2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Bi de kızlar embriyolog şey dedi her şey yolunda bile gitse embriyo çok kaliteli bile olsa bazı kadınların bağışıklık sistemi bebeği yabancı cisim gibi görüp kabul etmiyor dedi. Bağışıklık sistemimiz erkeklere göre çok baskınmış. Bunu nasıl anlıcaz, doktorunuz bu konuda sizlere bi şey dedi mi? Sanırım prednol bunun için kullanılıyo. Prednol kullanan arkadaşlarım bu sebeple mi kullanıyorsunuz bi de doktorunuz mu söylüyor? Ben doktoruma desem hocam böyle böyle prednol başlayalım mı desem olur mu? Kendim ebeyim bi şeyleri biliyorum ya bilmek de biraz kötü ☺️
canım ben transferden beş gün önce yani progestan ile aynı zamanda başladım prograf içiyorum , bugun transfer sonrası 10. gun hala içiyorum

Riske atmamak için Doktorunuz mu başlatıyo yoksa herhangi bi testleri var mı? Doktorum bana böyle bir şey demezse kendim diyim mi? Prednolu damardan mı aldınız ağızdan tablet olarak mı? Hastanemde damardan yapıyoruz biz
Yok herhangi bir test yok genelde hepsi veriyor. Ben oral olarak tablet kullandım. Size de verirler diye düşünüyorum

Neden opu dan sonra başladınız? Taze transfer olacağı için mi ben 2 regl beklicem şu an başlamam erken olur diye düşünüyorum doktorum da bi şey demedi bu konuda
Olabilir canım açıkçası sebebini sormadım. Her doktorun uyguladığı protokol farklı. Ama senin şuan başlamanı gerektirecek bir durum yok. Ya transfer günü başlatırlar ya da transferden birkaç gün önce

Kızlar gebelik yok değil mi
IMG_3061.jpeg

X