2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

9. Güne kadar hiç belirti yaşamadım. Hattta burda gün gün yazdım hiç belirtim yok diye. 10. Gün kan verecektim. 9. Gün gece bende adet sancıları başladı. Kasıklarımda belimde. Tamam dedim hamile kalamadım, adet olacağım sanırım dedim. Ama adet olmadım şükürler olsun pozitif sonuç aldım. Demem o ki adet günü gelmeden belirti olayı olmuyor. Hepsi ondan sonra başlıyor. Belirtiye çok takılma ❤️
Çok teşekkür ederim içime su serptiniz ♥️

Kızlar merhabalar
Ben 3.gün embriyosu trasferimin 20.gnününden yazıyorum bugün kan sonucum 99.78 çıktı 🥹 ama sevinemiyorum çünkü geriye dönük pek de iyi gelmedim buraya o d şöyle ; normalde HCG iki günde bir 2 katına çıkması gerekiyor ama benim değerlerim ilk kan verdiğimde 14 idi 2 gün sonra 26 oldu sonra 34 oldu sonra 74 oldu ve bugün 99.78 oldu yani demem o ki düzgün yükselmiyor ve bugün transferin 20.günü 😞 ve pembemsi lekelerim geldi 3 gün ara ara bugün adet sancım oldu ve hafif kırmızı kan geldi durdu iki gün sonra Dr tekrar hcg istedi 😞 benim gibi yaşayan ve gebe klan var mı
Kimse yok mu bu durumu yaşayan yada şahit olan

Merhaba kızlar bende bugün transfer oldum . Olurken doktorum yoktu maalesef yerine başka bi doktor baktı . Kanama yaşadım şimdi de evdeyim hafif hafif kanama oldu sanırım bu seferde olmadı ikinci denemem di . Zaten Embriyolog geldi transfer öncesi ilki negatif olunca ben korktum açıkçası çünkü bi sorun yokken olmaması beni korkuttu bu defa da olmazsa üzülme ikinci denemende daha iyi embriyoların olur falan gibi bitiğim 🥹

Merhaba kızlar bende bugün transfer oldum . Olurken doktorum yoktu maalesef yerine başka bi doktor baktı . Kanama yaşadım şimdi de evdeyim hafif hafif kanama oldu sanırım bu seferde olmadı ikinci denemem di . Zaten Embriyolog geldi transfer öncesi ilki negatif olunca ben korktum açıkçası çünkü bi sorun yokken olmaması beni korkuttu bu defa da olmazsa üzülme ikinci denemende daha iyi embriyoların olur falan gibi bitiğim 🥹
Hayırlı olsun canım kanama neden oldu acaba umutsuz olma bebeğin seninledir inş. 5 kez deneme yapan biri olarak umut hep vardır diyorum🙏

Hayırlı olsun canım kanama neden oldu acaba umutsuz olma bebeğin seninledir inş. 5 kez deneme yapan biri olarak umut hep vardır diyorum🙏
Bilmem ki neden oldu .. Rahim ağzı yarası var dediler bide o kadar ben anlamadım kaç kez muayene oldum transfere kadar nasıl görünmedi iki defa rahim yıkama yaptılar falan filan yani böyle zor geçti

Bence olumsuz düşünmeyin. Doktorum kanama olabilir demişti ilk gün için. Bir de embriyolog mu korktuğunu söyledi size? Niye gereksiz bir konuşma yapmış anlamadım. Siz takmayın kafanıza, dinelenin bugün.

Bence olumsuz düşünmeyin. Doktorum kanama olabilir demişti ilk gün için. Bir de embriyolog mu korktuğunu söyledi size? Niye gereksiz bir konuşma yapmış anlamadım. Siz takmayın kafanıza, dinelenin bugün.
Evet embriyolog aynen böyle söyledi eşim de bende anlamadık yani bu transfer başarısız mı diye düşündük sonra ekstra transfer anında bakan doktor rahim ağzı yarası var falan dedi yani kaç kere muayeneye gittim nasıl görmediniz o zaman .

Evet embriyolog aynen böyle söyledi eşim de bende anlamadık yani bu transfer başarısız mı diye düşündük sonra ekstra transfer anında bakan doktor rahim ağzı yarası var falan dedi yani kaç kere muayeneye gittim nasıl görmediniz o zaman .
Çok ayıp etmiş embriyolog transfer esnasında böyle boş boş konuşulmaz. İnşallah güzel haberler alırsınız. Şimdi strese sokmayın kendinizi, dinlenin ve ağır iş yapmayın. Rahim ağzı ile tutunma olayının çok ilgisi yok zaten sonra bir daha gidersiniz doktora bu konudan.

