2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Merhaba benim de 5.gün embriyosu iki adet transfer edildi bugün 13.günüm test yaptırdım 1400 çıktı değerim🥹🥹🥹🥹 kese muayenesinde mi gördü doktorunuz ikiz olduğunu acaba? Allah tamamına erdirsin bu arada sağlıkla kavuşun inşallah🙏🏼
Evet sonuca göre tahmin etmiştik yüksek olduğu için ama 2 gün sonra kese görmeye gidince 2 kese ile karşılaştık 🤲👼👼

Umarım kötü bişey yoktur. Benim de kanamam oldu kahverengi. İki saate kesildi. 2 gün sonra kırmızı kanamam başladı doktora gittim 5 gün günde 2 tane daha kalçadan iğne ekledi yaptım. 2. Günü durdu. Kesem yerinde güzeldi. Ama dün kontrole gittim ve kesem büyümemiş 8 günde sadece 3 ml büyümüş. Cumaya kadar beklicez olmazsa almak zorundayız dedi. Herşeyim de çok güzel gidiyordu. Yani korkma bazılarının ufak kanamada düşer bazılarının günlerce süren kanama da düşmez. İçini ferah tut inşallah bişey olmaz. Bende stresle cumayı bekliyorum
Insaalh yoktur . Bir daha kanamam olmadi iki gün üst üste oldu iğneleri yaptırdık. Bugun yok cok şükür değerim de yüksek ama umarım benimle kalırlar ikiz gebeliklerde kanama normal deniliyor ama inşallah öyledir...

Umarım kötü bişey yoktur. Benim de kanamam oldu kahverengi. İki saate kesildi. 2 gün sonra kırmızı kanamam başladı doktora gittim 5 gün günde 2 tane daha kalçadan iğne ekledi yaptım. 2. Günü durdu. Kesem yerinde güzeldi. Ama dün kontrole gittim ve kesem büyümemiş 8 günde sadece 3 ml büyümüş. Cumaya kadar beklicez olmazsa almak zorundayız dedi. Herşeyim de çok güzel gidiyordu. Yani korkma bazılarının ufak kanamada düşer bazılarının günlerce süren kanama da düşmez. İçini ferah tut inşallah bişey olmaz. Bende stresle cumayı bekliyorum
Insaalh kötü bir şey olmaz sizinledir ve gelişimi güzeldir. Iyi düşünelim iyi olsun.

Kızlar bugün transferin 8. Günü sizce bugün kan testi verim mi erken mi?
(4.gün embriyo , taze transfer)
Çıkabilir canım ama kafa karışıklığı olmasın istiyorsan yani yükselecek mi yükselmiyecekmi diye kaygılanmayacaksan baktır bi ama bi 2 gün daha sabredersen daha iyi olur sanırım ☺️

Çıkabilir canım ama kafa karışıklığı olmasın istiyorsan yani yükselecek mi yükselmiyecekmi diye kaygılanmayacaksan baktır bi ama bi 2 gün daha sabredersen daha iyi olur sanırım

Çıkabilir canım ama kafa karışıklığı olmasın istiyorsan yani yükselecek mi yükselmiyecekmi diye kaygılanmayacaksan baktır bi ama bi 2 gün daha sabredersen daha iyi olur sanırım ☺️
Tamam ben bikaç gün daha bekleyeyim

Selam kızlar bir şey soracağım benim test tarihim 8 Ağustos ama tam regl günüme denk geliyor bir sorun olmaz değil mi ? Regl olmam heralde
bebegin tutunursa ki insallah tutunur o zaman regli olmazsin. Zaten ilaclarda engelliyor regliyi. Tutmazsa ilaclari bırakıyorsun bir iki gun icinde reglin geliyor.

beni de kan testi için pazartesi çağırdı
5. gün 4aa dondurulmuş 2 tane transfer edildi
Aaa ne güzel bana Çarşamba günü verdiler ama ben dayanabileceğimi sanmıyorum o zamana kadar. Evde haftasonu erken gebelik testi yaparım.
Testlerde hiç görünen bir çizgi var mı? Ben de çok zor tutuyorum kendimi 😁

Slm kızçelerim nasıl gidiyor süreçler yokmu tahlil yapan güzel haberler verecek 🤩 inşallah herkes güzel haberler alır rabbimin izniyle 🤲🥰

Aaa ne güzel bana Çarşamba günü verdiler ama ben dayanabileceğimi sanmıyorum o zamana kadar. Evde haftasonu erken gebelik testi yaparım.
Testlerde hiç görünen bir çizgi var mı? Ben de çok zor tutuyorum kendimi 😁
çoook silik bi çizgi var gibi ya da bana öyle geliyor :))
bu sabah altı test daha aldım kan testine kadar her gün 1 tane yaparım artık :)
hem heyecanlı hem stresli hem coşkulu bazen ağlamalı çok değişik bir hismiş bu :)

X