2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

ayyy cok cok sevindim Allahım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin ❤ c tesi test günündü :)) dayanamayıp bende yaptırmak istedim ama yapmadım cok çok merak ediyorum bende ya 😸 tekrardan tebrik ederim 🙏
Ben sabırsız davrandım hastaneye gitmişken deli dürttü😁 bismillah dedim olay buralara geldi😂 teşekkür ederim 🙏darısı başına tatlım🥰

canım benim çok sevindim o kadar mutlu oldum ki 🥲🥲 allahım sana bundan sonrasını da çiçek gibi güzel geçirsin çektiğin tüm sıkıntılar bugün bu güzel haberle bitmiş olsun inşallah 🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Aminnnnn aminnnnn aminnn . Allah razı olsun tatlım❤❤ dilerim herkes bu güzel anı yaşar herkese o kadar dua ediyorum ki Rabbim kucağımızı boş bırakmasın 🙏

Ayyyyyyyyy o kadar mutlu oldum ki gerçekten gözlerim doldu okuyunca 😍🥲. Kaç gündür siteye girip bakıyorum sürekli aklımdasın acaba erken test yaptı mı falan diye. Çok şükür Rabbime ya emeklerini boşa çıkarmadı meleğim 🥰 Sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah geliyor minnoşumuz 😍
Canımsın ❤okudukça duygularım tarifsiz oluyor senin için ve diğer arkadaşlarıma özel dualar ettim şükür namazı kıldım. İnşallah sende minnoşuna kavuşacaksın annesi🥰🙏

benim de test günüm c.tesi. test alıp bakmayı çok istedim ama almadım merakla beklıyorum. Bende de hiçbir belirti yok. 3-4 gün önce kadar 2 saat gibi adet olcam sandim oyle bi ağrım oldu midem falan agridi sonra geçti hepsi göğüslerde şişkinlik kasiklarda ara ara batma var sadece ama onu da ilaçlara bağlıyorum. hayirlisiyla insallah bakıp göreceğiz. insallah hepimiz pozitif haberler alırız 🙏

benim de test günüm c.tesi. test alıp bakmayı çok istedim ama almadım merakla beklıyorum. Bende de hiçbir belirti yok. 3-4 gün önce kadar 2 saat gibi adet olcam sandim oyle bi ağrım oldu midem falan agridi sonra geçti hepsi göğüslerde şişkinlik kasiklarda ara ara batma var sadece ama onu da ilaçlara bağlıyorum. hayirlisiyla insallah bakıp göreceğiz. insallah hepimiz pozitif haberler alırız 🙏
Sizin için dua edicem inş cmrtesi güzel haberi alırız mutlu oluruz.. benim yaşım 43 geç evlendim pkos zaten vardı 2 başarısız transfer sonrası adenomiyazis oldugumu öğrendim. Benim çok zamanımın kalmayışı tedirgin ediyor sanirim.. çok ama kalitesiz yumurtam oluyor malesef herşeyde bir hayır vardır umarım güzel olsun...

Kızlar selam yazmıyorum ama hepinizin yazısını tek tek okuyorum pozitif alanlar tebrik ederim sizin adınıza sizin kadar sevindim🫶🏻 Bu yoldan kim kurtulsa şükür ediyorum 🫣 şimdi size şöyle bi sorum olacak benim 3.transferim ve ilk defa dondurulmuş transfer oldum,bugün 7.günüm aşırı derece adet belirtim var gündüz sanki sökülecekti sizde buna benzer durumlar oldumu?birsey daha sorayım ilk 2 gün (gece) 10 dk lık krampa benzer ağrı yaşadım ama baya ağır ağrı sonra 3.günü aşırı kasılma yaşadım kasılmaya sanırım olumsuz bakılıyor sizde oldumu? Çok uzun yazdım kusura bakmayın 🥲 korkumdan test yapamıyorum🥹

Kızlar selam yazmıyorum ama hepinizin yazısını tek tek okuyorum pozitif alanlar tebrik ederim sizin adınıza sizin kadar sevindim🫶🏻 Bu yoldan kim kurtulsa şükür ediyorum 🫣 şimdi size şöyle bi sorum olacak benim 3.transferim ve ilk defa dondurulmuş transfer oldum,bugün 7.günüm aşırı derece adet belirtim var gündüz sanki sökülecekti sizde buna benzer durumlar oldumu?birsey daha sorayım ilk 2 gün (gece) 10 dk lık krampa benzer ağrı yaşadım ama baya ağır ağrı sonra 3.günü aşırı kasılma yaşadım kasılmaya sanırım olumsuz bakılıyor sizde oldumu? Çok uzun yazdım kusura bakmayın 🥲 korkumdan test yapamıyorum🥹
7. Gününüz mü bugün

