2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Ay inşallah ağzınızdan bal akıyor
3 yıldır her yerim delik deşik oldu iğne iğne
Eşim desensiz bi karton kutu dolusu ilaçlar içti (eş kaynaklı tüp bebek bizim) inşallah hisleriniz doğrudur çok teşekkür ederim 🫶🏻🥹
Hadi güzel haberlerle gelirsin sende buraya inşallah rabbim emeklerini boşa çıkarmasın kalben dua ediyorum sana 🤲🤗 bize bildirmeyi unutma sonucu 🤩

Kızlar 6. Günüm sanki silik bir görüntü oldu gibi sizce? 🥹🥹

Eklentiler

• IMG_6851.jpeg
    IMG_6851.jpeg
    72,6 KB · Görüntüleme: 56
Sizin için dua edicem inş cmrtesi güzel haberi alırız mutlu oluruz.. benim yaşım 43 geç evlendim pkos zaten vardı 2 başarısız transfer sonrası adenomiyazis oldugumu öğrendim. Benim çok zamanımın kalmayışı tedirgin ediyor sanirim.. çok ama kalitesiz yumurtam oluyor malesef herşeyde bir hayır vardır umarım güzel olsun...
cok tesekkur ederim amin inşallah hep birlikte alırız pozitif haberler 🥰🙏 ben 31 yaşındayım 5. denememiz bu. 4 tüp bebek 1 aşılama oldu. kendiliginden de kaldım ama dış gebelik oldu. 23 yasinda başladım. ilk gittigim doktorum da çok çok yumurtan var ama hepsi kalitesiz demisti pkos olduğumu kilo vermem gerektigini söylemişti negatiften sonra. adetlerim de hep düzenlidir. daha sonra baska hastanede tedaviye başladım dediği gibi de kilo verdim. oradaki doktorumda abartilacak kadar değil engel değil dedi orada da iki kez denedik ama negatif oldu. sebebi de kalitesiz dendi. ara verdik bayagi 4 sene kadar. şimdiki doktorum da pkosla ilgili hiçbir şey demedi her şey gayet güzel dedi sadece. 3. gün 2 embriyo transfer edildi. biri iyi kalite diğeri orta kalite. hiçbir belirtim falan da yok. insallah bu sefer hayirlisiyla pozitifi görürüz. negatif olursa da çok üzüleceğim ama yine de devam edeceğim olana kadar birakmicam

Benim sadece bir embriyom var 2.denemem olacak benimde temmuz ortası olacak tabi herşey yolunda ise
Merhaba Mayıs ayında transfer oldum fakat olumsuz oldu Eylül Ekim gibi tekrar başlayacağız dün eşim sperm vermeye gitti bugün doktorum aradı 5 emriyo gelişmiş bir günde sizce nasıl devam eder mi 5 güne acava ?

cok tesekkur ederim amin inşallah hep birlikte alırız pozitif haberler 🥰🙏 ben 31 yaşındayım 5. denememiz bu. 4 tüp bebek 1 aşılama oldu. kendiliginden de kaldım ama dış gebelik oldu. 23 yasinda başladım. ilk gittigim doktorum da çok çok yumurtan var ama hepsi kalitesiz demisti pkos olduğumu kilo vermem gerektigini söylemişti negatiften sonra. adetlerim de hep düzenlidir. daha sonra baska hastanede tedaviye başladım dediği gibi de kilo verdim. oradaki doktorumda abartilacak kadar değil engel değil dedi orada da iki kez denedik ama negatif oldu. sebebi de kalitesiz dendi. ara verdik bayagi 4 sene kadar. şimdiki doktorum da pkosla ilgili hiçbir şey demedi her şey gayet güzel dedi sadece. 3. gün 2 embriyo transfer edildi. biri iyi kalite diğeri orta kalite. hiçbir belirtim falan da yok. insallah bu sefer hayirlisiyla pozitifi görürüz. negatif olursa da çok üzüleceğim ama yine de devam edeceğim olana kadar birakmicam
İnşallah burası sanada uğur getirir seninde güzel haberlerini alırız canım 🤲🤗

X