2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

İçini ferah tut güzel haberi yarın alırsın biraz daha sabret inşallah canım bence hamilesin hislerim bu yönde 🤲🤩
Ay inşallah ağzınızdan bal akıyor
3 yıldır her yerim delik deşik oldu iğne iğne
Eşim desensiz bi karton kutu dolusu ilaçlar içti (eş kaynaklı tüp bebek bizim) inşallah hisleriniz doğrudur çok teşekkür ederim 🫶🏻🥹

Kızlar birşey soracağım ben 20 temmuz cumartesi transfer oldum gün sayarken cumartesiyi sayıyormuyuz bugün 6. Günüm mü 7. Günüm mü 🥲 bende erken bir idrar testi yapmak istiyorum ama çokta erken yapıp üzülmek istemiyorum günü nasıl saydınız

Arkadaşlar bu yazıyı yazmıştım. Kan testi yapınca buraya tekrar yazacaktım. Bugün testim 165 çıktı. Transfer günü hariç 9.gün oluyor bugün. Kimyasal olma riski var mı bu değerin. Artık her şeyin kötüsünü düşünmekten olumlu şeylere bile sevinemiyorum.
Benim 12. Gün değerim 146 idi şu an 6 aylık oldum ve kusmaktan canımı alıyor oğluşum 😅

Eklentiler

• ED7D5580-1A12-4FF9-8993-87E1BF239DF0.jpeg
    ED7D5580-1A12-4FF9-8993-87E1BF239DF0.jpeg
    44,2 KB · Görüntüleme: 41
Kızlar birşey soracağım ben 20 temmuz cumartesi transfer oldum gün sayarken cumartesiyi sayıyormuyuz bugün 6. Günüm mü 7. Günüm mü 🥲 bende erken bir idrar testi yapmak istiyorum ama çokta erken yapıp üzülmek istemiyorum günü nasıl saydınız
Transfer olduğun günü saymıyorsun canım pazar senin 1. Günün oluyor

X