2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Eveeeeet 🥳 sıra sende artık valla ben de heycanlıyım senin adına çok güzel olacak herşey 🥰

İkiydi değil mi randevun çok erken kalkma zaman geçmiyor sonra bekleyene kadar 😅
İstesem de uyuyamam ki günlerdir heyecandan uyku yok😅 bir de ben il dışına gidiyorum 2 saatlik yol kalktım kahvaltı yaptım duş falan derken 12 gibi çıkarız zaten evden. Yolda du içe içe giderim😅 inşallah çok teşekkür ederim canım benim heyecanımı paylaştığın için 🥰

İstesem de uyuyamam ki günlerdir heyecandan uyku yok😅 bir de ben il dışına gidiyorum 2 saatlik yol kalktım kahvaltı yaptım duş falan derken 12 gibi çıkarız zaten evden. Yolda du içe içe giderim😅 inşallah çok teşekkür ederim canım benim heyecanımı paylaştığın için 🥰
Benimki de il dışında canım bir de 5 saat var arası o yüzden bir gün erkenden geldim 🥲ayy kıyamam tabi ki paylaşırım beraber atlatıcaz bu süreci inşallah 🥰

Herkese merhaba transfer olanlar ya da olacaklar Öncelikle Allah hepimize sağlıkla kolaylıkla tez vakitte gebelik nasip etsin 💓🤰🏻 Benim de ilk tüp bebek denemem pazartesi reglin 3. günü ile beraber Gonal F 300 kullanmaya başladım.30 yaşındayım 2.5 sene önce doğal yolla hamile kalmıştım fakat 8.haftada kalp atışı olmaması sebebiyle kürtaj oldum. 2.5 yıldır bir daha da olmadı amh değerim 1.27 çıktı doktor sebebi buna bağlıyor cuma kontrolüm var bakalım ne diyecek? 🥲

Ne kadar sürede kalinlasti acaba canım? Benim doktorumda 20.gün falan transfer olur demişti ama geç degilmi o kadar uzun süre sarkmasi

Benimde yarın belli olacak transfer günü 25i adetin 1.günüydü nasıl oluyo 14.günü falanmı transfer olunuyodu donmuş emriyo konulacakta

Benimde yarın belli olacak transfer günü 25i adetin 1.günüydü nasıl oluyo 14.günü falanmı transfer olunuyodu donmuş emriyo konulacakta
Genelde 18 gün Transfer ama rahim duvarini en az 0,7 mm kalinliginda istiyor doktorlat

Bir tanesini aldık geldik çok şükür 🤭inşallah hepimiz alıcaz bu ay güzel bir ay olacak inanıyorum hayırlısı 😍

Ooo sürece girmişsin 🥳 ilaçlar şifa olsun kaliteli kaliteli yumurtalarını büyütsün inşallah.🥰
Aminnn kuzum allah razı olsun. Sağlıkla gelsin evlatlarımız bir tane olsun bizim olsun🥰 bol bol dınlen Doktor'un ne tavsiye ettiyse heee birde şu avokado falan iyi diye duydum tadı iğrenç tabi ama yemek iyi gelecekse çiğ tavuk da yerim😂

Transfer olan arkadaşlara duyduğum kadarıyla öneri
Her gün tuzsuz kabak çekirdeği tüket bi avuç
Her gün bir tane yada yarım avakado tüket
Bir avuç kuru üzüm tüket
2 ve 3 tane kuru kayısı kabız olmamak için tüket
Günlük 2.5 lt su tüket
Yumurtanı sütünü eksik etme
Ve bol bol meyve tüket
Paketli ürünlerden uzak dur
Yükseğe uzanma ağır kaldırma evin içinde hafif yürüyüşler yap kahve ve çay bu sürede tüketme sigara zaten tavsiye edilmiyor

Artık gerisi rabbimim taktiri ilahisi
Benim not aldıklarım bunlar inşallah transferden sonra yapacaklarım sizlerde dikkat etmeye çalışın kızlar birde uzanırken ayağınızı yüksek tutun altına yastık koyun ve telefondan uzak durun mümkünse 🥰🪷🪷

9 temmuz benim de transfer.,bugün belli oldu 😁 ay şimdiden sitres oldum aman olursa olur olmazsada dünyanın sonu değil ya ama işte emek veriyosun git gel doktora tonlarca para öde insan olsun istiyo işte kaderde gayreti severmiş gayret ettik bakalım sonuç ne olcak tüm transfer olanlara güzel sonuçlar diliyorum

9 temmuz benim de transfer.,bugün belli oldu 😁 ay şimdiden sitres oldum aman olursa olur olmazsada dünyanın sonu değil ya ama işte emek veriyosun git gel doktora tonlarca para öde insan olsun istiyo işte kaderde gayreti severmiş gayret ettik bakalım sonuç ne olcak tüm transfer olanlara güzel sonuçlar diliyorum
Çok sevindim adına hayırlısı olsun canım sakin olmaya çalış rabbim emeklerinin karşılığını versin inşallah güzel haberlerle gelirsin sende buraya 🤲🥰

Aminnn kuzum allah razı olsun. Sağlıkla gelsin evlatlarımız bir tane olsun bizim olsun🥰 bol bol dınlen Doktor'un ne tavsiye ettiyse heee birde şu avokado falan iyi diye duydum tadı iğrenç tabi ama yemek iyi gelecekse çiğ tavuk da yerim😂
Ay gerçekten öyle tutsunda yeter ki ne varsa yerim seksen tane ilaç içiyorum da avakado neymiş 😁

Canım dostum yıne takılmaya basladım buralarda okudum yazdıklarını sana gonulden şans dılıyorum senın ıcın ben bıle heyecanlıyım Safransari Safransari dostum ve sen cok guzel haberler alacaksınız ınsallah 10 gun sonra❤️🌸❣️iyi şanslar🥹

Canım dostum yıne takılmaya basladım buralarda okudum yazdıklarını sana gonulden şans dılıyorum senın ıcın ben bıle heyecanlıyım Safransari Safransari dostum ve sen cok guzel haberler alacaksınız ınsallah 10 gun sonra❤️🌸❣️iyi şanslar🥹
Canimmmm
Çok teşekkür ederim. Aramızda 3 gün olacak bizim de, inşallah güzel haberler yazmak kısmet olur buraya

Çıktııım 🥳 darısı sana 🥰 gerçekten çok heycanlıydı. Çok kısa sürdü 6-7 dk anca sürmüştür. Çok sıkışık gitme benden tavsiye sadece o zorladı. 1 litre bile fazla geldi nerdeyse. 🥲
Ben de geçen sefer beklenen saatten daha erken aldılar, ondan çok su içme şansım olmamıştı. Transfer ederken girebilmek için karnıma çok bastirmalari gerekti.

Az su icmeme rağmen zorlandım transfer sonrası tuvaletin geldi.

İçsem bir türlü icmesen başka türlü ☺️

X