2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Evet evet biliyorum ama bana yazılanı demek istedim
Kızlar merhaba birşey sormak istiyorum.
İlk tedavimde prednol kullanmıştım bu sefer vermedi doktorum siz kullandınız mı

Yerleşme kanaması için gençliğiniz çok ilerde değil mi?
Dun sacma sapan seyler yasadim kanamam oldu kendi dr. Um il disindaydi baska dr gittim kesen sekilsiz dedi dusuk yapiyo olabilirsin dedi rapor yazayim ise gitme. Sonra benwgin kalp atisini duyduk yerlesiyor olabilir dedi... o yuzden sormustum. Bugun kendi dr uma gittim hicbir sikinti yok dedi

Amin aminn inşallah sizinde hayirlisiyla tutar da Allahim dilediğiniz gibi nasip eder. çok şükür ki donmus 2 embriyonuz daha var

Canım Prednol muadili dekort kullandım ben ilk 7 gün.
İlkinde Estofem progestan fitil ve iğnesi d vitamini folik asit corasprin kullandım transfere de 5 gün kala prednol ve monodoks kullandım transfer olunca prednol ve monodoks u bıraktım .
Bu tedavide prednol ve monodoks vermedi diğerlerini verdi aklıma takıldı bu sefer vermediği için bağışıklığı baskılamak gerekmez mi

Kizlar Ben bugün negativ sonucum. Artik onume bakicam. Hic embiriyom kalmadi . Iki sefer daha deneriz dedik esimle 9 ayda hersey yolunda olursa yeniden baslicaz. Positiv olan arkadaslara Allah kucagimiza saglikli sagsalim almayi nasip etsin. Birdahaki sefere umudum. Tem tesellim oglum. Biocemishe hamilelik oldu. Önce positiv gördüm ama degerim 5 geldi. Hayirlisin.

Amin aminn inşallah sizinde hayirlisiyla tutar da Allahim dilediğiniz gibi nasip eder. çok şükür ki donmus 2 embriyonuz daha var
Benim her opu isleminden sağ kalan 2 tane oluyo onlarıda az kaldigi icin 3 te donduruyorlar sadece 1 defa 5 e giden oldu o zamanki transferde ben iyi degilmisim

Ben de aynı durumdayım canım gün içinde kaç kere gidiyorum wcye sayamıyorum bile. Salı günü ilk randevumuz var, inşallah keseyi görebiliriz

Acaba yeterli mi gördü doktor kullanı mı? Ben transfer günü başladım ilk 7 gün kullandım. Belkide bir bildiği vardır doktorun yeterli gelmiş olabilir diğer ilaçlar inan anlamadım. Doktoruna tekrar sor istersen atlamış yada unutmuş da olabilir mi acaba?

Tamam bi sorayım

Yanlış bir şey yazdigimi söylediğimi, insanları korku iklimine ittigimi düşünmüyorum. Kimse burda ne olduğunu bilmediği kişinin yorumuna göre hareket edecek değil. Doktor değiliz tabiki burda birbirinizi doktor olduğunu düşünüp ona göre mı hareket ediyoruz. Herkes bilir zaten hangi durumda doktora gidilmesi gerektiğini, yönlendirmeye gerek mi var ? Doktora gitmeyip buraya yazmış ben de normal bir kk kullanıcısı olarak bilgim dahilinde olanı yazıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…