2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Benimde yarın belli olacak transfer günü 25i adetin 1.günüydü nasıl oluyo 14.günü falanmı transfer olunuyodu donmuş emriyo konulacakta
Benim rahim kalınlaşması uzun sürdü ama 25.güne falan denk geldi ta ama genelde 20.günde istenilen kalınlığa ulaşmış oluyor rahim

Yaaa çok teşekkür ederim çok tatlısın ben de işlem sırasında dahil hepimiz için dua edicem

Amin amin cümlemizinkini destekleriniz çok güzel gerçekten iyi ki varsınız
Sen de çok tatlısın ne demek kalbimiz bşr atıyor burada. Ben de çok teşekkür ederim Allahım yüzümüzü güldürsün inşallah

Tam tahmin ettiğim gibi gece heyecandan
ve gerginlikten uyuyamadım

Test gününü beklerken çok zorlanacağım belli oldu bundan sonrası için hakkımızda hayırlısı artık

Tam tahmin ettiğim gibi gece heyecandan
ve gerginlikten uyuyamadım

Test gününü beklerken çok zorlanacağım belli oldu bundan sonrası için hakkımızda hayırlısı artık
Kız ben bile uyuyamadım seni düşünmekten seni tahmin edemiyorum sabahın köründe de kalktım. Allahım dedim bebeği ona sımsıkı tutunsun, işi rast gitsin, aksilik çıkmasın, kolaycacık atlatsın dedim. Allahım güzel haberlerini bekliyorum inşallah her şey çok güzel olur senin için

Amin amin amin bin kere amin. Bu güzel içten dileklerin için çok teşekkür ederim inan ben de kendime dua ederken sürekli size de ediyorum.

Çıktıktan sonra artık sıra sen de sana dua etmeye başlıycaz Ondan sonrasını beraber bekliycez

İnşallah amin amin amin canım benim ben de cok teşekkür ediyorum çıkar çıkmaz kendini iyi hissettiğin ilk an yaz tamam mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…