2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Zor süreçlerimiz var sabırla yolumuza devam etmeliyiz.. inşallah 2 embriyonuzda tutar ikizleriniz olur ben cok istiyorum ikiz üçüz olsun ama birtaneyede razıyım. Bugün başım çok ağrıyor yatiyoruz dinleniyorum kendimi tutabilirsem pazartesi yani 9. Gün kan tahlili yapıcam varsa çıkar yoksada donmus 2 embriyomla kendimi avuturum. Benim iş hayatım çok yoğun izin alıp yük olmak istemiyorum çalışmama lüksümde yok tekrardan bu süreçlere girmek beni çok yoruyor

Tamam canım teşekkür ettim bu arada sen nasılsın? Keseyi gördün diye biliyorum nasıl gidiyor var mı vücudunda değişiklikler
Rica ederim canım benim ne demek. Valla pek bir değişiklik yok tek değişiklik aşırı yorgun hissediyorum. Yani ayakta biraz durayım sanki tonlarca iş yapmışım da belime vuruyo gibi. Nerde o koskoca dambıllarla egzersiz yapan fnd diyorum bugün kontrolüm var. Ay hala hamile değilim normalim gibi geliyor ne zaman inanacağım bu duruma bilmiyorum sen nasılsın canım benim ne var ne yok

Yerleşme kanaması için gençliğiniz çok ilerde değil mi?
Yok canım bende 6. Haftamdayım 5+3 te kanamam başladı durdu dün yine başladı iğnelerim 4 tane daha eklendi bugün durdu. Bazı kişilerde 9. Aya kadar da kanama olur. Bazıları bir damla kana bebeği kaybederken bazıları 9 ay kanamayla kaybetmez. Herkeste farklıdır. Erken daha geç diye bişey yok kanamada

Yerleşme kanaması için gençliğiniz çok ilerde değil mi?
Bilmiyorum uyarı için mi yapıyorsun yorumu ama dünde başka gurupta kıza kahverengi lekelenmeden bişey olmaz dedin. Biz doktor değiliz. Senden normal olan kanama bende normal olmayabilir. Birbirimize yardımcı olalım derken kötüye de sürüklemeyelim. Kanama hangi şekilde olursa olsun doktora gidilmeli. Lütfen yorum yaparken korkutmadan doktora yönlendir. Çünkü başka şekilde yardımcı olmuş olmuyorsun.

Aynı durum bende de var canım demin kirli sepetindeki çamaşırları ayırayım dedim eşim makineye atsın diye belim ağrımaya başladı hemen çok şükür ağrılar kalmadı, dediğin gibi yorgunluk, sık idrara çıkma ve halsizlik var sadece

Tatlım kanamam ne durumda? Doktorunla konuştun mu. Birde kan sulandırıcı kullanıyormusun? Allah'ın izniyle birşey olmaz kuzum sakın ol yerleşme kanaması büyük ihtimalle bebek büyüdükçe rahimde büyüyor ve orada ki kılcal damarlar çatlıyor olabilir bunu doktorum söylemişti bana akabinde sancın da yoksa asla korkma dua et.

Aynen aynen öyle valla tam tarif ettin. Kasım ağrıları mesela yok denecek kadar azaldı arada yokluyor. Ama ayakta kalayım bir iş yapayım hemen belim ağrımaya başlıyor. Sık idrara çıkma var. Çok su içiyorum ama içmesem de sıkıştırıyor sanki sabaha kadar kaç kere kalkıyorum. Halsizlik hat safhada.

Kanamam durdu canım. Bir hafta önce kahverengi lekelenmem oldu. Doktorum iğnemi 3 saat önceden yapmamı söyledi o gün durdu. İki gün önce uyanamadım sıkıntı var gibiydi lavaboya gittim kırmızı adet gibi kanamam vardı hemde çoktu gittim doktorum baktı ne kese de nede etrafında kanama yok bebek daha küçük görünmediği için riske atmadı iki tane daha progestan 50 ml verdi ikinci güm kahverengi oldu dün geceden beri hiç yok çok şükür. Doktorum korkma dedi ancak bebeği görürsem net bişey söylerim dedi. İnşallah cuma günü kalp atışı ve bebeği görcez. Dediğin gibi doktorum kan sulandırıcıdan rahim büyüyüp kanama olabiliyor dedi. Ecopirin kullanıyordum bıraktım sadece oksapar onu bulamazsam enoxa devam ediyorum

Bak inşallah cuma günü kızlar bebeğimi gördüm diye yazacaksın buraya❤ne güzel kanamam da durmuş çok şükür bol bol dua et canım herşey güzel olacak. Rabbim sana bağışlasın minnoşumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…