2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Benim 11 tane toplandı 9 tanesi işleme alınabildi sadece 2 tanesi 5. Güne ulaştı 4aa 3aa kalitede donduruldu 2 ay sonra transfer yapıldı 4aa ve pozitif oldu şu an 25+5 haftalık hamileyim bende çok korkmuştum bende 4-5 yumurta en az dondurulur diye düşünmüştüm ama 2 tane oldu çok şükür de pozitif oldu o yüzden hiç korkmayın

Bende 22 yaşındaydım transfer olduğumda şu an 23 Bende çok kaliteli olur çok çıkar embriyo sandım ama olmadı çok şaşırmıştım

Bende 22 yaşındaydım transfer olduğumda şu an 23 Bende çok kaliteli olur çok çıkar embriyo sandım ama olmadı çok şaşırmıştım
O zaman iyi ki işin peşine düştük yaşımız genç diye bıraksaydık belki ilerde bu embriyolarımız bile çıkmazdı.. çok şükür bu günlere

Sıkma canını güzel düşün benim doktorum da ilk güm lekelenme olabilir demişti

Dualarımız seninle

Merhaba arkadaslar,40 yaş içinde olup tüp bebek rapor alanlar varsa yazabilirmi,lütfen acil öğrenmem lazım

selamlar kızlar test sonucum maalesef ki negatif bu ilk denememdi umarım hepimiz işin hayırlısı olur hamile arkadaşlar minik bebişlerini sağlıkla büyütsünler her şey yolunda gitsin hepinize dua edicem şimdi benim şöyle bir sorum bar belki yaşayan vardır bugün dahiliyeye gidip detaylı bir kan verdim çünkü bedenimin iyi olmadığını sanki hissediyordum ve sonuçlar beni şok etti. kolestrol değerim, trigliserid, ALT değerim yükselmiş özellikle ALT değerim şok içindeyim ve bunun yanında insülin direncim çıktı dahiliye doktoru ilaca başlamam gerektiğini söyledi bunun için gliformuş ismi benimle aynı durumu yaşayan var mıdır acaba

Kızlar, transferden sonra özel bir bağ hissediyor musunuz? Ben o kadar nötrüm ki. Sanki içimde bebeğim yokmuş gibi(ptesi belli olacak) Duygusal olarak yükselemiyorum, stresim çok ağır basıyor. Sizde de böyle mi? Belirtim falan da pek yok, bi var bir gidiyor.. öyle olunca hiçbir duygum yok.

Öncelikle geçmiş olsun keşke sorunlarınızı çözüp öyle başlasaydınız tüp bebeğe yani vücudunuzu hazırlayıp gitseydiniz.. bunu tek siz için konuşmuyorum yanlış anlamayın tüp bebeğe başlayacak arkadaşlarım lütfen tüm testleri yaptırın ilaçlarınızı kullanın kendinizi düzene sokup gidin yoksa problemler çıkacaktır Mesela benim tiroid sorunum vardı bunu yolunu koydum düzenli ilaçlarımı kullanıyorum değerlerime hep baktırdım doktorum bile şaşırdı sen tiroid sorunun olduğunu nerden anladın diye ve dün bile bana şey dedi sen baya hazır gelmiştin bu işimizi kısaltıyor Eylül de embriyonu koycaz inşallah her şey yolunda dedi ve hala kullanmam gereken ilaçlarımı kullanıyorum. Hemen gideyim tüp bebeğe başlıyım demeyin sorunlarınızı çözün inşallah her şey yolunda gidecektir

Canim ben o durumu yasamadim ama gliforu doktorlar ozellikle recete ediyorlar bu durumlar icin ve embriyo implantasyonunda seker degerinin onemi oldukca fazla. kesinlikle bunlar sebep olmustur diyemeyiz elbette ama negatif etkilemistir mutlaka. Nasil atladilar hayret ettim ben defalarca kan sekerimi olcturdum bu surecte. Kolestrol hdl ve ldl olarak bakiliyor ve bunlar oranlaniyor. Bana bir doktor anlatmisti Ldl yuksekse sikinti.iyi bir doktor yorumu alıp dikkatle devam etmelisin bir embriyo oluşturmak çok emek istiyor boşa harcamamak gerekallah acil şifalar versin

Ben transfer olurken öyle güzel hissetmiştim ki mutluluktan gözlerim dolmuştu ama maalesef negatif sonuçlandı. Yani aslına bakarsan pek bir korelasyon yok aralarında. Aşırı derecede kasık ağrım ve bel ağrım oldu hala da devam ediyor ama durum ortada. Bunlara takılmamaya çalış

merhabalar haziran ayında tüm değerlerime bakılıp öyle başlanıldı tabiki bu tedavi sırasında olan olay

canım benim tüm değerlerime bakıldı bu bir ayda olmuş böyle değerlerim normal aralıktaydı doktorum her şeye baktı öncesinde ben ilaçlardan dolayı kendimi iyi hissetmiyordum bir gideyim dediğimde böyle bir sonuçla karşılaştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…