2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Kızlar selam yazmıyorum ama hepinizin yazısını tek tek okuyorum pozitif alanlar tebrik ederim sizin adınıza sizin kadar sevindim🫶🏻 Bu yoldan kim kurtulsa şükür ediyorum 🫣 şimdi size şöyle bi sorum olacak benim 3.transferim ve ilk defa dondurulmuş transfer oldum,bugün 7.günüm aşırı derece adet belirtim var gündüz sanki sökülecekti sizde buna benzer durumlar oldumu?birsey daha sorayım ilk 2 gün (gece) 10 dk lık krampa benzer ağrı yaşadım ama baya ağır ağrı sonra 3.günü aşırı kasılma yaşadım kasılmaya sanırım olumsuz bakılıyor sizde oldumu? Çok uzun yazdım kusura bakmayın 🥲 korkumdan test yapamıyorum🥹
Canım teşekkür ederim😘💕.Herkes aynı şeyi yaşamaya bilir ama ben kendimi anlatayım. Benim karnım davul gibi şişti gaz problemi oldu 🤭birde regl olacak gibi sancım var hâlâ tutunma ile alakalı mı bilmiyorum ama ilaçlar çok etkili tabi bu belirtilerde. Dilerim mucizene kavuşursun haber ver bizede sonucunu 🙏🥰

Canım teşekkür ederim😘💕.Herkes aynı şeyi yaşamaya bilir ama ben kendimi anlatayım. Benim karnım davul gibi şişti gaz problemi oldu 🤭birde regl olacak gibi sancım var hâlâ tutunma ile alakalı mı bilmiyorum ama ilaçlar çok etkili tabi bu belirtilerde. Dilerim mucizene kavuşursun haber ver bizede sonucunu 🙏🥰
Rica ederim 😍 umarım sağ salim bir nefeste kucağınıza alırsınız
Biz bekleyenlere bol bol dua ederseniz çok sevinirim taze hamişler dualarınız kabul olur 💕🥹🤲🏻 İnanın çok ihtiyacımız var çaresizlik çok zor.

Biz bekleyenlere bol bol dua ederseniz çok sevinirim taze hamişler dualarınız kabul olur 💕🥹🤲🏻 İnanın çok ihtiyacımız var çaresizlik çok zor.
Rabbim kucağını boş bırakmasın tedavin olumlu olup pozitifi görürsün inşallah kuzum🙏

Sülelemde bozukluğu olan biri annemi beni tehdit edip küfürler savurmuş. Sağlıklı düşünmeyen biri. Anneme kızdığı için kızmakta da haksız da manyak işte tam bir ruh hastası. Ya transfer olmuşum güzel güzel günümü beklyorum. Allah belasını versin ne diyim beni ağlattı benim zor geceler geçirmeme sebep oldu. Bizden uzak cehenneme yakın olsun. Karnımı tutup ağladım. Bir de attığı mesajları görseniz çocuğu olmasın diye beddualar etmiş. Hiçbir şey yapmadım sadece görüşmüyoruz diye engelli her yerden diye. Ki engellemekte de haklıyım tepesi attı mı napacağını bilemiyor

Sana bir sır verim merak etme bizde anne olucaz🥹 elbet birgün kalben inan buna asla pes etme ve umudunu kaybetme olacağına inan ve rabbime güven 🤲🤩

Sana bir sır verim merak etme bizde anne olucaz🥹 elbet birgün kalben inan buna asla pes etme ve umudunu kaybetme olacağına inan ve rabbime güven 🤲🤩
Şuanki inancına hayran kaldım 💕çok doğru söyledin. Samimi ve içten dua inanmak ile sen istediğini Allah'ın izniyle gerçekleştirdin. İnanıyorum burada senin için sevinç emojileri atılacak az kaldı🥰🙏

Şuanki inancına hayran kaldım 💕çok doğru söyledin. Samimi ve içten dua inanmak ile sen istediğini Allah'ın izniyle gerçekleştirdin. İnanıyorum burada senin için sevinç emojileri atılacak az kaldı🥰🙏
Amin birtanem inşallah 🤲 duamız belli duyan belli🥹 sizlerin duası ilede inşallah çok büyük yollar kat edecez kalben buna inanıyorum çiçeğim 🌷🌷🌷 umutsuzluk iyi birşey değil ki çünkü yoktan var eden Rabbimiz var her halimizi bilen 🤗