Benimde bu 2. Transferim bende 20 temmuzda transfer oldum sanki aynı ağrışar bende de varmış gibi oluyor bazen yokmuş gibi internetten okuyorum ilaçların yan etkileriymiş tutunmayla alakası yokmuş diyorlar. En iyisi vesvese yapmamak kötüyü düşünmeylim kendimizi üzmeyelim biizimle kalsınlar diye dua edelim. Çok fazla okudum kanama kramp yaşayıp pozitifi de negatifi de gören kişileri yada hiç bir belirtisi olmayıp pozitifi gören. O yüzden iyi düşünelim iyi olsun inşallah ❤️🙏🏻

Merhaba ne iğnesi acaba bu bende transfer yaptırdım bekleme sürecindeyimde hastanede vurulacağım bir iğne vermediler merak ettim o yüzden bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler🌸
Kuzum ben hastaneye iğne vurulmaya değilde yazdırmak için gittim oksopar isimli kan sulandırıcı her gün kullanıyorum bitmişti ondan gittim yani 😇kullandığın ilaçlar ne tatlım senin?

Benimde bu 2. Transferim bende 20 temmuzda transfer oldum sanki aynı ağrışar bende de varmış gibi oluyor bazen yokmuş gibi internetten okuyorum ilaçların yan etkileriymiş tutunmayla alakası yokmuş diyorlar. En iyisi vesvese yapmamak kötüyü düşünmeylim kendimizi üzmeyelim biizimle kalsınlar diye dua edelim. Çok fazla okudum kanama kramp yaşayıp pozitifi de negatifi de gören kişileri yada hiç bir belirtisi olmayıp pozitifi gören. O yüzden iyi düşünelim iyi olsun inşallah ❤️🙏🏻
Şimdi bu süreç öyleki bedenimizi dinlemeye odaklı anlarımız var. Senin de dediğin gibi belirti olanı var olmayan da var. Dua edip beklemek tek çare dilerim çokkkk güzel sonuçlar alırsın bizde senin adına seviniriz 🥰🙏

Ben ilk 2 gün olan ağrılardan sonra dedim bu sefer tutundu ama 3.gün kasılma yaşayınca modum düştü
Yine dedim olacağı varsa olur umutluydum ama 7.gün bariz adet sökülecek benzeri ağrı olunca korktum
Birde bu ilaçlar aşırı derecede libido artışı yaptı sanırım (özür dileyerek söylüyorum) sanırım o yüzden kasılma oldu.
Kuzum inşallah belirtilerin doğru çıkar pozitif alırsın 🤲🏻🤍 sürekli ayetel kürsi okuyoruz üflüyoruz bende eşimde 🥹

Kuzum ben hastaneye iğne vurulmaya değilde yazdırmak için gittim oksopar isimli kan sulandırıcı her gün kullanıyorum bitmişti ondan gittim yani 😇kullandığın ilaçlar ne tatlım senin?
Bende oksopar iğne progestan iğne ve fitil decavit prednol estrafem kullanıyorum hastanede vuruldunuz sandım🥹 teşekkür ederim bilgi için🌸

Ben ilk 2 gün olan ağrılardan sonra dedim bu sefer tutundu ama 3.gün kasılma yaşayınca modum düştü
Yine dedim olacağı varsa olur umutluydum ama 7.gün bariz adet sökülecek benzeri ağrı olunca korktum
Birde bu ilaçlar aşırı derecede libido artışı yaptı sanırım (özür dileyerek söylüyorum) sanırım o yüzden kasılma oldu.
Kuzum inşallah belirtilerin doğru çıkar pozitif alırsın 🤲🏻🤍 sürekli ayetel kürsi okuyoruz üflüyoruz bende eşimde 🥹
Yok yok modumuzu düşürmeyelim kızlar hepimiz güzel haberler alalım inşallah💙 inşirah sureside okuyun ben onu okuduğumda çok ferahlıyorum

X