Çok ayıp etmiş embriyolog transfer esnasında böyle boş boş konuşulmaz. İnşallah güzel haberler alırsınız. Şimdi strese sokmayın kendinizi, dinlenin ve ağır iş yapmayın. Rahim ağzı ile tutunma olayının çok ilgisi yok zaten sonra bir daha gidersiniz doktora bu konudan.
Çok teşekkür ederim inşallah güzel haberler vermek nasip olur eğer negatif snuçlarnırsa doktor değiştircem

Merhaba 23 temmuzda 5 günlük embriyo transferi oldum. Bugün transfer sonrası 8. gün. 2 ağustos cuma kan vereceğim. Bu süreçte sabah düzenli, her gün erken gebelik testi yaptım. Ne yazık ki ikinci çizgiyi hiç göremedim. 9. gün ve sonrası idrar testinde silikte olsa pozitif gören var mı? Çok üzülüyorum, adet olacakmışım gibi hissediyorum. Dün gece kahverengi akıntı vardı, sarı akıntılarım devam ediyor. Fitil ve iğne regli mi engelliyor acaba? Yerleşme kanaması olsa idrar testinde de görülmez miydi?

Ben de inanamiyorum kendime ama gercekten iyiyim uzerime bir cesaret geldi. 1 embriyom daha var daha doktorla gorusemedim bir yol cizicem mantikli olur derse baslarim. Arada su killer antibody testlerini yaptirmayi dusunuyorum bunu da gorusucem. Belki tekrar rahim filmi cekilir. Hazirim hepsine. Cok sagol canim benim 🤍
Canim benimde oyle oldu negatif haberinin uzerine 3.gun adet olup tekrar tedaviye basladim ek olarak bende bagisiklik engelleyici hap kullandim 2.de pozitifi gordum sukur...

Bilmem ki neden oldu .. Rahim ağzı yarası var dediler bide o kadar ben anlamadım kaç kez muayene oldum transfere kadar nasıl görünmedi iki defa rahim yıkama yaptılar falan filan yani böyle zor geçti
Sakın kendinizi üzmeyin takılmayın bu konuya rahim ağzı ile ilgisi yok zaten o tutanacağı yeri bulmuştur inş🙏 embiryoloğun dediğine de takılmayın nasılsa boş konuşmuş öyle kolay sanki sürecinizi güzel geçirin Allah hepimizin gönlündekini ömrümüze düşürsün inş

Gayet iyi canım 🤲🏻❤️
İki katı artmış ne güzel ❤️Artışa bakıyorlar daha çok sanırım.bir süre sonra daha hızlı artışlar oluyor 🤲güzel haberlerinizi bekliyoruz hep.ben de yarın test verecem,idrar testi negatif,yarın 9. Gün.dua edin bana da,inşaallah güzel haberler alırım 🤲

Sakın kendinizi üzmeyin takılmayın bu konuya rahim ağzı ile ilgisi yok zaten o tutanacağı yeri bulmuştur inş🙏 embiryoloğun dediğine de takılmayın nasılsa boş konuşmuş öyle kolay sanki sürecinizi güzel geçirin Allah hepimizin gönlündekini ömrümüze düşürsün inş
Amin inşallah 🥹💕

Merhaba 23 temmuzda 5 günlük embriyo transferi oldum. Bugün transfer sonrası 8. gün. 2 ağustos cuma kan vereceğim. Bu süreçte sabah düzenli, her gün erken gebelik testi yaptım. Ne yazık ki ikinci çizgiyi hiç göremedim. 9. gün ve sonrası idrar testinde silikte olsa pozitif gören var mı? Çok üzülüyorum, adet olacakmışım gibi hissediyorum. Dün gece kahverengi akıntı vardı, sarı akıntılarım devam ediyor. Fitil ve iğne regli mi engelliyor acaba? Yerleşme kanaması olsa idrar testinde de görülmez
Bnde idrarda baktim goremedim 6. Gün kanda cikti 6.96 tani tarihinde bak en guzeli o ama idrarda az bi değer olunca çıkmıyor. Ben kendini tutamayanlardanım sokağımd hastane var

Sizin hayırlı olsun 🤲sağlıkla kucağınıza alın inşaallah 🤲Ben de 5. Gün embriyo transferi oldum,bugün 6. Günüm kaset test yaptım negatif 😕.sizin erken testte mi öyle silik çıkmıştı.benim erken olabilir mi?
Biraz geç dönmüş oldum kusura bakmayın benim kaset testim de çok çok hafifti

Eklentiler

• 39D5CC51-9C03-4EFA-9180-85C5A5DBB45E.jpeg
    39D5CC51-9C03-4EFA-9180-85C5A5DBB45E.jpeg
    58,3 KB · Görüntüleme: 34
Canim benimde oyle oldu negatif haberinin uzerine 3.gun adet olup tekrar tedaviye basladim ek olarak bende bagisiklik engelleyici hap kullandim 2.de pozitifi gordum sukur...
Canım Allah tamamına erdirsin 🙏 bana umut ışığı oldun 🤍 testleri kafama koydum mücadeleye devam

X