2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Çıktııım darısı sana gerçekten çok heycanlıydı. Çok kısa sürdü 6-7 dk anca sürmüştür. Çok sıkışık gitme benden tavsiye sadece o zorladı. 1 litre bile fazla geldi nerdeyse.
İnşallah tutunur temmuzdaki ilk transferi sen oldun grupta hayırlı haberler ver inşallah doktor bundan sonra neler yapman gerektiğini anlattı mı nasıl beslenmen gerektiğini falan

Çıktııım darısı sana gerçekten çok heycanlıydı. Çok kısa sürdü 6-7 dk anca sürmüştür. Çok sıkışık gitme benden tavsiye sadece o zorladı. 1 litre bile fazla geldi nerdeyse.
Yaaaaaa hadi hayırlı olsun ya rabbim güzel güzel tutunsun bebeğin sana amin inşallah ay çok değişik resmen şuan içinde ya çok duygusal. Koyarken görüyorsun dimi öyle demişlerdi burda okumuştum.Peki kaç saat öncesi içtin suyu canım onun ayarını vermek de önemli sanırım

Guzel guzel tutunur bebegin insallah...
İnşallah inşallah hepimizinki
İnşallah tutunur temmuzdaki ilk transferi sen oldun grupta hayırlı haberler ver inşallah doktor bundan sonra neler yapman gerektiğini anlattı mı nasıl beslenmen gerektiğini falan
Benimle başlayan bir pozitif zinciri oluştururuz ve fire vermeden hepimiz ağustosa hamiş gireriz inşallah
Evet onunla ilgili bir kağıt verdi ilk üç gün çok ağır işler yapmama mı ama çokta yatarak geçirmeme mi, baharatlı yağlı asitli şeylerden uzak durmamı, Bol bol protein ve sebze ağırlıklı beslenme mi, çok sıcak olduğu için çok su içmem gibi şeyler söyledi. Merdiven çıkmak hafif tempo yürüyüş yapmak bunlarda sakınca olmadığını ama en fazla 15 dk şeklinde olacak şekilde dedi .
İnşallah inşallah minik susamım şu an içimde resmen ben göremedim ultrason ekranı kendine tamamen dönüktü. Zaten ne olduğunu anlamadım spekulumu taktı kendini sıkma dedi. İçerden embriyologu çağırdılar. Sonra bittin dediler ben ilk bir 10 da başladım baktım çok sıkıştım lavaboya çıktım sonra 1 saat öncesinde başladım.

Yavaş yavaş iç yaya yaya 1 saatte bitirecek şekilde yudum yudum.Birden sıkıştırmasın işlem sırasında değil ama sonrasında çok zorlandım tutucam diye

Ayyyyy yarın sıra bende çok heyecanlıyım çok
Dualarım seninle her şey güzel olacak inşallah.çok çok basit bir işlem muayene gibi

Senin minik susamını severim emi çok güzel çok duygusal inan bana kendim gibi hissettim. Allahım inşallah pozitifleri de böyle verir mutluluklarımızı paylaşırız amin Allahım peki sonrasında idrarı ne zaman boşaltmana izin verdiler? İlaç olarak da bir şeyler verdiler dimi sonucu öğrenene kadar kullanacağın ilaçlar oluyormuş sanırım

İnşallaah inşallah Direkt ailemden sonra size atarım heralde

Biraz bekle biz sana kalkman gereken zamanı söyliycez dediler. 5-10 dk durdum yok daha dayanamıyorum eşim haber verdi sürgü istedi. Şu anki trasnfer sürecinde kullandığım ilaçların aynısını canım hiç başka bir şey eklemedi.Vajinal fitil falan kullanan oluyormuş bana vermedi kan verene kadar aynı şekilde devam dedi. Çok şükür prednolu kesti. Bir kaç gün daha içmeye dayanamazdım onu

Anladım kuşum sabırla sorularımı cevapladığın için teşekkür ederim ben Şuan sadece Progestan sabah öğle akşam Progestan fitil kullanıyorum. Sonrasında başka ilaçlar da olur mu artık onu bilmiyorum yarın göreceğiz peki ne zaman kanda baktıracaksın gebelik durumuna

Ayy ne demek canım merak ettiğin başka bir şey olursa sor cevaplarım doktor 13 ü dedi ama ben o kadar dayanamam 11 ya da 12 di baktırırım muhtemelen

Ayy ne demek canım merak ettiğin başka bir şey olursa sor cevaplarım doktor 13 ü dedi ama ben o kadar dayanamam 11 ya da 12 di baktırırım muhtemelen
Yaaaaa aslında erken bile söylemiş Allahım şu günler hızlı geçsin pozitif sonuçlar alalım tamam kuzum tekrar teşekkür ederim aklıma gelirse bir şey sorarım

Mercimeğin almışsın annesi sıkı sıkı tutunsun sana bebeğingüzel sonuçlar alıcaz hep birlikte ben inanıyorum .

Bende bugün ilk muayene mi oldum gonal f 175 ve cetrotide 250 başladı ilk seferde bismillah dedik yola çıkdık bakalım neler olacak...

Bir tanesini aldık geldik çok şükür inşallah hepimiz alıcaz bu ay güzel bir ay olacak inanıyorum hayırlısı

Ooo sürece girmişsin ilaçlar şifa olsun kaliteli kaliteli yumurtalarını büyütsün inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…