Kızlar günaydın 🌸 2 gün yoktum çiçek bahçesi olmuş buralar maşallah 🧿 Rabbim sağlıklı gebelikler nasip etsin 🤲🏻 bende çarşamba günü OPU oldum 19 yumurtam toplandı dün aradılar 17 si işleme alınmış 12 si döllenmiş 🥹 embriyolog ilk güne göre gelişimleri çok güzel istediğimiz gibi dedi, inşallah böyle devam eder 🤲🏻 pko olduğum için doktorum 2 regl beklicez dedi yumurtalarım toparlarsa her şey yolunda olursa ilk adetle yaptırmalı mıyım ne dersiniz eşimde çok istiyor zaman hemen geçsin diyo ☺️ pko olup böyle durum yaşayan oldu mu ilk adetle yaptırdınız mı

Bi de kızlar embriyolog şey dedi her şey yolunda bile gitse embriyo çok kaliteli bile olsa bazı kadınların bağışıklık sistemi bebeği yabancı cisim gibi görüp kabul etmiyor dedi. Bağışıklık sistemimiz erkeklere göre çok baskınmış. Bunu nasıl anlıcaz, doktorunuz bu konuda sizlere bi şey dedi mi? Sanırım prednol bunun için kullanılıyo. Prednol kullanan arkadaşlarım bu sebeple mi kullanıyorsunuz bi de doktorunuz mu söylüyor? Ben doktoruma desem hocam böyle böyle prednol başlayalım mı desem olur mu? Kendim ebeyim bi şeyleri biliyorum ya bilmek de biraz kötü ☺️

Bi de kızlar embriyolog şey dedi her şey yolunda bile gitse embriyo çok kaliteli bile olsa bazı kadınların bağışıklık sistemi bebeği yabancı cisim gibi görüp kabul etmiyor dedi. Bağışıklık sistemimiz erkeklere göre çok baskınmış. Bunu nasıl anlıcaz, doktorunuz bu konuda sizlere bi şey dedi mi? Sanırım prednol bunun için kullanılıyo. Prednol kullanan arkadaşlarım bu sebeple mi kullanıyorsunuz bi de doktorunuz mu söylüyor? Ben doktoruma desem hocam böyle böyle prednol başlayalım mı desem olur mu? Kendim ebeyim bi şeyleri biliyorum ya bilmek de biraz kötü ☺️
Evet canım ne kadar kendi hücremiz bile olsa, rahimimiz dışardan bir organizma olarak görüp onu vücuttan atmaya çalışabiliyor. O yüzden bağışıklığımızı baskılaması için 3-4 gün prednol, dekort tarzı kortizol ilaç kullanıyoruz. Ben devlette yaptırdıklarımda transferden sonra kullanmaya başlamıştım, şimdi farklı bir doktora gidiyorum onda opu dan hemen sonra başladım

Evet canım ne kadar kendi hücremiz bile olsa, rahimimiz dışardan bir organizma olarak görüp onu vücuttan atmaya çalışabiliyor. O yüzden bağışıklığımızı baskılaması için 3-4 gün prednol, dekort tarzı kortizol ilaç kullanıyoruz. Ben devlette yaptırdıklarımda transferden sonra kullanmaya başlamıştım, şimdi farklı bir doktora gidiyorum onda opu dan hemen sonra başladım
Riske atmamak için Doktorunuz mu başlatıyo yoksa herhangi bi testleri var mı? Doktorum bana böyle bir şey demezse kendim diyim mi? Prednolu damardan mı aldınız ağızdan tablet olarak mı? Hastanemde damardan yapıyoruz biz

Neden opu dan sonra başladınız? Taze transfer olacağı için mi ben 2 regl beklicem şu an başlamam erken olur diye düşünüyorum doktorum da bi şey demedi bu konuda

9:22 de yaptım negatif mi pozitif mi ne bu ayy kalbim duracak

Eklentiler

• 3C79F9F4-C912-41A8-A82F-DA77F8E327E9.jpeg
    3C79F9F4-C912-41A8-A82F-DA77F8E327E9.jpeg
    234,5 KB · Görüntüleme: 46
  • 2FFD9C43-9870-428E-B5EF-5EB43249E00B.jpeg
    2FFD9C43-9870-428E-B5EF-5EB43249E00B.jpeg
    101,8 KB · Görüntüleme: 45
X