorcam ..
Benm 4. Gün taze embriyo transfer edildi.
9. Gün devlet hastanesinde test yaptım negatif çıktı (sıfır çıktı değer)
Hastaneyi aradım bilgilendirmek için erken test vermişsin 12. Günü beklemen lazm dedi doktorum. Böyle deneyim yaşayan / bilgisi olan varsa yazabilir mi lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…