2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Kızlar ben negatif aldım. Ama çok iyiyim ilk şoku atlatınca kendime geldim. Sanırım biraz ara vermek gerekecek bana kalsa her ay denerim de neyse. Artik eylül gibi tekrar deneriz diye tahmin ediyorum. Hepinizin yolu açık olsun özellikle ruse16 fnd_50 ve Safransari tulumbachen sizlere tesekkur ederim. Ufacik da olsa hepiniz hayatima dokundunuz. Allah hepinizin evlatlarını size bağışlasın. Güzel dileklerim sizlerle. Kendimi merkeze aldım yoluma devam ediyorum. Herkese bol sans

Canim cok gecmis olsun. Psikolojik olarak iyisen hemen ustune dene.. ilk adetinle git tekrar... hazir vucudun ilaclara alismisken ustune git.. tabi donmus embriyon varsa...

Canim cok gecmis olsun. Psikolojik olarak iyisen hemen ustune dene.. ilk adetinle git tekrar... hazir vucudun ilaclara alismisken ustune git.. tabi donmus embriyon varsa...
Ben de inanamiyorum kendime ama gercekten iyiyim uzerime bir cesaret geldi. 1 embriyom daha var daha doktorla gorusemedim bir yol cizicem mantikli olur derse baslarim. Arada su killer antibody testlerini yaptirmayi dusunuyorum bunu da gorusucem. Belki tekrar rahim filmi cekilir. Hazirim hepsine. Cok sagol canim benim

Canım benim toparlamana sevindim. İnşallah en doğru zamanda en güzel zamanda bebeğin gelip seni bulur. Emin ol seni çok ama çok iyi anlıyorum çünkü hep aynı yollardan geçtik. Rabbim en kısa zamanda gönlündekini hayırla sana nasip etsin gelişme olduğunda mutlaka yaz bana da çok sevinirim. Güzel duaların için de çok çok teşekkür ederim iyi ki varsın

Benimkine de çok var 08 Ağustos acaba evde test en erken ne zaman yapabilirim
Bence evde test yapma. Direkt 8 Ağustosta kan ver. Hem son ana kadar umudun oluyor hem direkt kanda öğrenmiş oluyorsun. Erken öğrenince durmadan kan verme olayı da yıpratıyor ikiye katladı mı ne oldu belli bir süreye kadar da kan ver dur uğraşıyorsun. Biliyorum beklemek çok zor ama ben direkt kan gününü beklemiştim

Canım dualarım seninle benim gidisat ne olur bilmiyorum hauirlisi ama 2 olumsuz transfer oldu biliyorsun herseyin bir zamanı var sagligina dikkat et güzel bi tatil yap kafanı dağıt bomba gibi başla tedavine benin eski doktorum oldukca bilgisizde yada benle ilgilenmek istemedi doktorda çok önemli ..

Çok geçmiş olsun

Canım çok teşekkür ederim inş. Yüzün gülecek bu sefersenin onceki doktor işi çok aceleye getirmiş bu denemende hem doktor iyi hem de ilerleyişin gayet güzel neyseki Ben benim doktorumdan memnunum aslında transfer güzeldi öncesi sonrası progesteron baktı 3 kez rahmi kontrol etti ama kısmet elbette.Burda devam ederim diye düşünüyorum. Dediğin gibi bomba gibi başlıcam. Önce spora gidip ağırlık kaldırmak istiyorum onu çok özledim işte
İnş canım çok sağol olduysa bir olmadıysa bin hayır vardır dedi annem ben de inandım demekki zamanım varmış daha dedim Gelişme olursa yazacağım gönlümüzdeki kucağımızda olsun güzel günler seni bekliyor

İns dayanabilirim bende öyle yapayım bari bir de hiç belirti de yok unutuyorum bazen

Kızlar merhabalar
Ben 3.gün embriyosu trasferimin 20.gnününden yazıyorum bugün kan sonucum 99.78 çıktı ama sevinemiyorum çünkü geriye dönük pek de iyi gelmedim buraya o d şöyle ; normalde HCG iki günde bir 2 katına çıkması gerekiyor ama benim değerlerim ilk kan verdiğimde 14 idi 2 gün sonra 26 oldu sonra 34 oldu sonra 74 oldu ve bugün 99.78 oldu yani demem o ki düzgün yükselmiyor ve bugün transferin 20.günü ve pembemsi lekelerim geldi 3 gün ara ara bugün adet sancım oldu ve hafif kırmızı kan geldi durdu iki gün sonra Dr tekrar hcg istedi benim gibi yaşayan ve gebe klan var mı ??

İns dayanabilirim bende öyle yapayım bari bir de hiç belirti de yok unutuyorum bazen
9. Güne kadar hiç belirti yaşamadım. Hattta burda gün gün yazdım hiç belirtim yok diye. 10. Gün kan verecektim. 9. Gün gece bende adet sancıları başladı. Kasıklarımda belimde. Tamam dedim hamile kalamadım, adet olacağım sanırım dedim. Ama adet olmadım şükürler olsun pozitif sonuç aldım. Demem o ki adet günü gelmeden belirti olayı olmuyor. Hepsi ondan sonra başlıyor. Belirtiye çok takılma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…